Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Gülbag Kombi Servisi Hizmetleri

Gülbag kombi servisi

olarak hizmetinizdeyiz. Uzun yıllardır gülbağ bölgesinde gezici servis aracımızla işinin ehli teknik servis çalışanlarımızla siz değer verdiğimiz gülbağ sakinlerine kombi teknik servis ve arıza konusunda uzman teknik çalışanlarımızla kombinizin arıza yapan aksamlarında hızlı çözüm üreten ve sonuca varan teknisyenlerimiz uzun yıllarında verdiği tecrübeyle her zaman en hızlı ve en güvenilir kombi servis olma hedeflerini her geçen yeni günde dahada ileriye taşımaktadır.

Gülbağ kombi teknik Servisi

ve arıza servisi olarak firmamız sunmuş olduğu hizmetlerini bir yıl garantili olarak sunmaktadır. Parça değişimi ve işçilik yapılan kombilerinize uzman ellerle müdahale edilmektedir bize olan güveninizi sarsmadan hizmetlerimizi sürdürmekteyiz kombi sorunlarınız olan sıcak su gelmiyor, kombi petekleri ısıtmıyor, kombiden su akıyor, kombi hiç çalışmıyor, kombi çok sesli çalışıyor ve bunlar gibi ve benzeri kombi sorunlarınızda bize güvenerek arayıp servis kayıt açtırabilirsiniz. Uzman olmak ustalık ister tecrübe ister sabır ister bizlerin sabrı ve tecrübesi tüm istanbul bölgelerinde kombi servisi olarak kanıtlanmıştır.

Gülbağ Kombi Arıza Servisi

Arıza servisimiz tüm istanbul bölgelerinde kombi arıza ve teknik servis hizmeti sunmaktadır. Uzman kadro tecrübeli kombi teknisyenlerimiz tarafından her zaman en üst kalitede hizmet sunmaktayız. Bize ulaşın gerisini bize bırakın teknisyenlerimiz her marka ve model kombilerinizin uzman teknik ve arıza servis hizmetlerini sunmaktayız.

Gülbağ Kombi Bakım Servisi

Kombi bakım servisi olarak size sunduğumuz bakım hizmetlerinde kombinizin bakımı temizliği ve diğer vb. şeyler gibi kombinizin çalışmasını etkileyen faktörlerde bakabiliriz. Bakımını yaptığımız kombilerimiz temiz ve verimli bir çalışma hızına sahip olup sizleri evinizin sıcak suyunu ayarlamanıza yardımcı olduğu gibi evi sıcak tutmanızada yardımcı olacaktır.

Gülbağ Kombi Onarım Servisi

Kombinizin onarımını yaparak’tan size rahat bir ev yaşantısı sunuyoruz kombinizin onarımında bozulmuş yada kırık parçaları değiştirip size sağlam çalışan ve güvenilir parçalar takıyoruz. Kombinizin onarımında etkili ve güvenilir çalışanlarımızla size yardım ederiz.

Gülbağ Kombi Tamir Servisi

Gülbağ kombi tamir servisi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz kombinizin sorunlu yerlerini tamir edebilir size güvenceli bir yaşam kalitesini sunabiliriz tamir ettiğimiz kombilerimiz verimli güçlü ve uzun ömürlü olsun diye özen göstererek yaptığımız tamir işlerimizde güveni ve bilgiyi ön plana çıkarmak isteriz.

Gülbağ Kombi Petek Temizleme Servisi

Kombi petek temizliği yaptığımız bu kış aylarında sizlerin evlerinizde rahat sıcak bir ortama sahip olmanız ve verimli bir şekilde ısı almak istiyorsanız her yıl kombi petek temizliği yaptırmalısınız yapılan petek temizliklerindesizler için temizliğe özen gösteriliyor ve bu işlemlerden sonra size kaliteli bir yaşam sunmuş oluyoruz.

Gülbağ Kombi Servis Telefonu

Servis numaraları olarak kullandığımız:(0212 254 04 44) kullandığımız hattımıza ulaşmanız ve kombi onarım kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.

Gülbağ Kombi Servis Numarası

Gülbağ kombi servis olarak  (0546) 238 72 25)‘da bize ulaşmanız mümkündür.

Gülbağ Kombi Söküm Servisi

Sökümünü yaptığımız kombilerinizin montajınıda yapmaktayız söktüğümz kombilerinizi dileğinizle istediğiniz yere en uygun güzel bir şekilde monte edebiliriz.

 

GÜLBAĞ KOMBİ SERVİS KAYIT İÇİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

Merkez: 0212 235 23 30

Şube: 0212 253 84 44

Şube: 0212 235 51 18

Wahtsapp İletişim: 0546 238 72 25 Resim ve video atabilirsiniz arızalı ürünlerinizin…

 

Bir Cevap Yazın