Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Gülbağ Klima Servisi

Gülbağ Klima Arıza Servisi

İstanbul Klima teknik ve arıza servisimiz tüm hızıyla tüm İstanbul bölgelerinde en hızlı ve güvenilir klima servisi olarak bir yıl klima montaj ve klima arıza bakım işlemlerinizi bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Tüm işlerinizi uzman kadromuzla ve profesyonel teknik çalışanlarımızla en uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde yapmaktayız. Uzmanlık alanımız olan klimalar her marka ve modelleriniz olmak üzere her tip klimalar olan salon tipi klima servisi, split klima servisi, kaset tipi klima servisi, mobil klima servisi ve kanallı VRF, VRV Olmak üzere her türlü soğutma sistemlerinizin bakım ve arızalarını bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Bizler klima servisi olarak en uygun fiyatlar klima montaj ve teknik servisi olarak İstanbul bölgelerinde en güvenilir klima İstanbul servisi olarak ve Gülbağ Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Bizi arayarak servis kayıt yaptıracağınız servis Numaralarımız 0212 254 0 444 & 0546 238 72 25 Telefonlarımızı arayarak arıza bilgisi ve teknik sorunlarınızı danışabilir gerekli durumda servis kayıt yapabilirsiniz.

Gülbağ Klima Tamir Servisi

Klima tamir ve onarım servisimiz her zaman sizlerin takdirini toplamak ve sizlere güven sağlamaktır. Bizler Bilge teknik servis olarak her zaman en üst kalitede klima tamir servis hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız.

Gülbağ Klima Montaj Servisi

Montaj ekibimiz tecrübeli ve kaliteli ustalarımızdan oluşan ekiplerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Gülbağ klima montaj servisi olarak her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız bir (1) Garantili servis hizmeti sunmaktayız. Klima montaj işlemi tecrübe isteyen bir işlemdir uzman ekiplerimiz klima montaj işlemlerini sahada tecrübe edinerek yapmaktadır. Her bir montaj ustamız özel bir eğitimden geçerek sektörün sıkıntılarını bilerek yetişmektedirler iç ünite montajı dış ünite montajı ve içi dış klima de montaj işlerinizi titizlikle yapmaktayız.

Gülbağ Klima Bakım Servisi

Klima bakımları yılda 2 kez yapılması gerekmektedir ama Türkiye de tüketiciler 6 ayda veya çok daha uzun zamanlarda klima bakımlarını yaptırmamaktadır. Bu gibi durumlarda klimalarınızdaki toz ve bakteri oluşmasından sağlığınız tehlike altına girmektedir. Bizler Gülbağ klima servisi olarak her zaman önceliğimiz klima bakımı olmuştur. Bize ulaşarak klimalarınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz. Firmamızdan bakım sözleşmesi imzaladığınızda indirimli klima bakım kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.

Gülbağ Klima Teknik Servisi

Gülbağ Servisi Olarak İstanbul Avrupa Yakasında Gülbağ Mevkisinde Ve tüm Semtlerinde Klima Hizmeti Sunmaktayız Sabah 08.30 dan Akşam 21.00 re kadar Gezici servis Aracımız Siz değerli müşterilerimize Gülbağ servisi olarak hizmeti vermektedirler. Kaliteli hizmet herkesin hakkıdır Anlayışıyla sizlere  servis hizmeti sunmaktadırlar Bilge Teknik Servis olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz Firmamız tarafından 1 Yıl Garanti Altındadır.

Gülbağ Klima Söküm Servisi

Gülbağ da Klimaların söküm işlemlerini gerçekleştiren servisimiz. Kurulum ve söküm ve de gaz dolumu gibi temel servis işlemlerini yerine getiren bir servisiz. Gülbağ Klima Servisi dendiğinde alabileceğiniz en kaliteli servis hizmetini sunan bir kaç firmadan biriyiz. Servis elemanlarımızı ve teknisyenlerimizi müşterilerimizin klimaları ile ilgili yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak ve klima cihazlarının sağladığı konforun sürekliliğini sağlamak için Gülbağ ve çevresinde her zaman tetikte tutuyoruz. Güvenilir bir servis ihtiyacı duyduğunuzda bizi aramaktan çekinmeyin, biz bunun için buradayız.

Gülbağ Klima De Montaj Servisi

Klima montaj için her türlü desteği sağlamaktayız.  Kış aylarının vazgeçilmezi klima montajı işlemini gerçekleştiren firmamız. Bakımı yapılmayan Klimalarınızda verim alamamakla birlikte oluşan sorunlar yaşayabilirsiniz. Bakımı yapılan klimanız daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı çalışmaktadır. Bilge Teknik Servis olarak sizlere uzun yıllardır hizmet sunmaktayız. Müşteri portföyümüz her geçen gün her geçen yıl kat kat artmaktadır. Hizmet sunduğumuz müşterilerimizin çevresine tavsiye etmesiyle beraber daha çok büyümekteyiz. Haftanın her günü ve her saati sizlere hizmet vermekteyiz. Yapılan işlemler 1 yıl garantilidir.

Gülbağ İkinci El Klima Satış

Sıfır ayarında garanti verilerek satılan Klimalarımız uzman ekipler tarafından atölyemizde Bakım,Gaz şarjı,Genel Kontrolleri yapılmış şekilde teslim edilmektedir.

 

Gülbağ Klima Servis Numarası

0212 253 84 44/0212 254 0 444/0546 238 72 25 numaralardan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gülbağ Salon Tipi Klima Servisi

GÜLBAĞ KLİMA SERVİSİ İLETİŞİM
0212 235 5 118
0212 253 84 44
0212 254 0 444
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın