Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Fulya Kombi Servisi

Fulya Kombi Servisi ve Arıza Teknik Servis Hizmeti

Fulya Kombi Arıza servisi olarak firmamız Fulya bölgesindeki tüm kombi markalarının servis hizmeti vermektedir. Kombi ürünleri son yüz yılda icat edilmiş eniyi ısıtma sistemlerinden biridir yüzyıllar öncesinden birçok sıcak bölgede iklimlendirme yapmak için farklı yöntemler kullanılmıştır bölge insanları yiyeceklerini sıcaktan saklama ve taze kalmasını sağlamak için bacalı sistem bina yapmış ve bu binların içinden geçen hava sayesinde yiyeceklerin daha taze kalması sağlanmıştır.

İstanbul’da Osmanlı zamanında’da bu tür rivayetlere rastlanmıştır derlerki İstanbulun 7 Tepesinin bulunması iklim testlerinden yani hayvan ölüsünün en geç çürümesinin tespitinden sonra o bölgelere silolar ve saklama alanları yapılmıştır. Günümüzde ise Carrier tarafından bir matbanın ısıdan etkilenmesinden dolayı iklimlendirme istemesi üzerine klimanın keşfi sağlanmıştır ve o günden bu güne teknolojininde ilerlemesi sayesinde şuanki On/Off ve Inverter klimalara kavuşmuş bulunmaktayız.

Kombi teknik servis uzmanlarımız bizi aradığınız andan itibaren kombi arızanızın gün içerisinde çözülmesi için hareket etmektedir. Öncelikle telefonda firmamıza ilettiğiniz arızaya neden olabilecek parçaları adresinize ulaşmadan önce araçlarında bulundurarak kombi arızanızın ilk evinize geldiklerinde ortadan kalkmasını sağlarlar. Kombi servis hizmeti veren tüm teknik ekibimiz mümkün oldukça arızanızı aynı gün içerisinde gidermek için çalışmaktadır. Farklı kombi servisleri tarafından çözüme kavuşturulamayan kombi arızaları için bizi arayabilirsiniz. Firmamız kombi servisliği konusunda uzman ekiplerden oluşmaktadır. Hem uygun fiyatlara hemde garantili olarak bizden teknik destek alabilirsiniz.

Fulya kombi servisi olarak kombi ürünlerde aşağıdaki işlemleri yapmaktayız.

  • Kombilerin genel ve yıllık peridyodik bakımlarını yapımı
  • Kombi cihazlarındaki arızaların yerinde tespit & giderimi
  • Kombi cihazlarındaki parça değişimi işçilik ve temini
  • Kombi peteklerinin temizliği değişimi ve bakımı
  • Kombi İkinci El Alım & Satım

Fulya Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi cihazlarınız sürekli olarak çalıştığı için bu cihazların biraz daha özenle kullanılması en azından bakım zamanlarının geciktirilememesi gereklidir bu açıdan kombi ürünlerinde senede 1 kez kombi peteklerinde ise 2-3 senede 1 kez bakım yapılmalıdır.

Kombi bakımında genel bakım tamamen iç ve dış olarak yapılır filtrelerine kadar temizliği yapılır.

Petek temizliğinde ise peteklerin iç kısımlarında oluşan pislikler nedeni ile oluşan tortular sıcak suyun kalorifer peteklerinin içinden geçişini engellemektedirler bu yüzdende ısınma sorunlarının başında petekler gelmektedir.Performansınızın artırılması ve ısınma sorunlarınızdan kurtulmak için muhakkak 2-3 yılda 1 kez petek temizliğinizi yaptırınız.

Fulya Kombi Bakımı ve Kombi Petek Temizliği Servis Kaydı

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki telefon numarasından yada İLETİŞİM kısmındaki numaralardan ulaşabilirsiniz

Hizmet Numaramız : 0212 254 0 444 Merkez

Whatsapp Numaramız : 0546 238 72 25 Ve Müşteri Hattımız olan 0212 235 5 118 numaralı telefondan bilgi Alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın