Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş Klima Servisi

Beşiktaş Klima Teknik ve arıza servisimiz tüm İstanbul bölgelerine sunduğu hizmetlerini Beşiktaş ilçesinde taşımıştır Beşiktaş klima servisi olarak uzman kadro ve tecrübeli teknik ekiplerimizle her zaman en üst kalitede klima arıza bakım servis hizmeti sunmaktayız bize olan güveniniz ve samimiyetiniz her zaman bize huzur ve çalışma aşkı vermiştir bizler web tabanlı çalışan İstanbul ilimizde özel klima arıza ve teknik servisi olarak hizmet sunmaktayız her geçen günde klima sektörü tüm Türkiyede yaygın olarak hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Beşiktaş Klima Servis Firmamızdan eğer klima alım veya arıza bakım yaptıracaksanız bize ulaşarak servis kayıt açtırmanız yeterli olacaktır yaz aylarında serinlemek ve kış aylarında ısınmak istiyorsanız klima tam size göre üretilmiş bir cihazdır klimalar çok sıcak yaz aylarında 40/45 derece sıcakların yükselmesi durumda pek bir işlem görememektedirler bir çok marka bu gibi sıkıntıları halen aşamadığı için İstanbul şartlarında nadir bu sıcaklık derecesini bulduğu için klimalarımızı kullanabilmekteyiz. Yaz sıcaklarında klimanız soğutmuyormu, klimanız hiç mi çalışmıyor, klimanız su mu akıtıyor veya klimanızın yerinimi değiştireceksiniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır 0212 254 04 44 Kış aylarında klimalar eksi (-) 15-20 Derece soğuk havalarda bir işe yaramamaktadır bir çok marka bu sorunu aşamadığından belli başlı markalar bu konuda tecrübelidirler ama maliyet olarak biraz fazla olsa da yazın ve kışın sizi yarı yolda bırakmamaktadır. Kışın kullandığınız klima ısıtmıyormu gazı eksik olabilir veya dış üniteniz donmuş veya hiç çalışmayabilir bu gibi durumlarda 0212 235 51 18 Numaralı ve 0546 238 72 25 numaralı telefonumuza çağrı bıraka bilir veya arayıp servis kayıt açtırabilirsiniz.

Beşiktaş Klima Montaj Servisi

Klimalarınızı usta ellerde montaj yaptırmak istemezmisiniz bize ulaşın size güvenilir bir klima montaj hizmeti sunalım montaj işlemlerinde uzman kadromuzla her zaman en üst kalitede montaj yapan personellerimiz usta bir şekilde montaj yaparak siz değerli müşterilerimize kendilerini kanıtlayarak tüm İstanbulda yapmış olduğumuz klima montajlarımı cadde sokak ve şantiyelerde sanat eserlerimizi ve firmamızın ismi ve markası olan Bilge Teknik Klima Servis logosunu ve reklamlarını her yerde rastlamanız mümkün olacaktır.

Beşiktaş Klima Arıza Servisi

Klima arıza servis hizmetlerimiz uzman ellerle yapılmaktadır bizler işinin ehli ve yapmış olduğu klima arıza hizmetlerini en üst kalitede sunmaktayız klima arıza işlemlerimiz bir yıl garantili olarak yapılmaktadır. Garantisi bitmiş klimalarınızın arızalarını talibiz firma olarak firmamızı arayarak servis kayıt açtırmanız sizin için iyi gelecektir.

Beşiktaş Klima Bakım Servisi

Bizlere ulaşabilmek artık çok kolay. 0212 235 23 30 ve 0546 238 72 25 li numaralarımızdan arayıp verimli ve sağlıklı sonuçlar alabilmek adına yılda 1 yada 2 kez yıllık bakımını yaptırmalısınız ki  daha sağlıklı randuman alabilmek adına biz Bilge Teknik Servis olarak her an her saat yanınızdayız. Kurumumuz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmak beraberinde sizlerin memnuniyetini kazanmak peşindedir.

Beşiktaş Klima Teknik Servisi

Siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Klima servisi olarak  tüm markalara hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimizle Beşiktaş klima servisi olarak sizlerin istediklerinizin tamamını yerine getirip sizin istediğiniz yönde yardımcı olabilecek profesyonel ekiplerimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Her değişen parça orijinal olmakla birlikte 1 yıl Bilge Teknik Servis şirketimiz tarafından garanti kapsamındadır. Gezici araçlarımızla siz değerli müşterilerimize en kısa sürede en kaliteli  hizmeti sunmaktayız.  Klimanızda oluşabilecek arızalardan bilgili olup daima araçlarımızda küçük yedek parça bulundurmaktayız. Bu sayede kesin çözüm yaparak beklemeden hızlı hizmet sunmakta olan ekiplerimiz anında kesin sorun gidermektedir. Daha sağlıklı randuman alabilmek adına klimanızın her yıl genel bakımınıda yaptırmanızı ihmal etmeyiniz.

Beşiktaş Klima Tamir Servisi

Bilge Teknik Beşiktaş Servisi hizmeti vermektedir Beşiktaş ve semtlerinde sabah 08.30 dan akşam 21.00 re kadar servis hizmetimiz mevcuttur. Kaliteli hizmet herkesin  hakkıdır anlayışıyla yola çıkıp sorununuzu en kısa zamanda halletmektir. Servisimizin başlıca hizmetleri  Klima,Buzdolabı,Çamaşır Makinesi,Bulaşık Makinesi,Fırın,Klima ve Kombi dir. Beşiktaş Klima servisi kurulduğu 2005 yılından bu zamana kalitesinden ödün vermeden hizmet ve servis anlayışını benimsemiştir.

Firmamız tarafından yapılan tüm hizmetler 1 yıl garanti kapsamındadır.

Beşiktaş Klima İkinci El Satış Servisi

Firmamız ikinci el klima alım & satım işlemleride yapmaktadır. Firmamızda klima yedek parçası olan klima kumanda satışı, klima fan motoru, klima kapasitör değişim ve satış, klima R22, 410, R32 gaz satışı ve diğer klima yedek parçaları olarak temin edebilirsiniz.

Beşiktaş Klima Servis Numarası

Servis olarak siz değerli müşterilerimize 15 yıldır en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sunmaktayız. Servis Telefonlarımız 0212 235 51 18/0546 238 72 25 ki daha sağlam ve randumanlı sonuçlar alabilmek adına biz Bilge Teknik Servis olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Beşiktaş Vrf – Vrs Klima Servisi

Beşiktaş Klima Söküm Servisi

Firmamız Beşiktaş Klima Söküm Servis alanında profesyonel olarak hizmet vermek için kurulmuş ve aynı gün İstanbul geneline 7/24 hizmet vererek alanında tek olarak faaliyet göstermektedir. Beşiktaş Klima Söküm için bizimle iletişime geçebilir servis kaydınızı hemen yazdırabilirsiniz size bir telefon kadar yakınız.

BEŞİKTAŞ KLİMA SERVİS HİZMETLERİ ALMAK İÇİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

Merkez :0212 254 0 444
Şube 1:0212 238 72 22
Şube 2:0212 253 84 44
Şube 3:0212 235 51 18
Şube Beşiktaş:0212 23 30
Gsm Wathsapp No:0546 238 72 25 Nolu Telefonumuza Video & Resim Atabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın