Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Göktürk Bosch Servisi

Göktürk BOSCH SERVİSİ Olarak tüm arıza ve bakım hizmetlerinizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Uzman kadro tecrübeli teknik çalışanlarımızla her aman en süt kalite ve güven içerisinde bosch beyaz eşya servisi, Bosch klima servisi, Bosch kombi servisi, Bosch çamaşır makinesi servisi, Bosch bulaşık makinesi servisi, Bosch buzdolabı servisi ve diğer tüm bosch marka ürünlerinizin arıza, bakım, montaj, söküm ve diğer tüm hizmetlerimizi güvenli bir şekilde sunmaktayız.

Siz değer verdiğimiz müşterilerimize hizmetin en iyisiniz sunmaktayız. Firmamız 2010 yılında hizmet sektöründe hizmet sunmaya başyanan bir firma olarak sektörün aranan teknik servisi olarak Göktürk Bosch Servisi Olarak tüm istanbul ve bölgelerinde Hizmet Beyoğlu merkezli olarak hizmete başlamış bir teknik servis firmasıdır. Uzun yılların sunduğu iş tecrübemizle en iyi ve en kaliteli teknik destek sunabilmek için her bir ustamızı en iyi şekilde yetiştirdiğimizden siz sayğı duyduğumuz ustalarımıza her zaman en üst kalitede hizmet sunmaktayız. İstanbul genelinde gezici servis ağı kurarak sizlere en hızlı bir şekilde teknik destek sunabilmek adına tüm araçlarımız her semt ve ilçelerde sokaklarda gezmaktadirler.

Göktürk Bosch Teknik Servisi

Teknik destek verdiğimiz ürünlerinizin bize teslim ettiğiniz andan itibaren servis danışmanımız size ulaşark elinden gelen gayreti göstererek her zaman en güvenilir ve en kaliteli teknik servis hizmeti alacaksınız. Teknisyenlerimiz bosch göktürk teknik servisi olarak her zaman hizmetlerini bir yıl garantili olarak sunmaktadırlar.

Göktürk Bosch Arıza Servisi

Göktürk Bosch Klima Servisi

Göktürk Bosch Kombi Servisi

Göktürk Bosch Beyaz Eşya Servisi

Göktürk Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Göktürk Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Göktürk Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Göktürk Bosch Televizyon Servisi

Göktürk Bosch Servis Numarası

GÖKTÜRK BOSCH SERVİSİ İLETİŞİMİ
0212 254 0 444
0212 235 5 118
0212 253 84 44
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın