Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Beyoğlu Klima Servisi

Beyoğlu Klima Servisi

Beyoğlu Klima teknik ve arıza servisimiz tüm istanbul bölgelerine sunduğu hizmetlerini Beyoğlu ilçesinede taşımıştır Beyoğlu klima servisi olarak uzman kadro ve tecrübeli teknik ekiplerimizle her zaman en üst kalitede klima arıza bakım servis hizmeti sunmaktayız bize olan güveniniz ve samimiyetiniz her zaman bize huzur ve çalışma aşkı vermiştir bizler web tabanlı çalışan istanbul ilimizde özel klima arıza ve teknik servisi olarak hizmet sunmaktayız her geçen günde klima sektörü tüm türkiyede yayğın olarak hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Beyoğlu Klima Servis Firmamızdan eğer klima alım veya arıza bakım yaptıracaksanız bize ulaşarak servis kayıt açtırmanız yeterli olacaktır.

Yaz aylarında serinlemek ve kış aylarında ısınmak istiyorsanız klima tam size göre üretilmiş bir cihazdır klimalar çok sıcak yaz aylarında 40/45 derece sıcakların yükselmesi durumda pek bir işlem görememektedirler bir çok marka bu gibi sıkıntıları halen aşamadığı için istanbul şartlarında nadir bu sıcaklık derecesini bulduğu için klimalarımızı kullanabilmekteyiz. Yaz sıcaklarında klimanız soğutmuyormu, klimanız hiçmi çalışmıyor, klimanız sumu akıtıyor veya klimanızın yerinimi değiştireceksiniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır 0212 254 04 44 Kış aylarında klimalar eksi (-) 15-20 Derece soğuk havalarda bir işe yaramamaktadır bir çok marka bu sorunu aşamadığından belli başlı markalar bu konuda tecrübelidirle ama maliyet olarak biraz fazla olsada yazın ve kışın sizi yarı yolda bırakmamaktdır. Kışın kullandığınız klima ısıtmıyormu gazı eksik olabilir veya dış üniteniz donmuş veya hiç çalışmayabilir bu gibi durumlarda 0212 235 51 18 Numaralı ve 0546 238 72 25 numaralı telefonumuza çağrı bıraka bilir veya arayıp servis kayıt açtırabilirsiniz.

Beyoğlu Klima Montaj Servisi

Klimalarınızı usta ellerde montaj yaptırmak istemezmisiniz bize ulaşın size güvenilir bir klima montaj hizmeti sunalım montaj işlemlerinde uzman kadromuzla her zaman en üst kalitede montaj yapan personellerimiz usta bir şekilde montaj yaparak siz değerli müşterilerimize kendilerini kanıtlayarak tüm istanbulda yapmış olduğumuz klima montajlarımı cade sokak ve şantiyelerde sanat eserlerimizi ve firmamızın ismi ve markası olan Bilge Teknik Klima Servis loğosunu ve reklamlarını her yerde rastlamanız mümkün olacaktır.

Beyoğlu Klima Arıza Servisi

Klima arıza servis hizmetlerimiz uzman ellerle yapılmaktadır bizler işinin ehli ve yapmış olduğu klima arıza hizmetlerini en üst kalitede sunmaktayız klima arıza işlemlerimiz bir yıl garantili olarak yapılmaktadır. Garantisi bitmiş klimalarınızın arızalarını talibiz firma olarak firmamızı arayarak servis kayıt açtırmanız sizin için iyi gelecektir.

Beyoğlu Klima Bakım Servisi

Klima bakımları her (6)Ayda Yapılması gereken bir işlemdir. Ancak türkiyede yeri geliyor 2 yılda yaptıran müşterilerimizde var bu gibi durumlar insan sağlığına zararlı olmuştur. Bizler klima bakım servisiniz olarak gerekli durumlarda bize ulaşmanız sizin sağlığınıza iyi gelecektir. Her yıl yapılması gereken klima bakım işlemlerinizi bize yaptırın temniz hava solumanın heycanını bizle yaşayın.

Beyoğlu Klima Teknik Servisi

Beyoğlu Klima Tamir Servisi

Beyoğlu Klima İkinci El Satış Servisi

Beyoğlu Klima Servis Numarası

Beyoğlu Vrf – Vrs Klima Servisi

Beyoğlu Klima Söküm Servisi

Beyoğlu İnverter Klima Servisi

BEYOĞLU KLİMA SERVİS HİZMETLERİ ALMAK İÇİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

Merkez :0212 254 0 444
Şube 1:0212 238 72 22
Şube 2:0212 253 84 44
Şube 3:0212 235 51 18
Şube Beyoğlu:0212 23 30
Gsm Wathsapp No:0546 238 72 25 Nolu Telefonumuza Video & Resim Atabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın