Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Feriköy Vestel Servisi

Feriköy Vestel Servisi

Vestel teknik servisi olarak 0212 254 04 44 & 0546 238 72 25 Feriköy bölgesinde en etkili ve en hızlı vestel servis hizmeti sunmaktayız. Vestel marka beyaz eşya ve klima kombilerinizde arıza olması durumunda firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan servisimiz her zaman kalitesi ve güveniyle alanlarında uzmanlaşmış servis personelimizle hızlı ve kaliteli bir servis sunabilmek adına her bir çalışanını özenle seçerek teknik konuda tecrübesini test ederek kadromuza katmaktayız bizim için güven ve kalite öncelik olduğu gibi sunmuş olduğu vestel teknik servis hizmetlerini bir yıl garantili sunmak ve yaptığı işin arkasında durmaktır.

Feriköy vestel servisi olarak uzun yıllardır bu sektörde kendini kanıtlayan ve rakiplerine açık ara fark atarak güven ve kalitesini göstermiş firma olarak Bilge Teknik Servis ismiyle her bir müşterisine aynı hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Vestel marka beyaz aşya, vestel klima & kombi ürünlerinizin bakım, arıza, montaj ve teknik arızalarda bize ulaşarak servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.
Uzman kadro profesyonel teknik ekip ve uzman personellerimiz sizler için her zaman Feriköy bölgesinde gezici servis araçlarında sizlerden gelecek sorunları gidermek için hazırdırlar Bir telefon etmeniz yeterli olacaktır servisimiz siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakındadır. Vestel servisi Feriköy olarak 7/24 hizmetlerimizden faydalabilmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Feriköy Vestel Klima Servisi

Feriköy vestel klima arıza bakım & montaj servis hizmeti sunmaktayız bize ulaşmanız yeterli olacaktır vestel marka klimanızın sökümü montajı ve arızasını bir yıl garantili olarak sunan firmamız klimanızda oluşan tüm arıza ve parça değişimlerini bir yıl garantili olarak yapmaktadır. Klimanız yaz ayında soğutmuyorsa, Vestel klimanız kış ayında ısıtmıyorsa ve dış ünitesinden ve iç ünitesinden su akıtıyorsa ve klima kumandanız hiç bir şekilde klimanıza hükmetmiyorsa bize ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Feriköy Vestel Kombi Servisi

Feriköy Vestel Teknik Servisi

Feriköy Vestel Arıza Servisi

Feriköy Vestel Beyaz Eşya Servisi

Feriköy Vestel Servis Telefonları

Merkez Feriköy:0212 235 51 18
Şube Sarıyer:0212 254 04 44
Şube Feriköy:0212 235 23 30
Şube Osmanbey:0212 238 72 22
Acil Servis Taleb & Watsapp İletişim:(0546)238 72 22

Feriköy Vestel Servis Numaraları

Feriköy Vestel Özel Servisi

Feriköy Vestel Servis

Bir Cevap Yazın