Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Hasköy Klima Servisi

Hasköy Klima Bakım Servisi

Firmamız Klima Servisi olarak İstanbul Klima teknik ve arıza servisimiz tüm hızıyla tüm istanbul bölgelerinde en hızlı ve güvenilir klima servisi olarak bir yıl klima montaj ve klima arıza bakım işlemlerinizi bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Tüm işlerinizi uzman kadromuzla ve profesyobel teknik çalışanlarımızla en uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde yapmaktayız. Hasköy klima servisi olarak firmamız klima bakım ve montaj alanında Uzmanlık olarak hizmet sunmaktadır. Her marka Klima ve modelleriniz olmak üzere her tip klimalar olan salon tipi klima servisi, split klima servisi, kaset tipi klima servisi, mobil klima servisi ve kanallı VRF, VRV Olmak üzere her türlü soğutma sistemlerinizin bakım ve arızalarını bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Bizler klima servisi olarak en ugun fiyatlar klima montaj ve teknik servisi olarak istanbul bölgelerinde en güvenilir klima istanbul servisi olarak ve Hasköy klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Hasköy Klima Tamir Servisi

Klima tamir ve onarım servisimiz her zaman sizlerin takdirini tolamak ve sizlere güven sağlamaktır. Bizler Bilge teknik servis olarak her zaman en üst kalitede klima tamir servis hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Bizler Bilge Teknik olarak istanbul un tüm ilçelerine en hızlı ve en güvenilir klima tamir hizeti sunmakltayız. Firmamız bir yıl garantili bir şekilde teknik hizmet sunmaktadır..

Hasköy Klima Montaj Servisi

Montaj ekibimiz tecrübeli ve kaliteli ustalarımızdan oluşan ekiplerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Hasköy klima montaj servisi olarak her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız bir (1) Garantili servis hizmeti sunmaktayız. Klima montaj işlemi tecrübe isteyen bir işlemdir uzman ekiplerimiz klima montaj işlemlerini sahada tecrübe edinerek yapmaktadır. Her bir montaj ustamız özel bir eğitimden geçerek sektörün sıkıntılarını bilerek yetişmektedirler iç ünite montajı dış ünite montajı ve içi dış klima de montaj işlerinizi titizlikle yapmaktayız.

Hasköy Klima Arıza Servisi

Klima bakımları yılda 2 kez yapılması gerekmektedir ama türkiye de tüketiciler 6 ayda veya çok daha uzun zamanlarda klima bakımlarını yaptırmamaktadır. Bu gibi durumlarda klimalarınızdaki toz ve bakteri oluşmasıdan sağlığınız teklike altına girmektedir. Bizler Hasköy klima servisi olarak her zaman önceliğimiz klima bakımı olmuştur. Bize ulaşarak klimalarınızın bakımlarını yaptırabilirsiniz. Firmamızdan bakım sözleşmesi imzaladığınızda indirimli klima bakım kampanyamızdan faydalana bilirsiniz.

Hasköy Klima Teknik Servisi

Teknik konuda uzman olarak klima teknisyenlerimi klima teknik servis hizmetlerini uzun süreçli bir eğitimden sonra siz değerli müşterilerimize teknik hizmetlerini sorunsuz bir şekilde sunmak için sahada en etkili teknisyenleri olarak Bilge Teknik firmamızda en güvenilir ve en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize bir yıl garantili olarak sunmaktayız..

Hasköy Klima Söküm Servisi

Firmamız klima söküm işlemlerini en güvenilir ve kaliteli şekilde dikkat ve titizlikle söküm işlemlerini tüm iş güvenliğini sağlayarak organize olarak teknisyen ve yanındaki yardımcı eleman (Kalfa)İle birlikte hızlı ve güvenli bir şekilde söküm işlemlerinizi yaparak siz müşterilerimizin doğrultusunda gerektiği durumda Atölyemize alarak detaylı bir şekilde klima iç ve dış ünitenize bakım yapmaktayız.

Hasköy Klima De Montaj Servisi

Klima de montaj işlemleri Klima söküm ve montaj işlemi adına verilen sökülen klimayı zaman geçirmeden başka bir yere kurulmasına verilen addır de montaj işlemleri tüm personellerimiz işinin ehli tecrübeli birer teknisyenler olarak sökümmünü yaptığı klimanın montajınıda en kaliteli bir şekilde tüm incelemelerini yaptıkdan sonra sizlere çaışır bir durumda teslim etmektedirler.

Hasköy İkinci El Klima Satış

Klima ikinci el olarak tüm istanbul da ilgi görmekte ve büyük bir satış piyasası olan cihazlardır ancak 2.el klimayı nerden alıcağınıza iyi karar vermek zorundasınız piyasada kendilerini klimacı diye tanıtan ve sattıkları klimalar arızalı çıkan bu tür firmalar sattıkları malın arkasında durmamakta ve ulaşılmamaktadır bu gibi durumlara düşmek istemiyor ve sorunsuz bir klima alıp yazın sıcaklarında ortada kalmamanız için Firmamız Bilge Teknik Servis olarak hem teknik servis hem 2.el klima satışı yaparak tüm istanbul bölgelerinde kendini tanıtmış dürüst bir satış politikası uygulayan ve sektörün öncü firmaları arasında yerini alan firmamız sattığı ve teknik destek verdiği tüm klimaları en hızlı ve en güvenilir bir şekilde sizleri mağdur etmeden tam 10 yıldır hizmet vermektedir…

Hasköy Klima Servis Nunarası

Klima teknik servis hizmet numaralarımız 0212 238 72 22 | 0212 254 04 44 | 0546 238 72 25 dir Bizlere bu numaralarımızdan ulaşabilir servis kayıtn açtırabilir ve sorunlu klimalarınızın video ve resimlerini atarak teknik destek alabilirsiniz…

Hasköy Salon Tipi Klima Servisi

Salon tipi klimalara buzdolabı şeklinde büyük mt kareler için tasarlanmış 48 bin Btu ve 60 binlik Btu diye geçen En az 60 mt kareler için tasarlanmış klimalardır bizler salon tipi klimaların bakım, arıza, söküm, montaj ve 2.ellerini Alım ve Satım işlemlerinide yapmaktayız..

HASKÖY KLİMA SERVİSİ İLETİŞİM
0212 235 5 118
0212 253 84 44
0212 254 0 444
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın