Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Halıcıoğlu Petek Temizleme

Halıcıoğlu Petek Temizleme

Halıcıoğlu Petek Temizliği

Kombi Servisi olarak İstanbul geneline kombi petek Temizleme, kombi bakımı, kombi arıza, kombi teknik servisi olarak uzun yıllardır hizmet sunmaktayız. Kombi servis personellerimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalıcı bir teknik servis olma yolunda çok uzun yollar katetmiştir. Bilge teknik kombi petek Temizleme ve kombi tesisat Temizleme konusunda profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Bizler siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Kombi peteklerinizin bakımlarını Her 3 yılda bir yaptırmanız hem faturanızın as gelmesine ve daha verimli çalışacak olan kombinizden ısınma verimli olacaktır. Bakımı yapılmayan kombi ve petekleriniz her zaman daha masraflı daha az verimli çalışacaktır. Biz Kombi ve petek Temizleme servisi olarak temizlik işlemlerimizi en son üretilen cihazlarla ve ilaçlamayla yapmaktayız bir çok servisin kullanmadığı son durulamada kullanılar koruyucu ilacı özenle kullanarak daha sonra çıkacak sorunların önüne geçmekteyiz.

Halıcıoğlu Kombi Petek Temizleme

Petek Temizleme servisimiz tüm uzman personellerimizle uzun yıllarıdır istanbul anadolu ve avrupa yakasında 10 yılı aşkın bir süredir yapılmaktadır. Her bir teknisyenimi siz değerli müşterilerimize her zaman en üst kalitede servis hizmeti sunarak kombi ve kombi petek tesisat Temizleme işlemlerinde en hızlı ve en güvenilir bir şekilde kalitemizden ödün vermeden yapmaktayız. Uzman kadro profesyonel ekiplerimiz ve gezici servis ağımızla sizlerin güvenini ve takdirini toplayan bir petek Temizleme şirketi olarak 10 yıla yakındır sizlere hizmet sunmaktayız. Petek Temizleme esnasında peteklerinizden çıkan tortu ve kiri gördüğünüzde yaptırdığınız işlemin ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz.

Halıcıoğlu İlaçlı Kombi Petek Temizleme

Petek ve kombi tessisatı olarak geçen bu işlemlerimiz her zaman en kaliteli bir şekilde sürmektedir. Petek tesisatınız en az 3 yılı dordurduysa eğer en hızlı bir şekilde bize ulaşmanız ve servis kayıt açtırmanız durumunda ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli bir şekilde hizmetimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Bakımı yapılmayan petek tesisatınızın içerisinde oluşacak olan tortu ve kirli su kombinizin içerisinde bulunan aksamlarda büyük masraflar açarak bütcenizi zorlaya bilir bu gibi durumlarla karşılaşmamak için her yıl kombi bakımı ve her 3 yılda bir kombi petek ve tesisat bakımlarınızı zamanında yaptırmanız gerekmektedir.

Halıcıoğlu Petek Temizlik Servisi

Bilge Teknik kombinizin ve kirli olan peteklerinizin bakımlarını yaparak sizlerin kış aylarında evinizde sıcak bir aile ortamında muhabbetle oturmanızı ve maddi yönden korunmanızı sağlamaktadır tüm çalışmalarımız. Biz bilge teknik kombi ve tesisat servisiniz olarak kalitenin ve güvenin adresi olarak her zaman en üst seviyede hizmet sunmaktayız.

Halıcıoğlu Kombi Petek içi Yıkama

Teknik servisimiz kombi petek yıkama konusuna uzman olarak tüm istanbul bölgelerinde hizmetlerini bir yıl parça değişim garantisi olarak sunmaktadır. Yıkama ve bakımı yapılan işlemlerde garanti oladığı gibi kombi bakımlarınada garanti servis tarafından verilmemektedir. Personelerimiz özel eğitimli ve her bir çalışanımız öz veriyle işine sarılarak aynı gün içerisinde siz değerli müşterilerimiz hizmetleriniz en hızlı bir şekilde sürdürmektedirler.

