Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

İstinye Arçelik Servisi

İstinye Arçelik Kombi Servisi

Bilge Teknik servis olarak uzman ve tecrübeli kadromuzla her zaman en kaliteli arçelik teknik servis hizmetini sunan firma olarak tüm müşterielrimizin takdirini kazanarak istanbul İstinye bölgesinin aranan servisler arasında yerimizi almanın gururunu yaşıyoruz. İstanbul geneli olarak hizmet sunan firmamız gezici ve web tabanlı olarak çalışmakta olup her zaman en güzelini ve en iyisini sunmaktadır. Bizler servis olarak uzun yıllarında sunduğu tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimiz daha uzun yıllar hizmet edebilmek adına tüm çalışanlarını arçelik marka ürünlerin tamir, bakım, onarım ve teknik konuda özel bir eğitime tabi tutarak en kaliteli ustalar ile tüm personelini özenle seçerek hizmetlerimizi tamamlamaktayız. Bizden aldığınız arçelik teknik servis hizmetleriniz bir yıl parça ve işçilik olmak üzere yapılmaktadır. İstinye arçelik servisi olmak bizim için bir ayrıcalıktır. Her zaman en iyisini en kalitelisini sunmak için elinden gelen gayreti gösteren tüm personellerimiz hızlı ve ivedik bir şekilde arızalı ürününüze anında müdehala ederek sizleri memnun etmektir tek amacımız personellerimiz tüm üstün teknolojilerle donatılan araçlarımızla sizlere hizmet sunmaktadırlar hiç bir ürününüzün parça tedarik konusunda sıkıntı çıkarmadan en hızlı şekilde gün içerisinde ürününüzdeki sorunu anında çözümlemekteyiz.

İstinye Arçelik Teknik Servisi

Arçelik teknik olarak tüm teknisyenlerimizi özenle seçerek siz değerli müşterilerimizin sıkıntılarını gidermek ve teknik konuda en iyisini yapmaları için eğitilmektedirler, Her biri işinin ehli ve alanlarında uzman olarak çalışmaktadırlar bizler sizlerin mutluluğu için tüm ürünlerinizin teknik servis hizmetlerini sunmaktayız. Sizlere bir telefon kadar yakındayız bize ulaşın servis danışmanımıza kayıt açtırın gerisini bize bırakın..

İstinye Arçelik Arıza Servisi

Firma olarak tüm ürünlerinizin arızalarını garantili olarak yapmaktayız firmamız tarafından değiştirilen parçalarınız bir yıl garanti kapsamındadır. Uzman kadromuzla her zaman en üst seviyede hizmet sunan firma olarak sunmuş olduğu hizmetin ve değişilen parçanın garantisini veren ve sunduğu hizmeti arkasında durran servis olarak tüm rakiplerimizin bir adım önünde yer almaktayız.

İstinye Arçelik Klima Servisi

Klima servisi olarak arçelik marka klimaların her modellerine teknik servis hizmeti sunmaktayız servis hizmetlerimiz bir yıl garantili olarak sunulmaktadır. Arçelik klima servisi olmak özenli ve tecrübeli olmayı gerektiren bir durumdur her zaman en üst kalitede hizmet sunarak firmamız tüm diğer arçelik klima servisleri arasında aranan bir servis olmayı başarmıştır. Elimizden gelenin en iyisini sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

İstinye Arçelik Beyaz Eşya Servisi

İstinye Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

İstinye Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

İstinye Arçelik Buzdolabı Servisi

İstinye Arçelik Televizyon Servisi

İstinye Arçelik Servis Numarası

İSTİNYE ARÇELİK SERVİSİ ÇAĞRI TELEFONLARIMIZ
0212 254 04 44
0212 235 51 18
0212 253 84 44
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın