Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Feriköy Demirdöküm Kombi Arıza Servisi

Feriköy Kombi Servisi

Kombi Servis İşimiz önem ve titizlik isteyen bir sektör olarak her zaman biz teknik servis firması olarak bir yıl garanti servis hizmeti sunmaktayız. Feriköy demirdöküm kombi servis hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize her zaman güvenilir bir şekilde kaliteli hizmet sunabilmek için teknik çalışanlarımızı özenle seçerek her bir teknik çalışanımızı özenle seçip eğitimden geçen teknisyenlerimizi siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaları için istanbul avrupa bölgelerinde firmamızın temin ettiği servis araçlarımızla en hızlı bir şekilde hizmet sunmaktayız. Feriköy Demirdöküm kombi servisi olarak kombinizde olası arızalar ve teknik destek konularında hızlı çözüm üreten ve en kaliteli şekilde tamamlamaktayız.

Kombilerimiz bizlere uzun yıllardır kış aylarında hiç durmadan evimizi, ofisimizi, işyerimizi ısıtan ve yaz aylarında sıcak su ihtiyacımızı karşılayan bir cihazlar olarak bazı zamanlarda müşteri hatalarından kaynaklanan ve bazı elimizde olmayan sebeplerden dolayı demirdöküm marka kombimizde arıza ve teknik sorunlar ortaya çıkmaktadır. Biz Kombi teknik servisi olarak sizlerin bu cansıkan durumdan kurtarmak ve en güvenilir ve kaliteli hizmeti vererek hizmetlerimizi belgeleyerek siz değerli müşterilerimize 2010 yılından bu zamana kadar en kaliteli şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız. Biz firma olarak prensiplerimizden bir şey kaybetmeden yolumuza ve hizmetimize devam etmekteyiz.

Bizi bizden değil hizmet sunduğumuz müşterilerimizden sorabilirsiniz. Bilge teknik beyaz eşya, klima, kombi teknik ve arıza servislerimiz sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin bir belgesi olan servis formuzu teknisyenimiz tarafında sizlere teslim edip güvencemizin bir belgasi olarak sizlerin almış olduğunuz kombi servis hizmetlerini firmamız tarafından sistemimize kayıt yapmaktayız. Bize ulaşmanız ve size verilen servis formundan demirdöküm kombinize yapılan bütün işlemlerinizi ve servis hizmeti sunulan cihazlarınızın durumunu ve takılan parçaların garanti süresini servis danışmanımızdan sorgulaya bilirsiniz.

Feriköy Demirdöküm Bakım Servisi

Kombi bakım hizmeti önem arz eden bir durumdur, Kombinizin bakılarını zamanında yaptırmanız gerekmektedir aksi takdirde arıza ve teknik sorunlar çıkaracaktır. Yılda en azından bir sefer bakım yaptırmanız gerekmektedir bakımlı kombi az yakan kombidir mantığından yola çıkarsak tasarruf etmiş oluruz, Bakımı yapılmayan kombile gaz ve lektirik sarfiyatını maximuma çıkaracaktır ve sizin yılda bir defa bile bakım yaptırmadığınız kombizin size daha çok fatura masrafı çıkaracaktır bakımlarınızı yaptırın kışın ortasında soğukta kalmayınız.

Feriköy Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

Tamir servisimiz her zaman en üst kalitede hizmet sunmaktayız en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır uzman ekip profesyonel teknik çalışanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz bize ulaşmanız servis kayıt açtırmanız yeterli olacaktır servis hizmeti bizim işimiz kalitenin ve güvenin adresi Bilge teknik servis her zaman hizmet için hazırdır.

Feriköy Demirdöküm Kombi Arıza Servisi

Arızalı kombinizin arızasını en kısa sürede yaptırmalısınız yapılmayan arızalar yüksek enerji kaybına sebep olduğundan faturalarınız kabarık gelebilmektedir. Bizler hızlı demirdöküm kombi servisi olarak arızalı kombinizin sorununu en kısa sürede gidererek sizlerin bu canını sıkna kombi arızalardan en makul bir şekilde kurtarmaktır amacımız.

Feriköy Demirdöküm Kombi Teknik Servisi

Feriköy Demirdöküm Kombi Petek Temizleme Servisi

Feriköy Demirdöküm Kombi Bölge Servisi

Feriköy Demirdöküm Kombi Servis Numarası

Feriköy Demirdöküm Kombi Servis telefonu

Feriköy Demirdöküm Kombi Onarım Servisi

 

KOMBİ BAKIMI NEDEN YAPILMALI

Can ve mal güvenliğiniz için
Enerjiden tasarruf etmek için
Kombiniz de oluşabilecek arızaların önceden tesbit edilebilmesi daha maliyetli arızalara sebebiyet vermemesi için
Kombinizin çalışma ömrünün uzaması için

KOMBİNİZİN BAKIMINDA YAPILMASI GEREKENLER

Tesisat dönüşünün hattında filtrenin temizlenmesi
Genleşme tankındaki havanın kontrol ve bakımı
Hermatik kombilerde baca fanının bakımı ve perfonmansı kontrolü
Brülör gözlerinin temizlenmesi
Ateşleme sisteminin kontrolü ve temizlenmesi
Sirkülasyon pompasının kontrolü ve temizlenmesi
Bacalı kombilerde baca kontrolü gaz kaçak kontrolü

FERİKÖY DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİMİ
0212 254 0 444
0212 235 5 118
0212 253 84 44
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın