Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Feriköy Kombi Servisi

Feriköy Kombi Servisi ve Teknik Hizmeti

Kombi servis firmamız Feriköy bölgesindeki tüm kombi markalarına hizmet vermektedir.Kombi ürünleri belkide bu yüzyılda icat edilmiş eniyi ısıtma sistemlerinden biridir  yüzyıllar öncesinden birçok sıcak bölgede iklimlendirme yapmak için farklı yöntemler kullanılmıştır bölge insanları yiyeceklerini sıcaktan saklama ve taze kalmasını sağlamak için bacalı sistem binar yapmış ve bu  binların içinden geçen hava sayesinde yiyeceklerin daha taze kalması sağlanmıştır.

İstanbul’da Osmanlı zamanında’da bu tür rivayetlere rastlanmıştır derlerki İstanbulun 7 Tepesinin bulunması iklim testlerinden yani hayvan ölüsünün en geç çürümesinin tespitinden sonra o bölgelere silolar ve saklama alanları yapılmıştır. Günümüzde ise Carrier tarafından bir matbanın ısıdan etkilenmesinden dolayı iklimlendirme istemesi üzerine klimanın keşfi sağlanmıştır ve o günden bu güne teknolojininde ilerlemesi sayesinde şuanki On/Off ve Inverter klimalara kavuşmuş bulunmaktayız.

Feriköy kombi servisi olarak kombi ürünlerde aşağıdaki işlemleri yapmaktayız.

  • Kombilerin genel ve yıllık bakımlarını yapımı
  • Kombi cihazlarındaki arızaların yerinde giderimi
  • Kombi cihazlarındaki parça değişimi ve temini
  • Kombi peteklerinin temizliği ve bakımı

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi cihazlarınız sürekli olarak çalıştığı için bu cihazların biraz daha özenle kullanılması en azından bakım zamanlarının geciktirilememesi gereklidir bu açıdan kombi ürünlerinde senede 1 kez kombi peteklerinde ise 2-3 senede 1 kez bakım yapılmalıdır.

Kombi bakımında genel bakım tamamen iç ve dış olarak yapılır filtrelerine kadar temizliği yapılır.

Petek temizliğinde ise peteklerin iç kısımlarında oluşan pislikler nedeni ile oluşan tortular sıcak suyun kalorifer peteklerinin içinden geçişini engellemektedirler bu yüzdende ısınma sorunlarının başında petekler gelmektedir.Performansınızın artırılması ve ısınma sorunlarınızdan kurtulmak için muhakkak 2-3 yılda 1 kez petek temizliğinizi yaptırınız.

Kombi Bakımı ve Kombi Petek Temizliği Servis Kaydı

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki telefon numarasından yada İLETİŞİM kısmındaki numaralardan ulaşabilirsiniz

Hizmet Numaramız        : 0212 254 0 444 Merkez

Whatsapp  Numaramız : 0546 238 7 225  Yardım ve Bilgi Alabilirsiniz

Bir Cevap Yazın