Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Fikirtepe Petek Temizliği

Fikirtepe Petek Temizliği Servisi

İstanbul geneline kombi petek Temizliği, kombi bakımı, kombi arıza, kombi teknik servisi olarak uzun yıllardır hizmet sunmaktayız. Kombi servis personellerimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalıcı bir teknik servis olma yolunda çok uzun yollar katetmiştir. Bilge teknik kombi petek Temizliği ve kombi tesisat Temizliği konusunda profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Bizler siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Kombi peteklerinizin bakımlarını Her 3 yılda bir yaptırmanız hem faturanızın as gelmesine ve daha verimli çalışacak olan kombinizden ısınma verimli olacaktır. Bakımı yapılmayan kombi ve petekleriniz her zaman daha masraflı daha az verimli çalışacaktır. Biz Kombi ve petek Temizliği servisi olarak temizlik işlemlerimizi en son üretilen cihazlarla ve ilaçlamayla yapmaktayız bir çok servisin kullanmadığı son durulamada kullanılar koruyucu ilacı özenle kullanarak daha sonra çıkacak sorunların önüne geçmekteyiz.

Fikirtepe Petek Tesisat Temizliği Servisi

Petek Temizliği servisimiz tüm uzman personellerimizle uzun yıllarıdır istanbul anadolu ve avrupa yakasında 10 yılı aşkın bir süredir yapılmaktadır. Her bir teknisyenimi siz değerli müşterilerimize her zaman en üst kalitede servis hizmeti sunarak kombi ve kombi petek tesisat Temizliği işlemlerinde en hızlı ve en güvenilir bir şekilde kalitemizden ödün vermeden yapmaktayız. Uzman kadro profesyonel ekiplerimiz ve gezici servis ağımızla sizlerin güvenini ve takdirini toplayan bir petek Temizliği şirketi olarak 10 yıla yakındır sizlere hizmet sunmaktayız. Petek Temizliği esnasında peteklerinizden çıkan tortu ve kiri gördüğünüzde yaptırdığınız işlemin ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz.

Fikirtepe Petek Tesisat Temizliği Servisi

Petek ve kombi tessisatı olarak geçen bu işlemlerimiz her zaman en kaliteli bir şekilde sürmektedir. Petek tesisatınız en az 3 yılı dordurduysa eğer en hızlı bir şekilde bize ulaşmanız ve servis kayıt açtırmanız durumunda ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli bir şekilde hizmetimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Bakımı yapılmayan petek tesisatınızın içerisinde oluşacak olan tortu ve kirli su kombinizin içerisinde bulunan aksamlarda büyük masraflar açarak bütcenizi zorlaya bilir bu gibi durumlarla karşılaşmamak için her yıl kombi bakımı ve her 3 yılda bir kombi petek ve tesisat bakımlarınızı zamanında yaptırmanız gerekmektedir.

Fikirtepe Petek Temizliği Kombi Servisi

Bilge Teknik kombinizin ve kirli olan peteklerinizin bakımlarını yaparak sizlerin kış aylarında evinizde sıcak bir aile ortamında muhabbetle oturmanızı ve maddi yönden korunmanızı sağlamaktadır tüm çalışmalarımız. Biz bilge teknik kombi ve tesisat servisiniz olarak kalitenin ve güvenin adresi olarak her zaman en üst seviyede hizmet sunmaktayız.

Fikirtepe Kombi Petek Yıkama Servisi

Teknik servisimiz kombi petek yıkama konusuna uzman olarak tüm istanbul bölgelerinde hizmetlerini bir yıl parça değişim garantisi olarak sunmaktadır. Yıkama ve bakımı yapılan işlemlerde garanti oladığı gibi kombi bakımlarınada garanti servis tarafından verilmemektedir. Personelerimiz özel eğitimli ve her bir çalışanımız öz veriyle işine sarılarak aynı gün içerisinde siz değerli müşterilerimiz hizmetleriniz en hızlı bir şekilde sürdürmektedirler.

