Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Gayrettepe Kombi Servisi

Gayrettepe Kombi Arıza Servisi

Kombi Servis ve teknik hizmetlerimiz sizlere en etkili ve güvenilir hizmet sunarak aranan kombi teknik servis olmanın gururunu yaşamaktadır. Gayrettepe kombi arıza servisi olarak her zaman mutlu müşteri bırakmaktır arkamızda, Sizlerin güvenini kazanmış bir servis olarak 2010 yılında başladığımız hizmet sektöründe siz değerli müşterilerimizin bize olan güven ve detekleriyle daha iyiye daha kaliteye ulaşmaktır hedefimiz. Bizi arayarak arızalı kombinizin bakım ve teknik sorunlarında destek alabilmeniz için firmamızın iletişim numaraları olan 0212 254 0 444 ve 0546 238 72 25 olarak her zaman bize ulaşmanız yeterli olacaktır sizlerden gelen servis talep doğrultusunda hızlı bir şekilde adrsinize gelen gezici servis teknisyenlerimiz arızalı kombinizin bakımı ve arızasını anında tespit ederek tamirat işlemini bir yıl firma garantili olarak yapmaktadırlar.

Gayrettepe Kombi Teknik Servisi

Teknik konuda uzman olan kombi servis teknisyenlerimiz her zaman en üst kalitede hizmet sunmaktadırlar. Gayrettepe kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize teknik destek sunmaktayız. Kombinizde olası arıza ve teknik konularda bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Gayrettepe Kombi Bakım Servisi

Gayrettepe kombi servisi olarak 12 yıldır hizmet veriyoruz.Bakımını yaptığımız kombilerinizin sağlıklı çalışması için kullandığımız yöntemler kombinizin en iyi çalışmasına yardım eder kombinizin bakımı her yıl yapılması gerektiğinden sizlere bu konuda hizmet vericek en iyi firma olarbiliriz firmamızın en iyi kadrolu çalışanları size 12 yıldır hizmet vermekteler veriğimiz hizmetlerimizin kombinizin tasarruflu ve verimli olmasına yardımcı olacaktır.

Gayrettepe Kombi Montaj Servisi

Kombilerinizin montajlarında istediğniz yerden alıp yönlendirdiğiniz yere götürüp montaj edebiliriz dilerseniz istediğniz yere uygun ve sağlam bir şekilde monte edebililiriz. Montajlarımızda temizliğe verdiğmiz önemle birlikte montajı yapan teknisyenlerimiz sizlerin istekleriniz doğrultusunda montaj dışında klima,beyaz eşya, kombi ve petek temizliği arıza vb. gibi şeyleri onarıp size daha bir yaşam kalitesi sunabiliriz.

Gayrettepe Kombi Petek Temizlik Servisi

Kombi petek temizliği yaptığımız evlerde temizliğe özen gösteriyoruz size hizmet veren ekiplerimiz temizlğini yaptığı peteklerin ısıtma kontrolü yapıp bir sorun bulması durumunda daha iyi bir şekilde ısı sağlamsı için verimli bir şekilde çalışması için sizlerin sorunlarını çözer ve yıllık temizliklerini yapmış oluruz.

Gayrettepe Kombi Tesisat Temizlik Servisi

Gayrettepe Kombi Tamir Servisi

Kombi tamir servisi olarak kombilerinizin tamiri ve arızalarını tespit edip yapabiliriz yaptığımız tamirlerin 1 yıl garantisi bulunmaktadır bu tamirlerde dikkat edilen kombinin sorunu kombide bulunan sorunun neyden ve neden olduğunu bulması için işinin uzmanı olan teknsiyenlerimiz tamiri en iyi şekilde yapıcaklardır.

Gayrettepe Kombi Servis Telefonları

Servis numaraları olarak kullandığımız:(0212 254 04 44)ve Whatsapp hattımızda olarak kullandığımız(0546) 238 72 25) acil hattımıza ulaşmanız ve kombi onarım kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.

Gayrettepe Kombi Servis Numaraları

Servis numaraları olarak kullandığımız:(0212 254 04 44).

Gayrettepe Kombi Servis

Bir Cevap Yazın