Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

“Eyüp Siemens Servisi”

Eyüp Siemens Arıza Servisi

İhtiyaçlarımızı karşılayan ürünler olan siemens marka ürünler hayatımızı kolaylaştırdığı gibi profesyonel bir ortamda ev yemeklerimizi yapmak ve mutlu bir aile ve mutlu bir ofis ortamında siemens beyaz eşyalar ve klima kombi gibir ürünlerin kullanımıyla daha rahat bir hayat bizim içindie Eyüp siemens servisi olarak her zaman uzman bir kadroyla sizlerin hizmeti,nizdeyiz.

Siemens marka klima servisi, kombi servisi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm siemens marka ürünlerinizin arıza, bakım ve montaj olmak üzere bir yıl garantili olarak hizmet sunbmaktayız. Bİzler her zaman en üst kalitede teknik servis hizmetlerimizi tüm profesyonel ekiplerimizle sunmaktayız. Eyüp Siemens servisi olmanın verdiği sorumluluklarımızı bilerek siz değerli ve kaliteli müşterilerimize en üst güvenli ve kaliteli teknik servis hizmeti sunmaktayız. Servisimize 0546 238 72 25 & sabit hattımız olan 0212 254 0 444 Numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizler sizler için varlığımızı sürdürmekteyiz.

Eyüp Siemens Teknik Servisi

Arızalı siemens marka ürünleriniz için bize ulaşmanız ve servis kayıt açtırmanız yeterli olacaktır bizler uzman olarak sunduğumuz teknik servis hizmetlerimizi profesyonel olarak işlem yapan teknisyenlerimizle her zaman en güvenilir ve kaliteli hizmet için varlığımızı sizler için sürdürmekteyiz. Siemens arıza servisimiz bir yıl garantili parça ve işçilik olmak üzere hizmet sunmaktayız. Bizi diğer servislerden ayıran özelliğimiz güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizi dürst ve anlayışlı sunmamızdan gelmektedir.

Eyüp Siemens Beyaz Eşya Servisi

Eyüp Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Eyüp Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Eyüp Siemens Kurutma Makinesi Servisi

Eyüp Siemens Buzdolabı Servisi

Eyüp Siemens Klima Servisi

Eyüp Siemens Kombi Servisi

Eyüp Siemens Lcd Led Plazma Televizyon Servisi

Eyüp Siemens Fırın Servisi
Eyüp Siemens Setüstü Ocak Servisi
Eyüp Siemens Elektirikli Süpürge Servisi

EYÜP SİEMENS SERVİSİ İLETİŞİM
0212 235 5 118
0212 235 23 30
0212 254 0 444
0546 238 72 25

Bir Yanıt

  1. Eyüpde ikamet ediyorum bulaşık makinemde suyu ısıtmama sorunu yaşıyorum neyden kaynaklanabilir acaba servis çağırsasm ne zaman gelir yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler

Bir Cevap Yazın