Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Eyüp Klima Servisi

Eyüp Klima Bakım Servisi

İstanbul Klima teknik ve arıza servisimiz tüm hızıyla tüm İstanbul bölgelerinde en hızlı ve güvenilir klima servisi olarak bir yıl klima montaj ve klima arıza bakım işlemlerinizi bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Tüm işlerinizi uzman kadromuzla ve profesyonel teknik çalışanlarımızla en uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde yapmaktayız. Uzmanlık alanımız olan klimalar her marka ve modelleriniz olmak üzere her tip klimalar olan salon tipi klima servisi, split klima servisi, kaset tipi klima servisi, mobil klima servisi ve kanallı VRF, VRV Olmak üzere her türlü soğutma sistemlerinizin bakım ve arızalarını bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Bizler klima servisi olarak en uygun fiyatlar klima montaj ve teknik servisi olarak İstanbul bölgelerinde en güvenilir klima İstanbul servisi olarak ve Eyüp Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Bizi arayarak servis kayıt yaptıracağınız servis Numaralarımızdan bize ulaşabilir WhatsApp gurubumuza katılabilir oradan resim ve video atabilirsiniz. 0212 254 0 444 & 0546 238 72 25 Telefonlarımızı arayarak arıza bilgisi ve teknik sorunlarınızı danışabilir gerekli durumda servis kayıt yapabilirsiniz.

Eyüp Klima Tamir Servisi

Klima tamir ve onarım servisimiz her zaman sizlerin takdirini toplamak ve sizlere güven sağlamaktır. Bizler Bilge teknik servis olarak her zaman en üst kalitede klima tamir servis hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız.

Eyüp Klima Montaj Servisi

Montaj ekibimiz tecrübeli ve kaliteli ustalarımızdan oluşan ekiplerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Eyüp klima montaj servisi olarak her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız bir (1) Garantili servis hizmeti sunmaktayız. Klima montaj işlemi tecrübe isteyen bir işlemdir uzman ekiplerimiz klima montaj işlemlerini sahada tecrübe edinerek yapmaktadır. Her bir montaj ustamız özel bir eğitimden geçerek sektörün sıkıntılarını bilerek yetişmektedirler iç ünite montajı dış ünite montajı ve içi dış klima de montaj işlerinizi titizlikle yapmaktayız.

Eyüp Klima Arıza Servisi

Klima bakımları yılda 2 kez yapılması gerekmektedir ama Türkiye de tüketiciler 6 ayda veya çok daha uzun zamanlarda klima bakımlarını yaptırmamaktadır. Bu gibi durumlarda klimalarınızdaki toz ve bakteri oluşmasından sağlığınız tehlike altına girmektedir. Bizler Eyüp klima servisi olarak her zaman önceliğimiz klima bakımı olmuştur. Bize ulaşarak klimalarınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz. Firmamızdan bakım sözleşmesi imzaladığınızda indirimli klima bakım kampanyamızdan faydalana bilirsiniz.

Eyüp Klima Teknik Servisi

Yıllardır sizlere vermiş olduğumuz hizmetle beraber sizin tavsiyelerinizle dahada çok büyüdük. Kaliteli ve hızlı hizmet için en uzman ekiplerimiz ve beraberinde hızlı gezici ekipmanlarımızla birlik en kısa sürede en olumlu sonuçlarla sız değerli müşterimizin sorunlarını onarıp ve her değişen ürün parça 1 yıl şirketimiz tarafından garanti kapsamındadır. Bizlere ulaşabilmek artık çok kolay 0212 235 51 18 verimli ve sağlıklı sonuçlar alabilmek adına yılda 1 ila 2 kez yıllık bakımınıda yaptırmalısınızki daha sağlıklı randuman alabilmek adına biz Bİlge Teknİk Servis olarak her an her saat yanınızdayız kurumumuz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmak beraberinde sizlerin memnuniyetini kazanmak peşinde …

Eyüp Klima Söküm Servisi

SÖKÜM Her marka her tip klimalarınız itinalı bir şekilde sökülerek gerektiği gibi olması gereken yere bırakmaktayız. Tüm klima tipleri olan salon tipi klima,siplit klima, mobil klima ve diğer aklınıza gelebilecek tüm ısıtma ve soğutma sistemlerinizin söküm işlemlerini yapmaktayız.

Eyüp Klima Montaj Servisi

Montaj için her türlü desteği sağlamaktayız. Kış aylarının vazgeçilmezi klima montajı işlemini gerçekleştiren firmamız. Bakımı yapılmayan Klimalarınızda verim alamamakla birlikte oluşan sorunlar yaşayabilirsiniz. Bakımı yapılan klimanız daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı çalışmaktadır. Bilge Teknik Servis olarak sizlere uzun yıllardır hizmet sunmaktayız. Müşteri portföyümüz her geçen gün her geçen yıl kat kat artmaktadır. Hizmet sunduğumuz müşterilerimizin çevresine tavsiye etmesiyle beraber daha çok büyümekteyiz. Haftanın her günü ve her saati sizlere hizmet vermekteyiz.

Eyüp İkinci El Klima Satış

Firmamız sıfır ayarında 2 el Kllma satışı yapmaktadır. Aynı gün evinize gelip ücretsiz kurulum gerçekleştirmekteyiz.

Eyüp Klima Servis Numarası

Servis numaralarımız uzam müşteri hizmetleri tarafından cevaplanarak aynı gün için servis kaydı oluşturarak hizmet veren teknik elemanlarımıza yönlendirmektedirler.

Bir Cevap Yazın