Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Etiler Kombi Servisi

Etiler Kombi Servisi Telefonu

Kombi servisimiz istanbul bölgelerinde en etkili kombi servis hizmetlerini uzman kadrosuyla sunarak sektörün öncü bir firması olmayı başarmıştır. Tüm istanbul bölgelerine gezci servis çıkarabilen ve en hızlı kombi arıza teknik ve bakım hizmetlerini profesyonel teknisyenleriyle sorunsuz bir şekilde yapan ve müşterisini memnun eden ekibiyle güven veren bir firma olarak etiler kombi servisi olarak sizlerin takdirini toplayan bir servis olmanın gururunu yaşamaktayız. Firmamıza iletişim numaralarımız olan 0212 254 0 444 – 0212 253 84 44 – 0212 235 51 18 ve Acil servis ihtihaçlarınızda ulaşabileceğiniz numaramız 0545 238 72 25 Olarak aramanız ve servis kayır yaptırmanız yeterli olacaktır. Kombilerde olası arızalar yıllık bakımlarınızı yaptırmadığınız takdirde çıkmaktadır.

Etiler kombi servisi olarak kombinizin Yıllık bakımlarda yapılması gereken Genleşme tank basın ölçümü, Pislik tutucu filitrenin temizlenmesi, Cehennem odası dediğimiz yanma odasındaki çakmakların temizlenmesi oksit temizliği, Yanıcı gazı yani pis gazı dışarı atılmasına vesile olan fan motorunuzun sökülüp temizlenmesi, Pis gazı dışarı altılmasında etken olan kombi bacası ve borusunun kaçak kontrollerinin yapılması, Kombi gaz valfinizin gaz kaçağı olup olmamasının kontrolü, Ve genel temizlik dediğimiz kombi ieçerisine bacadan veya dolaylı yollardan giren toz ve pisliklerden temizlenmesi ve son olarakta kombi petek temizliğinin itinalı bir şekilde ilaçlanarak yapılmasıdır. Firmamız kombi teknik ve bakım arıza konusunda uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi bir firma olarak ustalık belegesi ve özel eğitim belgeli olarak bir yıl garantili kombi servis hizmet sunmaktadır. Her zaman en kaliteli ve en güvenilir kombi servis hizmeti sunmak için sektörün içindeyiz. Uzun yıllarımızı bu meslek dalında hizmet vermek için adamış ve bu sektörün öncü ve profesyonel bir kombi servis hizmetleri sunan ve işinin ehli işinin ustası her bir çalışanıyla tüm istanbul un aranan servisler seviyesine gelenedek durmadan ve yorulmadan hizmetimizi sürdereceğiz..

Etiler Kombi Servisi Numarası

0212 254 04 44 | 0212 235 51 18 | 0212 235 23 30 |0546 238 72 25 Numaralı telefonlarımızdan bize ulaşım sağlaya bilirsiniz ve watsapp hattımız olan mobil numaramızdan arızalı kombi cihazlarınızın resmini ve arıza durumunu video olarak müşteri danışmanımıza watsapp tan gönderip yardım alabilirsiniz…

Etiler Kombi Bakım Servisi

Profesyonel ekiplerimizle gelip yaptığımız kombi bakımları en temiz ve kontröllü bir şekilde yapılıyor yapılan bu bakımlarda parçaların temizlenmesi vb. gibi şeyler mevcuttur kombinizin en iyi şekilde olması için ustalarımız özenle işlerini yapacaktır. Peteklerinizin daha iyi çalışması için kombi bakımı şarttır bu bakımların normalde 6 ay’da 1 yapılması gerekir. kombinizi temizleyen kişilerin ustalık niteliği taşıdığı, işini en iyi şekilde güvenle yapıcaklardır. Ustalarımız size belirtilen saat’te en hızlı şekilde gelip en iyi şekilde bakımınızı yapıp bir an önce işini halletmiş olacaktır.

Etiler Kombi Teknik Servisi

Etiler teknik servisi olarak 12 yıldır bulunan bu firmamızda güvenilir ustalarımızla yaptığımız işlerde memnuniyetin ve güvenilirliğin doğru adresi olduğumuzu belirtmek isterim bu firmada bulunan kadrolu ustalarımız en iyi çalışma şartlarına sahip olarak size en uygun hizmeti verebilir ve sizi memnun edebilir kombi arıza,tamir,bakım ve temizlik konusunda size yardımcı olabilir istanbulun çoğu köşesine verdiğimiz hizmetlerimizin zamanlı ve hızlı olması size zamandan kazanç sağlamanıza yardımcı olucak ve her hangi bir işiniz varsa sizi çok bekletmeden işimizi hızlı bir şekilde halledebiliriz.

Etiler Kombi Arıza Servisi

Etiler kombi arıza servisi olarak size sunduğumuz güvenilir çalışma performansımızda ustalarımızın kombilerinizde ki arızaları tespit edip onların onarım ve temizliğini yaparak sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Kombinizde bulunan yaklaşık 30’a yakın parçanın değişimi,teminatı ve onarımı yapılarak sizi sorunlarınızdan kuratarıp huzurlu bir ev yaşantısı sunabiliriz. Bu kış aylarında kombinizin arızasını tespit edip sizi memnun edeceğiz. Kombinizde ki bazı arızaların sizi normal hayatınızdaki rutin hayatınızdan alı koyarak rahatsız etmesi olanağı bir durum olduğundan arıza tespiti ve kombi tamiri için bizi seçebilirsiniz.

Etiler Kombi Tamir Servisi

Bu kış aylarında kombinizin sorunlarını bulup kombiniz’i tamir ederek sizi sorunlardan kurtaracağız kombilerinizde bulunan parçaların tamirini değişimi yaparak kombinizi en iyi performansta çalışması için ustalarımızın iş bilgisine güvenerek sizi sorunlardan kurtaracağız. Tamir ettiğimiz kombilerde güzel bir çalışma performansı göstererek sizi evinizde rahat huzurlu bir yer sağlayarak sizi memnun edeceğimize garanti veriyoruz.

Etiler Kombi Petek Temizlik Servisi

Kombi petek temizliği servisi olaraktan siz müşterilerimizin evinde bulunan sizi kış aylarında ısıtan, sıcak su sağlayan kombi ve peteklerin temizlğini yapıyoruz bu temizlikler’de ekiplerimizin hızlı temiz ve güvenilir iş sağladığını size rahat sıcak bir ortamı sunan firmamızdan memnun kalıp ustalarımıza olan güveninizin artıcağı konusunda hem fikir olacağız. Peteklerinizin içindeki kirli suyunu temizleyerek evinizde ki peteklerinizin sizi daha iyi ısıtacağını söyleyebiliriz. Kombi temizliği işlemlerinde de sizlerin içine güven vererek temizliklerini yapıcağız.

Etiler Kombi Söküm Servis

Etiler de hizmet veren bir servis olarak kombilerinizin sökümünü ve takımını yapabiliriz nereye,ne zaman ,nasıl ve ne tarafa sorularına cevap olarak istediğiniz zaman bizi arıyarak bu işlem hakkında kayıt oluşturup yardım isteyebilirsiniz usta ekibimiz sayesinde sorunusz ve kusursuz bir şekilde isteğinizi yerine getirerek size yardımcı olabilir dilerseniz kombinizin bakımını,arıza tespiti gibi vb. şeyleri sizin için yapabilir ve bunlara ek olarak her konu başlığı altında olduğu gibi beyaz eşya,klima.kombi.petek temizliği gibi işlemlerde de size yardımcı olabiliriz.

Etiler Kombi Servis

Etiler kombi servisi olarak size verdiğimiz hizmetlerde her zaman her koşulda sorunlarınızı tespit ederek size yardımcı olabilir ve bu konuda bizden yardım isteyebilirsiniz size güvenilir kusursuz hizmet sunmak için Bilge Teknik servisi ve ekibi olarak size hizmet verebilir dileğiniz gereği kombi arıza, kombi söküm-takım, kombi bakım, kombi tamiri, beyaz eşya tamiri, petek temizliği, klima söküm takım, klima tamiri ve klima arıza tespit yapabilir size güvenilir ve uygun bir hizmet verebilir ve bu hizmetlerimizle size en iyi kaliteli bir yaşam verebiliriz.

Kombi Servisi Etiler

Etilerde verdiğimiz bir çok hizmette tüm müşterilerimizin memnun kaldığını ve ustalarımızın samimi, güvenilir olduğunu belirttiklerinden sizlerin sorunlarını aynı şekilde güvenilir ve samimi şekilde halledeceğiz. 12 senedir olan firmamız bu senede sizlere hizmet veriyor en uygun kaliteli bi hizmet sunuyoruz sunduğumuz hizmetlerimizde kalitenin 1 numarası olduğumuzu gösteriyoruz.
KOMBİ NEDEN ARIZA YAPAR

1.Kombinin Yıllık Bakımlarını Yaptırmadığınız Zamanlarda

2.Kombinize (Regılatör) Elektirk Ayarlıyıcı Cihaz Takmadığınız Zamanlarda

3.Kombinizin Peteklerinin Bakımlarını Yaptırmadığınız Zamanlarda

4.Kombi Kartlarınızın Yani(Beyin Anakartınıza)Yüksek Voltaj Geldiği Zamanlarda

5.Ve İç Aksam Parçalarınızın Fazla Aşınmasında Olası Arızalar Çıkabilmektedir.

Bir Cevap Yazın