Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Kağıthane Bosch Servisi

Kağıthane Bosch Teknik Servisi

İstanbul bölgelerinde BOSCH Teknik ve arıza servisimiz uzman kadromuzla en kaliteli bir şekilde sürmektedir. Firmamız 2010 yılında beyoğlu bölgesinde faliyetine özel servis olarak başlamış ve tüm istanbul ilçelerinde Bosch teknik ve arıza servis hizmeti sunmayı sürdürmektedir. Teknisyenlerimizin her bir özel eğitimli ve ustalık belgeleri bulunan ve alanlarında uzman olarak hizmet sunmaktadırlar. Her bir çalışanımıza müşteri memnuniyetinin önemini benimseterek siz deüerli müşterilerimize en iyi arıza, bakım ve teknik konuda en güvenilir ve en kaliteli bosch özel servis hizmetlerini sunabilmektir hedefimiz. Kağıthane bosch marka ürünleriniz olan beyaz eşyalarınızın ve bosch klima, bosch kombi gibi ürünlerinizin uzun yılların sunduğu bakımsızlıklar ve olası arızalarda bize ulaşarak en hızlı ve en güvenilir teknik desteği firmamızdan bir yıl parça ve işçilik olmak üzere sunmaktayız. Bosch marka çamaşır makinenizde olası arızalarda, bosch narka bulaşık makinenizde olası arızalarda, bosch marka buzdolabı, fırın, set üstü ocak, elektirikli süpürge, kurutma makinesi, bosch marka televizyonlarınız olmak üzere en kaliteli tamir, bakım, onarım ve teknik servis hizmetlerinizi bizden alınız mutlu müşteriler arasında sizleride görmekyi temenlimizdir.

Kağıthane Bosch Arıza Servisi

Teknik olarak tüm bosch marka cihazlarınızın arızaları ve arıza kodlarınızı tecrübeli bir şekilde test ederek uzman kadromuzla her zaman en kaliteli arıza servis hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Bizler bosch arıza servisi olarak tüm istanbul bölgelerinde tamir ve arıza hizmetleri sunmaktayız.

Kağıthane Bosch Tamir Servisi

Tamir servisimiz her zaman en üst kalitede hizmet sunarak kalitesinden ve güveninden ödün vermeden hizmetlerini bir yıl garantili olarak tüm bosch marka ürünlerinizin tamir işlemlerini en uygun ve en kaliteli bir şekilde sürdürmekteyiz. Her zaman önceliği müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan teknisyenlerimiz sizlere hizmet edebilmek için her yeni günde kendilerini geliştirmektedir. Teknolojiyi takip eden ve insanların isteklerini ve beklentilerini sunabilen bir servis hizmeti sunulmaktadır.

Kağıthane Bosch Klima Bakım Servisi

Kağıthane Bosch Kombi Arıza Servisi

Kağıthane Bosch Beyaz Eşya Servisi

Kağıthane Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Kağıthane Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Kağıthane Bosch Buzdolabı Servisi

Kağıthane Bosch Televizyon Servisi
Kağıthane Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Kağıthane Bosch Fırınlı Ocak Servisi
Kağıthane Bosch Ankastre Servisi
Kağıthane Bosch Servis Numarası
Kağıthane Bosch Servis Telefonu
KAĞITHANE BOSCH SERVİSİ İLETİŞİMİ
0212 254 0 444
0212 235 5 118
0212 253 84 44
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın