Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Alibeyköy Klima Servisi

Alibeyköy Klima Bakım Servisi

Firmamız İstanbul Klima teknik ve arıza servisimiz tüm hızıyla tüm istanbul bölgelerinde en hızlı ve güvenilir klima servisi olarak bir yıl klima montaj ve klima arıza bakım işlemlerinizi bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Tüm işlerinizi uzman kadromuzla ve profesyobel teknik çalışanlarımızla en uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde yapmaktayız. Uzmanlık alanımız olan klimalar her marka ve modelleriniz olmak üzere her tip klimalar olan salon tipi klima servisi, split klima servisi, kaset tipi klima servisi, mobil klima servisi ve kanallı VRF, VRV Olmak üzere her türlü soğutma sistemlerinizin bakım ve arızalarını bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Bizler klima servisi olarak en ugun fiyatlar klima montaj ve teknik servisi olarak istanbul bölgelerinde en güvenilir klima istanbul servisi olarak ve Alibeyköy klima servisi olarak hizmetinizdeyiz. Bizi arayarak servis kayıt yaptıracağınız servis Numaralarımız 0212 254 0 444 & 0546 238 72 25 Telefonlarımızı arayarak arıza bilgisi ve teknik sorunlarınızı danışabilir gerekli durumda servis kayıt yapabilirsiniz.

Alibeyköy Klima Tamir Servisi

Klima tamir ve onarım servisimiz her zaman sizlerin takdirini tolamak ve sizlere güven sağlamaktır. Bizler Bilge teknik servis olarak her zaman en üst kalitede klima tamir servis hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız.

Alibeyköy Klima Montaj Servisi

Montaj ekibimiz tecrübeli ve kaliteli ustalarımızdan oluşan ekiplerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Alibeyköy klima montaj servisi olarak her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız bir (1) Garantili servis hizmeti sunmaktayız. Klima montaj işlemi tecrübe isteyen bir işlemdir uzman ekiplerimiz klima montaj işlemlerini sahada tecrübe edinerek yapmaktadır. Her bir montaj ustamız özel bir eğitimden geçerek sektörün sıkıntılarını bilerek yetişmektedirler iç ünite montajı dış ünite montajı ve içi dış klima de montaj işlerinizi titizlikle yapmaktayız.

Alibeyköy Klima Arıza Servisi

Klima bakımları yılda 2 kez yapılması gerekmektedir ama türkiye de tüketiciler 6 ayda veya çok daha uzun zamanlarda klima bakımlarını yaptırmamaktadır. Bu gibi durumlarda klimalarınızdaki toz ve bakteri oluşmasıdan sağlığınız teklike altına girmektedir. Bizler Alibeyköy klima servisi olarak her zaman önceliğimiz klima bakımı olmuştur. Bize ulaşarak klimalarınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz. Firmamızdan bakım sözleşmesi imzaladığınızda indirimli klima bakım kampanyamızdan faydalana bilirsiniz.

Alibeyköy Klima Teknik Servisi

Alibeyköy Servisi olarak müşteri memnuniyeti öncülüğünde tüm arızalarını en kısa sürede gidermekteyiz. Değişen tüm parçalarınıza firmamız 1 yıl garanti vermektedir. 15 yıldır müşterilerimiz en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Müşteri memnuniyeti firmamız için her şeyden önde gelmektedir.

Alibeyköy Klima Söküm Servisi

Alibeyköy bölgesinde Klima Söküm işlemlerini gerçekleştiren firmamız cihazınızın gazını toplayıp montaj yapılacağı yere hazır vaziyette teslim etmektedir. Bizler 15 yıldır uzman kadromuzla sorunsuz hizmet vermekten yanayız. Klimalarınızın sadece söküm işlemini yapmamakla beraber montaj+gaz+bakım+arızasınıda gidermekteyiz.

 

Alibeyköy İkinci El Klima Satış

Servisimiz hem klima satım hem de montaj+montaj+söüm+arıza işlemi gerçekleştirmektedir. Uzman kadromuz ve tecrubeli ekipmanlarımızla sorunsuz hizmet bizim işimizdir diyerek bu yola baş koyduk.

Alibeyköy Klima Servis Numarası

Alibeyköyde İletişim numaralarımız Olan 02122355118 ve Şirket hattımız olan 05462387225 den bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir servis kaydınızı uzman müşteri hizmetlerimizle oluştabilirsiniz. 

 

Bir Cevap Yazın