Halıcıoğlu Petek Arıza Servisi

Halıcıoğlu bölgesinde Petek Temizleme servisimi arıyorsunuz bize ulaşacağınız servis Numaralarımız (021) 254 04 44 (0546) 238 72 25 dir ve web tabanlı çalışan firmamız tüm istanbul bölgelerine servisi ağını web tabanlı olarak kurduğunda istanbu un hangi bölgesinden ararsanız arayın gezici servis ağımızla sizlere en hızlı bir şekilde hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Halıcıoğlu Petek Bakım Servisi

Petek Temizlemenin önemi bir insanın nefes alması gibi önemlidir çünkü nefes alamayan bir insan ne kadar yaşarsa bir kombide aynı şekilde çalışabilmektedir. Tüm tıkalı tesisatlarınız olan kombi peteklerinizi en az üç yılda bir temizletmeniz gerekmektedir aksi halde kombiniz çok kısa zamanda arıza ve verimsiz çalışmaya başlayacağından peteklerinizin alt kısmı soğuk üst kısmı sıcak olarak çalışacağından verim alamayacaksınız ve ısınamayacaksınız bu gibi durumlardan dolayı aylık doğalgaz faturanız kaparak gelicek buda sizin bütçenizi zorlayacaktır.

Halıcıoğlu Aynı Gün Petek Temizleme

İlaçlı kombi petek ve tesisat Temizleme işlemlerimiz en kaliteli ilaçlarla yapılmaktadır. Teknisyenlerimiz diğer art niyetli servislerden sıyrılıp işinin hakkını veren ve petek temizlik esnasında kullanması gereken ilacı kullanarak sizleri aldatmadan hakkı olan ücreti kazanmaktadır. Biz Bilge Teknik Kombi ve petek Temizleme firması olarak tüm istanbulda kendini kanıtlamış ve tüm öz güveniyle istanbul un en güvenilir servisleri arasında ilk 3 de yerini almıştır.

Halıcıoğlu Aynı Gün İçinde Petek Temizleme Servisi

Servis telefonlarımıza web ve reklamlarımızdan ulaşabilirsiniz Numaralarımız (0212)235 51 18 (0533)564 32 73 olarak hizmet sunmaktayız. Numaralarımıza bize tavsiye edecek olan müşterilerimizden de ulaşabilirsiniz. Google reklamlarında bu numaraları gödüğünüzde içiniz rahat bir şekilde arayabilir ve en güvenilir petek Temizleme hizmetini alabilirsiniz.

Halıcıoğlu Acil Petek Temizleme Servis Telefonu

Petek Temizleme, Halıcıoğlu kombi tesisat Temizleme, kombi bakımı, ilaçlı petek Temizleme, petek değişim servisi, petek bağlama servisi, petek söküm servisi olarak bizden en uygun fiyatlarla kombi ve petek tesisat hizmeti alabilirsiniz.

Kombi Petek Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kombi Kalorifer peteklerini Temizlemekiçin en uygun yer banyolardır.

Banyodan havlupan veya radyatörü sökülür
Petek Temizleme makinasına bağladığınız hortumunun bir ucunu da söktüğünüz radyatörün sıcak su geliş yönü vanasına takın.
İkinci hortumun bir ucunu radyatör gidiş vanasına bağlayıp diğer ucunu tahliye için klozetin içine koyun
Tesisata su verebilmek için banyodaki en yakın musluğu kullanın.
Şebeke hortumuyla makineyi su ile doldurun.
Bütün petek vanalarını açıp tüm peteklerin kirli su tahliyesine başlayın.
Kirli su temizlendikten sonra tek tekBilge Temizleme Kimyasalıile temizliğe başlayabilirsiniz.
Tesisat borusundaki kirli su temizlendikten sonraBilge Temizleme Kimyasalı makinenin içine koyularak tesisata aktarılır.
Makine ısıtıcısı 40 dereceye ayarlanıp petekler tek tek min. 10 dak. kimyasalla yıkanır.
Petekler tek tek olmak üzere min. 15 dakika Bilge Temizleme Kimyasalının her petekte dolaşımı sağlanır.
Bilge Temizleme kimyasalıpeteklerde dolaştıktan sonra bu maddenin tesisattan çıkartılması gerekir.
İlk yaptığımız işlemi uygulayarak temiz su makinaya doldurulur.Makinada ki bu temiz su sisteme verilir.
Bir diğer uç klozete atılarak tahliye yapılır.
Petekler tamamen temizlendikten sonra Bilge Koruma Kimyasalı peteklere verilir işlem sonlandırılır.

Normal bir dairede ortalama 6 adet Kombi peteği bulunmaktadır. Bu petekleri Temizleme işlemi tesisatın kirlilik durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık 2 ile 3 saat sürebilir.

 

Bir Cevap Yazın