Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

“Fulya Beko Arçelik Servisi”

Fulya Beko Arıza Servisi

Fulya Servisimiz özenle çalışan ve güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir Beko servisi olarak hizmetlerini bir yıl parça ve işçilik garantisi altında yapmaktadır. Her bir müşterilerimizi özenle ilgiyle dinleyerek onların canını sıkan beyaz eşya, klima ve kombi gibi tüm evinizde bulunan siemen ürünlerinizin arıza, bakım ve teknik konuda desteklerimizi uzman kadromuzla en hızlı ve titiz bir şekilde sunmaktayız. Firmamıza 0212 254 0 444 & 0546 238 72 25 Numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir ve whatsapp hattımızdan tüm şikayetlerinizi video ve istek olarak göndere bilirsiniz. Fulya Beko servisi olarak siemen çamaşır makinesi, siemen bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, ankastre ocak ve fırın olmak üzere siemen televizyon, siemen elektirikli süpürge ve diğer tüm ürünlerinizin bakım arıza işlemlerinizi yapmaktayız. Firmamız tüm istanbul Avrupa Ve Anadolu Yakasında teknik servis hizmetini profesyonel olarak sunmaktadır. Tüm çalışanlarımızı özenle seçmek ve onların tüm ihtiyaçlarını gidererek özverili ve mutlu bir ortamda Beko özel servis işlemlerinde bir numara yapmaktır amacımız.

Fulya Beko Bakım Servisi

Beko marka ürünlerinizin bakımlarını bize yaptırabilirsiniz. Tüm istanbul bölgelerinde Beko teknik destek sunarak tüm sektörün aranan servisleri arasında bulunan Bilge Teknik Servis ünvanıyla her zaman müşteri mutluluğunu ön planda tutan bir firma olarak her zaman teknik ve bakım arıza konusunda bizden yardım alabilirsiniz.

Fulya Beko Teknik Servisi

Teknik konuda uzman olarak Beko teknik servisiyiz. Profesyonel servis ekiplerimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Tüm istanbul da olduğu gibi feriköy Beko teknik servisiniz olarak ta hizmetinizdeyiz. Gezici servis araçlarımızla her zaman hizmet sunmak bizim için bir mutluluktur. Beko özel servisiniz her zaman hizmetinide.

Fulya Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Fulya Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Fulya Beko Kurutma Makinesi Servisi

Fulya Beko Buzdolabı Tamir Servisi

Fulya Beko Televizyon Servisi

Fulya Beko Klima Servisi

Fulya Beko Beyaz Eşya Servisi

Fulya BEKO SERVİSİ İLETİŞİM
0212 235 5 118
0212 253 84 44
0212 254 0 444
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın