Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Çeliktepe Siemens Servisi

Çeliktepe Siemens Arıza Servisi

Çeliktepe Servisimiz özenle çalışan ve güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir siemens servisi olarak hizmetlerini bir yıl parça ve işçilik garantisi altında yapmaktadır. Her bir müşterilerimizi özenle ilgiyle dinleyerek onların canını sıkan beyaz eşya, klima ve kombi gibi tüm evinizde bulunan siemen ürünlerinizin arıza, bakım ve teknik konuda desteklerimizi uzman kadromuzla en hızlı ve titiz bir şekilde sunmaktayız. Firmamıza 0212 254 0 444 & 0546 238 72 25 Numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir ve whatsapp hattımızdan tüm şikayetlerinizi video ve istek olarak göndere bilirsiniz. Çeliktepe siemens servisi olarak siemen çamaşır makinesi, siemen bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, ankastre ocak ve fırın olmak üzere siemen televizyon, siemen elektirikli süpürge ve diğer tüm ürünlerinizin bakım arıza işlemlerinizi yapmaktayız. Firmamız tüm istanbul Avrupa Ve Anadolu Yakasında teknik servis hizmetini profesyonel olarak sunmaktadır. Tüm çalışanlarımızı özenle seçmek ve onların tüm ihtiyaçlarını gidererek özverili ve mutlu bir ortamda siemens özel servis işlemlerinde bir numara yapmaktır amacımız.

Çeliktepe Siemens Bakım Servisi

Siemens marka ürünlerinizin bakımlarını bize yaptırabilirsiniz. Tüm istanbul bölgelerinde siemens teknik destek sunarak tüm sektörün aranan servisleri arasında bulunan Bilge Teknik Servis ünvanıyla her zaman müşteri mutluluğunu ön planda tutan bir firma olarak her zaman teknik ve bakım arıza konusunda bizden yardım alabilirsiniz.

Çeliktepe Siemens Teknik Servisi

Teknik konuda tüm personellerimiz özenle seçilen bir ekipten oluşmaktadır. Her zaman en üst kalitede teknik destek sunan firmamız siz değer veriğimiz müşterilerimize uzun yılların sunduğu tecrübesiyle her zaman en iyi servis hizmetlerini sunmaktadır. Bizler siler için elimizden geleni yaparak hizmet sektöründe öncü bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Kağıthane siemens teknik servisi olarak bir yıl garantili servis hizmeti sunmaktayız.

Çeliktepe Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Çeliktepe Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Çeliktepe Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Çeliktepe Siemens Buzdolabı Tamir Servisi

Çeliktepe Siemens Televizyon Servisi

Çeliktepe Siemens Klima Servisi

Çeliktepe Siemens Beyaz Eşya Servisi

ÇELİKTEPE SİEMENS SERVİSİ İLETİŞİM
0212 235 5 118
0212 253 84 44
0212 254 0 444
0546 238 72 25

 

 

 

Bir Cevap Yazın