Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Etiler Kombi Servisi

Etiler Kombi Servisi Telefonu

Kombi servisimiz istanbul bölgelerinde en etkili kombi servis hizmetlerini uzman kadrosuyla sunarak sektörün öncü bir firması olmayı başarmıştır. Tüm istanbul bölgelerine gezci servis çıkarabilen ve en hızlı kombi arıza teknik ve bakım hizmetlerini profesyonel teknisyenleriyle sorunsuz bir şekilde yapan ve müşterisini memnun eden ekibiyle güven veren bir firma olarak etiler kombi servisi olarak sizlerin takdirini toplayan bir servis olmanın gururunu yaşamaktayız. Firmamıza iletişim numaralarımız olan 0212 254 0 444 – 0212 253 84 44 – 0212 235 51 18 ve Acil servis ihtihaçlarınızda ulaşabileceğiniz numaramız 0545 238 72 25 Olarak aramanız ve servis kayır yaptırmanız yeterli olacaktır. Kombilerde olası arızalar yıllık bakımlarınızı yaptırmadığınız takdirde çıkmaktadır.

Etiler kombi servisi olarak kombinizin Yıllık bakımlarda yapılması gereken Genleşme tank basın ölçümü, Pislik tutucu filitrenin temizlenmesi, Cehennem odası dediğimiz yanma odasındaki çakmakların temizlenmesi oksit temizliği, Yanıcı gazı yani pis gazı dışarı atılmasına vesile olan fan motorunuzun sökülüp temizlenmesi, Pis gazı dışarı altılmasında etken olan kombi bacası ve borusunun kaçak kontrollerinin yapılması, Kombi gaz valfinizin gaz kaçağı olup olmamasının kontrolü, Ve genel temizlik dediğimiz kombi ieçerisine bacadan veya dolaylı yollardan giren toz ve pisliklerden temizlenmesi ve son olarakta kombi petek temizliğinin itinalı bir şekilde ilaçlanarak yapılmasıdır. Firmamız kombi teknik ve bakım arıza konusunda uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi bir firma olarak ustalık belegesi ve özel eğitim belgeli olarak bir yıl garantili kombi servis hizmet sunmaktadır. Her zaman en kaliteli ve en güvenilir kombi servis hizmeti sunmak için sektörün içindeyiz. Uzun yıllarımızı bu meslek dalında hizmet vermek için adamış ve bu sektörün öncü ve profesyonel bir kombi servis hizmetleri sunan ve işinin ehli işinin ustası her bir çalışanıyla tüm istanbul un aranan servisler seviyesine gelenedek durmadan ve yorulmadan hizmetimizi sürdereceğiz..

Etiler Kombi Servisi Numarası

0212 254 04 44 | 0212 235 51 18 | 0212 235 23 30 |0546 238 72 25 Numaralı telefonlarımızdan bize ulaşım sağlaya bilirsiniz ve watsapp hattımız olan mobil numaramızdan arızalı kombi cihazlarınızın resmini ve arıza durumunu video olarak müşteri danışmanımıza watsapp tan gönderip yardım alabilirsiniz…

Etiler Kombi Bakım Servisi

Etiler Kombi Teknik Servisi

Etiler Kombi Arıza Servisi

Etiler Kombi Tamir Servisi

Etiler Kombi Petek Temizlik Servisi

Etiler Kombi Söküm Servis

Etiler Kombi Servis

Kombi Servisi Etiler

KOMBİ NEDEN ARIZA YAPAR

1.Kombinin Yıllık Bakımlarını Yaptırmadığınız Zamanlarda

2.Kombinize (Regılatör) Elektirk Ayarlıyıcı Cihaz Takmadığınız Zamanlarda

3.Kombinizin Peteklerinin Bakımlarını Yaptırmadığınız Zamanlarda

4.Kombi Kartlarınızın Yani(Beyin Anakartınıza)Yüksek Voltaj Geldiği Zamanlarda

5.Ve İç Aksam Parçalarınızın Fazla Aşınmasında Olası Arızalar Çıkabilmektedir.

Bir Cevap Yazın