Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Gültepe Klima Servisi

Gültepe Klima Arıza Servisi

Klima teknik ve arıza servisimiz tüm hızıyla tüm İstanbul bölgelerinde en hızlı ve güvenilir klima servisi olarak bir yıl klima montaj ve klima arıza bakım işlemlerinizi bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Tüm işlerinizi uzman kadromuzla ve profesyonel teknik çalışanlarımızla en uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde yapmaktayız. Uzmanlık alanımız olan klimalar her marka ve modelleriniz olmak üzere her tip klimalar olan salon tipi klima servisi, split klima servisi, kaset tipi klima servisi, mobil klima servisi ve kanallı VRF, VRV Olmak üzere her türlü soğutma sistemlerinizin bakım ve arızalarını bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Bizler klima servisi olarak en uygun fiyatlar klima montaj ve teknik servisi olarak İstanbul bölgelerinde en güvenilir klima İstanbul servisi olarak ve Gültepe klima servisi olarak hizmetinizdeyiz. Bizi arayarak servis kayıt yaptıracağınız servis Numaralarımız 0212 254 0 444 & 0546 238 72 25 Telefonlarımızı arayarak arıza bilgisi ve teknik sorunlarınızı danışabilir gerekli durumda servis kayıt yapabilirsiniz.

Gültepe Klima Tamir Servisi

Klima tamir ve onarım servisimiz her zaman sizlerin takdirini toplamak ve sizlere güven sağlamaktır. Bizler Bilge Teknik servis olarak her zaman en üst kalitede klima tamir servis hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız.

Gültepe Klima Montaj Servisi

Montaj ekibimiz tecrübeli ve kaliteli ustalarımızdan oluşan ekiplerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Gültepe klima montaj servisi olarak her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız bir (1) Garantili servis hizmeti sunmaktayız. Klima montaj işlemi tecrübe isteyen bir işlemdir uzman ekiplerimiz klima montaj işlemlerini sahada tecrübe edinerek yapmaktadır. Her bir montaj ustamız özel bir eğitimden geçerek sektörün sıkıntılarını bilerek yetişmektedirler iç ünite montajı dış ünite montajı ve içi dış klima de montaj işlerinizi titizlikle yapmaktayız.

Gültepe Klima Bakım Servisi

Uzman teknisyenlerimiz klimanızda meydana gelen arızaları kısa süre de tespit ederek hemen çözümlemekte ve daima olumlu sonuçlar elde etmektedir. Gültepe Bölgesin de siz değerli müşterilerimiz  için kurulduğumuz ilk günden itibaren hizmet sunan servisimiz daima müşterilerimizin her hangi bir arıza durumunda bir telefon kadar uzağınızda artık bize ulaşabilmek çok kolay 0212 235 51 18/0546 238 72 25 Nolu telefonlardan arayabilirsiniz..7 gün 24 saat gezici araçlarımızla hızlı ve kesin sonuç için yanınızdayız.. Bilge Teknik Servisi olarak Servisimiz yapılan işlem ve değişen parçaya (1) yıl garanti vermektedir. Yılda 1 kez de olsa Klima Bakımı yapılmalı

Gültepe Klima Teknik Servisi

Bilge Teknik  Servis Gültepe Klima Servisi hizmeti vermektedir Gültepe ve semtlerinde sabah 08.30 dan akşam 21.00 re kadar  servis hizmetimiz mevcuttur kaliteli hizmet herkesin  hakkıdır anlayışıyla yola çıkıp sorununuzu en kısa zamanda halletmektir. Servisimizin başlıca hizmetleri Klima dır. Servisimiz kurulduğu 2005 yılından bu zamana kalitesinden ödün vermeden hizmet ve servis anlayışını benimsemiştir.

Gültepe Klima Söküm Servisi

 Gültepe Servisi olarak müşteri memnuniyeti öncülüğünde tüm Klima Söküm İşleminizi en kısa sürede gidermekteyiz.  15 yıldır müşterilerimiz en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Müşteri memnuniyeti firmamız için her şeyden önde gelmektedir.

Gültepe Klima De Montaj Servisi

Gültepe bölgesinde Demontaj Montaj işlemini gerçekleştiren firmamız aynı gün içerisinde 1 telefon kadar yakınınızda. Uzman klima ekipmanlarımızla yıllardır ayakta durmaktayız. 

Gültepe İkinci El Klima Satış

12 Yıldır sizlerin sayesinde ayakta duran firmamız 2 El klima Alım Satımını da yapmaktadır.  Bizlere Aşağıdaki iletim numaralarından arayıp bilgi alabilirsiniz. 

Gültepe Klima Servis Numarası

0212 235 51 18/0212 253 84 44/0546 238 72 25

Gültepe Salon Tipi Klima Servisi

Gültepe Salon Tipi Klima Servisimiz Söküm,Montaj,Arıza,Gaz Dolum,Bakım Vs hizmeti vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile sorunsuz hizmet sunan Bilge Teknik çalışanları bir telefon kadar yakınınızda.

Bir Cevap Yazın