Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Gültepe Petek Temizleme Kombi Servisi

 

Gültepe petek temizlik servisiniz ile kombi petekleriniz tertemiz ve ısı iletişimi maksimum güç ve derecede.

Evinizin ve ofisinizin veya işyerinizin ısıtılmasında kombi kaloriferinden yararlanıyoriseniz, kombi kalorifer sisteminizi temizletmeniz ve iyi bakmalısınız. Hem kombinizin bakımına önem vermeli, hem de peteklerinizin yıllık bakımlarını yaptırmalısınız. Kış gelmeden nasıl kombiye bakım yaptırıyorsanız, peteklerinizede aynı şekilde bakım ve arızalarını gidermelisiniz peteklerinizin kontrollerini yaptırmalı sızıntı çatlak kırık vs gibi durumlarınızı kış ayı gelmeden ve yoğunluğa takılmadan kombi & petek temizlik şirketimizi arayarak petek tesisat bakımı yaptırmak istediğinizi ve fiyat alımını müşteri danışmanımızdan alabilirsiniz. servis kayıt ettirmeli, gerekiyorsa çağrı bırakılmalıdır,Gültepe petek temizliği servisine petek temizleme işlemi yaptırmalısınız. Zaten bu gibi işlemleri yaptırmadığınız takdirde, kışın petekleriniz her zamanki gibi ısı vermez ve ısıtmaz. İhmal ettiğiniz peteklerin dışarıya ısı iletimini maksimum derecede yapamadığı için daha fazla doğal gaz masrafı ve yüksek fatura ödersiniz.

kombide Çünkü peteklerin içindeki suyun kireçlenme etkisi göstermesi, içeride tortuların birikmesi, çamur kalıntılarının dibe çökmesi gibi etkenler kombi ve peteklerde tıkanıklığa neden olur. Petek yüzeyine yapışan çamur,tortu ve oluşan korozyon sebebi ile petek içerisindeki sıcak su ısı ilemtini tam olarak yapamaz.Bu duruma bağlı olarak yakıt tüketimi kombinin sürekli çalışmasına neden olarak yüksek faturalar gelecektir.

Bizce petek temizleme ücreti bakımından çok yüksek olmayan bir fiyatlardır ve ayrılan süre bakımında da petek temizleme işlemi sadece bir saat sürer. Diğer taraftan petekler istenilen ısıyla evinizi bütün kış ısıtmaya devam eder. Bu yüzden kalorifer sisteminize iyi bakmalısınız. Gültepe petek temizliği servisine periyodik yıllık veya 6 aylık bakımlarla maximum dönüş alırsınız. bakımı yaptırdığınızda kışı sıcak geçirme fırsatını yakalamış olacaksınız.

Peteklerin içerisinde bulunan su kombi devirdaym motoru ile ve kalorifer yardımıyla ısıtılmaktadır. Bu ısınma peteklerdeki suyun kireçlenme yapmasıyla arızaya uğramaktadır. Tesisatta olan suyun içinde bulunan tortu,çapaklarda zamanla çoğalarak vanaları tıkamaktadır vanalarınızı bozmakta ve Bu durumda ısınma sorununuz daha fazla artmaktadır. Petek temizleme işlemi,Gültepe petek temizliği tarafından cihazlarla ve kimyasalla ilaçlarla yapılmaktadır. Bazı firmalar petekleri sökerek bu temizliği yapar bu doğru bir işlem değildir. Ancak bu durumda peteklerinize oksijen gireceğinden paslanma sorunu yaşanacaktır. En doğrusu petekleri yerinden sökmeden hava aldırmadan petek temizliği yapacak firmalarla çalışmalısınız.

Gültepe petek temizliği servisi,petek temizleme cihazı ve kimyasallardan faydalanılarak petek temizliği yapılmaktadır. Peteklerde oluşması beklenen homojen ısınmanın sağlanamıyor olması , peteklerde hava olacağı anlamına gelebileceği için bakım yapılan peteklerin iyi bir şekilde havaları alınmalıdır. tıkanıklıklar bizlerce en bilindik nedendir.
Gültepe petek temizliği servisi, cihazla petek temizliği yapmaktadır.

Gültepe petek temizliği servisi

Korozyon sonrası petek kanalları tıkanır, bu tıkanıklık sonrası kanallardan sıcak su geçişi sağlanamaz. Bu durum sonrası Peteklerin bir kısmı ısınırken diğer kısmı ısınma sağlayamaz. Bu durum kombinin bu bölgeleri ısıtmaya çalışması sürecinde fazla yakıt yakmasına sebep olur. Faturalarınız gereksiz yere; yani yeterli ısınma sağlanamadığı halde yüksek gelir.

Petek temizliği, radyatör temizliği, yerden ısıtma sistemi temizliği arasındaki fiyat farkları genel hatlarıyla nelerdir.

Petek temizliği ile radyatör temizliği ve yerden ısıtma sistemi temizliği arasında tabii ki farklar vardır çünkü bu üç tesisat arasında hem temizlemesi hem de tesisatında farklılıklar vardır. Bu farklılıklar sonucu da fiyat farklılıkları doğmuştur. Üçü de aynı fiyat olsa idi eğer,bazı şeyleri eksik yapmamız gerekirdi ki,bunun nedeni ise farklı tesisatlara gereken farklı ilaçlar ,farklı dozajlar ve farklı temizlik şekilleridir.Aynı zamanda bu temizliklere ayrılan sürede farkılık gösterir. Bu yazılanları göz önüne alırsak eğer fiyat farkı olmaması, fiyat farkı olmasından çok daha garip gelir.

Kombi Peteklerinin kanallarının tıkalı olmasının bir diğer zararı ise radyatörlerde biriken çapaklar,ve çamurlaşmış su sirkülasyon sonrası kombiye geçipsıcaksu eşanjörüne ve diğer parçalarda hasar oluşmasına neden olur. Kombi içine giden bu pislikler sizlere hiç ummadığınız bir anda masraf çıkarabilir. Peteklerinizin periyodik bakımını yaptırarak, kalorifer tesisatının ve kombinin sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz.Petek yıkama ile Petek temizliği ve çeşitli isimler altında adlandırılan bu hizmetler doğru firmadan alınmadığı takdirde bakımını yaptırdığınızı zannettiğiniz peteklerden beklediğiniz ısıyı yine alamayacağınız anlamına gelmektedir.
Gültepe petek temizliği servisi ile petek temizliğini cihazla yapmaktayız.

Gültepe petek temizliği

Siz değerli müşterilerimiz için doğru adresi bulmak petek temizliğinin nasıl yapılması gerektiğini ve nasıl bir kimyasal kullanılması gerektiğini bilmenizden geçmektedir. Bizlerin amacıda tamda bu noktada sizleri hizmet için ön plana çıkmaktadır. ve oluşabilecek mağduriyetleri önlemektir. Petek yıkama hizmeti ile özellikle kış aylarında yüksek gelen faturalarınızı bu hizmet ile aşağı çekme imkanı sunmaktayız. Petek yıkama tasarruf imkanı sunmakla birlikte, kalorifer tesisatının sağlıklı çalışması ile cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Günümüz dünyasında bu hizmeti bilmeyen bir çok servis ve bilinçsiz müşteriler vardır siz bu müşterilerden olmayız bize ulaşın bilinçli ve mutlu müşterilerimiz arasında sizde yer açalım.
Gültepe Radyatör Temizliği servisi

Gültepe petek temizliği servisi

Petek temizliği,petek temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalı ile petekler sökülmeden yapılmaktadır.Uzmanlar tesisat,Gültepe petek temizliği servisi bu hizmeti sektörde en iyi fiyata ve en profesyonel hizmet ile sunan sayılı firmalar arasındadır.Sizlerde petek hizmetini almak için lütfen bizlerle iletişime geçin.

Bir Cevap Yazın