Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Gültepe Bosch Servisi

Gültepe Bosch Teknik Servisi

Gültepe Bölgemizde İlk Amacımız Bilge Teknik Servis olarak 10 Yılı aşkın deneyimimizle sektöre değer katmaya devam ediyoruz. Sağlıklı bir büyüme ve Dünya standartlarına hizmet hedefiyle çıktığımız yolda müşterilerimizin sahip olduğu kıymetleri korumaktır. Bölgemizin en iyi servisi olma vizyonuyla teknolojik ve kaliteli ustalarımızla sunduğumuz hizmeti hız kesmeden sürdürmeyi amaçlıyoruz. Vizyonumuz sahip olduğumuz prensiplere uygun olarak devam ettirmektir ortak faydaları paylaşarak toplumun ihtiyaçlarını ileri düzeyde karşılayacağımızdan şüphe etmeyeceğiz.

Gültepe bosch servisi olarak Güler yüzlü hizmet anlayışımızla müşterilerimizin kendilerini özel hissetmelerini, onların onlara memnun edecek ve onlara yarar sağlayacak ürün ve hizmetleri geliştirmeyi hedefliyoruz. Her zaman en güvenilir Beyaz Eşya, Klima Kombi servisi olarak Faliyetlerimizi sürdürürken aynı zamanda toplumun yaşam kalitesini iyleştirmek amacıyla ekonomik gelişmeye destek veriyor ve çalışmaya karşı çevremize sağlıklı politikalar izliyor olacağız. Bosch marka ürünlerinizde olası arızalar doğrultusunda en hızlı ve en etkili bosch servis hizmeti sunan bir firma olarak vizyon ve misyon sahibi bir bosch özel servisiniz olmak bizim için bir gururdur. Bizler Bilge teknik servis olarak güvenin ve kaliteli servisin değerini bilen ve bu şekilde hizmet sunan bir firma olarak her zaman siz değerli bosch ürün kullanıcılarının yanında olmaktan mutluluk duymaktayız. Bosch servisi gültepe olamk bizim mutluluğumuzdur.

Gültepe Bosch Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya ürünlerinize servis, tamir, onarım hizmetlerini teknik arıza konusunda uzman kadrosuyla tüm bosch marka beyaz eşyalarınızda olası sorunlarınız da yanınızda olmaktan mutluyuz. Yeter ki siz değerli müşterilerimiz bizden memnun kalmasıdır tek amacımız sunduğumuz hizmet karşılıklarını hak etmek ve huzurla işimizi yaptığımızı ve bir bosch marka ürün kullanıcısına faydamızın olduğunu bilmek bize huzur ve mutluluk vermektedir. Bizler her zaman işinin ehli ve işini dürüst yapan teknik çalışanlarımızla yola devam etmek ve bu sektörde öncü bir hizmet sunan firma olmak yolunda ilerlemektir amacımız.

Gültepe Bosch Klima Servisi

Gültepe Bosch Kombi Servisi

Gültepe Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Gültepe Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Gültepe Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Gültepe Bosch Buzdolabı Servisi

Gültepe Bosch Televizyon Servisi

Gültepe Bosch Arıza Servisi

GÜLTEPE BOSCH SERVİSİ İLETİŞİMİ
0212 254 0 444
0212 235 5 118
0212 253 84 44
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın