Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Hasköy Halı Yıkama

Hasköy bilge halı yıkama

Tüm istnabul bölgelerinde ve Hasköynda Halı koltuk yıkam hizmetleri sunmaktayız. Halılarınızın renklerini koruyan en kaliteli yıkam deterjanları kullanan firmamız bilgehaliyikama.com sitemizden de deteyları göre bilir ve hizmetlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini test edebilirsiniz. Halı yıkama hizmetlerimiz sistemlerimize kayıt edildiğinden bir dahaki hizmetlerinizde bizden indirim kazanabilirsiniz hijyenik halı yıkamanın tek adresi Hasköy halı yıkama servisiniz olarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Hijyenik halı yıkama ve kaliteli temiz bir yıkam servisi arıyorsanız Hasköy halı yıkama olarak bize ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımız olan (0533)564 32 73 (212)235 23 30 İletişim hattımızdan bize ulaşabilir halılarınız için fiyat sorabilir watsapp yoluyla resim vs gönderebilirsiniz…

Bilge Halı Yıkama

Halı Yıkama Hizmetlerimiz Hakkında Bilgiler

Firmamız Bilge Halı gerek kirlenmiş, lekelenmiş gerekse kullanmadığınız ve sonradan kullanmak istediğiniz halılarınızı hijyenik halı yıkama yaparak tekrar kullanılabilir hale getirmektedir.

Halı temizliği başlı başına ayrı bir sektör olup işin ehli kişiler tarafından yapılması gereken bir hizmet türüdür. Ayrıca bu hizmet profosyonel cihazlar, yıkama için en ideal ve güvenilir kimyasal (Şampuanlar) ile yapılmaktadır.

Sadece temizlik değil halılarınızın üzerindeki lekelerin çıkarılması gibi işlemler yapılmaktadır ve TSE belgeli leke çıkarma kimyasalları kullanmaktayız.

Makinada Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama
Isparta Halı Yıkama
Bedir Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
Deri Halı Yıkama
Halıflex Yıkama
İpek Halı Yıkama
Yün Halı Yıkama
Nepal Halı Yıkama
Bünyan Halı Yıkama
Ladik Halı Yıkama
Milas Halı Yıkama
Hint Kilimi Yıkama
Antika Halı Yıkama
Cin Halı Yıkama
UşaK Halı Yıkama
Battaniye Yıkama
Hereke Halı Yıkama

Firmamız yukarda adı geçen tüm halı türlerinin temizlik ve bakım hizmetini vermektedir.

HASKÖY HALI KOLTUK YIKAMA SERVİS NUMARASI
0533 564 32 73
0212 235 23 30
0546 238 72 25

 

Bir Cevap Yazın