Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Kağıthane Altus Servisi Kampanyası

Kağıthane Altus Teknik Servisi

Kağıthane Altus Teknik Servisi siz değerli müşterilerimizi müşkil durumda bırakmamak için ve gerekli hizmetleri sizlere sunabilmek için Kağıthane bölgelerinde gezici olarak hizmet vermektedir.Bu hizmetten yararlanmak isteyen siz değerli müşterilerimizin aşağıda belirtilecek olan telefon numaraları ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.Firmamızla irtibat kurduğunuzda ürününüzde hangi sorunla karşılaştı iseniz Kağıthane Altus Teknik Servisi sizlere gerek bilgi verme bazında gerek hizmet sunma bazında yardımcı olacaktır.Eğer ürününüzde sıkıntı bilgi eksikliğinden kaynaklanmakta ise teknik ekibimiz sizlere ücretsiz bilgi aktarımı yapıp işinizi hem daha kolay hem de ücretsiz olarak halledecektir. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin memnun edilmesi bizleri de  memnun edecektir.Kağıthane bölgesinde verdiğimiz hizmetten olası bir durumda memnun kalmaz şikayetçi olursanız irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşıp şikayetlerinizi aktarabilirsiniz.Böylelikle hem sizler yaşanılan olumsuz durumu aktararak hakkınızı savunmuş olursunuz hem de bizler gerekli eksiklerimizi düzelterek kalite çıtamızı yükseltmiş oluruz.

Kağıthane Altus Kombi Servisi

Kağıthane Altus Kombi Servisi kombinizde meydana gelecek herhangi bir arıza,tamir,bakım ve onarım durumlarında siz değerli müşterilerine tecrübeli teknisyenleri vasıtası ile hizmet vermektedir.Gerekli durumlarda bilgi aktarımı da yapılmaktadır.

Kağıthane Altus Arıza Servisi

Kağıthane Altus Arıza Servisi Altus markalı ürünlerinizde oluşan herhangi bir arızayı tamir etmek için sizlere gezici servis ile hizmet vermektedir.

Kağıthane Altus Bakım Servisi

Kağıthane Altus Bakım Servisi sizlerin kullanmış olduğu Altus markalı eşyaların bakım vakti geldiğinde gerekli bakımı yapmak için sizlere hizmet sunmaktadır.

Kağıthane Altus Klima Servisi

Kağıthane Altus Klima Servisi siz değerli müşterilerimizin klimalarında oluşan hasar ve arızaları onarmak için ve klimanızın gerekli bakımını yapmak için siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kağıthane Altus Beyaz Eşya Servisi

Kağıthane Altus Beyaz Eşya Servisi çamaşır makinelerinizin,bulaşık makinelerinizin,buz dolabınızın tamirini, bakımını ve onarımını yapmak için tecrübeli personelleri vasıtası ile hizmet vermektedir.Bu hizmettten faydalanmanız için belirttiğimiz iletişim numaraları ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Kağıthane Altus Müşteri Hizmetleri

Kağıthane Altus Müşteri Hizmetlerine ulaşmanız için aşağıda belirtilen servis numaralarını aramanız yeterli olacaktır.

Kağıthane Altus Servis Numarası

Kağıthane Altus Servis Numaraları:
0212 235 5 118
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Kağıthane Altus Servis Telefonu

Kağıthane Altus Teknik Servisi

Bir Cevap Yazın