Fikirtepe Kombi Petek Temizliği Servisi Numarası

Fikirtepe bölgesinde Petek Temizliği servisimi arıyorsunuz bize ulaşacağınız servis Numaralarımız (021) 254 04 44 (0546) 238 72 25 dir ve web tabanlı çalışan firmamız tüm istanbul bölgelerine servisi ağını web tabanlı olarak kurduğunda istanbu un hangi bölgesinden ararsanız arayın gezici servis ağımızla sizlere en hızlı bir şekilde hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Fikirtepe Petek Temizliği Servisi

Petek temizliğinin önemi bir insanın nefes alması gibi önemlidir çünkü nefes alamayan bir insan ne kadar yaşarsa bir kombide aynı şekilde çalışabilmektedir. Tüm tıkalı tesisatlarınız olan kombi peteklerinizi en az üç yılda bir temizletmeniz gerekmektedir aksi halde kombiniz çok kısa zamanda arıza ve verimsiz çalışmaya başlayacağından peteklerinizin alt kısmı soğuk üst kısmı sıcak olarak çalışacağından verim alamayacaksınız ve ısınamayacaksınız bu gibi durumlardan dolayı aylık doğalgaz faturanız kaparak gelicek buda sizin bütçenizi zorlayacaktır.

Fikirtepe İlaçlı Petek Temizliği Servisi

İlaçlı kombi petek ve tesisat Temizliği işlemlerimiz en kaliteli ilaçlarla yapılmaktadır. Teknisyenlerimiz diğer art niyetli servislerden sıyrılıp işinin hakkını veren ve petek temizlik esnasında kullanması gereken ilacı kullanarak sizleri aldatmadan hakkı olan ücreti kazanmaktadır. Biz Bilge Teknik Kombi ve petek Temizliği firması olarak tüm istanbulda kendini kanıtlamış ve tüm öz güveniyle istanbul un en güvenilir servisleri arasında ilk 3 de yerini almıştır.

Fikirtepe Petek Temizliği Servis Telefonu

Servis telefonlarımıza web ve reklamlarımızdan ulaşabilirsiniz Numaralarımız (0212)235 51 18 (0533)564 32 73 olarak hizmet sunmaktayız. Numaralarımıza bize tavsiye edecek olan müşterilerimizden de ulaşabilirsiniz. Google reklamlarında bu numaraları gödüğünüzde içiniz rahat bir şekilde arayabilir ve en güvenilir petek Temizliği hizmetini alabilirsiniz.

Fikirtepe Petek Servisi

Petek Temizliği, Fikirtepe kombi tesisat Temizliği, kombi bakımı, ilaçlı petek temizliği, petek değişim servisi, petek bağlama servisi, petek söküm servisi olarak bizden en uygun fiyatlarla kombi ve petek tesisat hizmeti alabilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kombi Kalorifer peteklerini Temizliğikiçin en uygun yer banyolardır.

Banyodaki havlupan veya radyatörü sökün
Petek Temizliği makinasına bağladığınız hortumunun bir ucunu da söktüğünüz radyatörün sıcak su geliş yönü vanasına takın.
İkinci hortumun bir ucunu radyatör gidiş vanasına bağlayıp diğer ucunu tahliye için klozetin içine koyun
Tesisata su verebilmek için banyodaki en yakın musluğu kullanın.
Şebeke hortumuyla makineyi su ile doldurun.
Bütün petek vanalarını açıp tüm peteklerin kirli su tahliyesine başlayın.
Kirli su temizlendikten sonra tek tekBilge Temizliği Kimyasalıile temizliğe başlayabilirsiniz.
Tesisat borusundaki kirli su temizlendikten sonraBilge Temizliği Kimyasalı makinenin içine koyularak tesisata aktarılır.
Makine ısıtıcısı 40 dereceye ayarlanıp petekler tek tek min. 10 dak. kimyasalla yıkanır.
Petekler tek tek olmak üzere min. 15 dakika Bilge Temizliği Kimyasalının her petekte dolaşımı sağlanır.
Bilge Temizliği kimyasalıpeteklerde dolaştıktan sonra bu maddenin tesisattan çıkartılması gerekir.
İlk yaptığımız işlemi uygulayarak temiz su makinaya doldurulur.Makinada ki bu temiz su sisteme verilir.
Bir diğer uç klozete atılarak tahliye yapılır.
Petekler tamamen temizlendikten sonra Bilge Koruma Kimyasalı peteklere verilir işlem sonlandırılır.

Normal bir dairede ortalama 6 adet Kombi peteği bulunmaktadır. Bu petekleri Temizliği işlemi tesisatın kirlilik durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık 2 ile 3 saat sürebilir.

Bir Cevap Yazın