Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Kağıthane Klima Servisi

Kağıthane Klima Arıza Servisi

Klima teknik ve arıza servisimiz tüm hızıyla tüm İstanbul bölgelerinde en hızlı ve güvenilir klima servisi olarak bir yıl klima montaj ve klima arıza bakım işlemlerinizi bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Tüm işlerinizi uzman kadromuzla ve profesyonel teknik çalışanlarımızla en uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde yapmaktayız. Uzmanlık alanımız olan klimalar her marka ve modelleriniz olmak üzere her tip klimalar olan salon tipi klima servisi, split klima servisi, kaset tipi klima servisi, mobil klima servisi ve kanallı VRF, VRV Olmak üzere her türlü soğutma sistemlerinizin bakım ve arızalarını bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Bizler Klima Servisi olarak en uygun fiyatlar klima montaj ve teknik servisi olarak İstanbul bölgelerinde en güvenilir klima İstanbul servisi olarak ve Kağıthane klima servisi olarak hizmetinizdeyiz. Bizi arayarak servis kayıt yaptıracağınız servis Numaralarımız 0212 254 0 444 & 0546 238 72 25 Telefonlarımızı arayarak arıza bilgisi ve teknik sorunlarınızı danışabilir gerekli durumda servis kayıt yapabilirsiniz.

Kağıthane Klima Tamir Servisi

Klima tamir ve onarım servisimiz her zaman sizlerin takdirini toplamak ve sizlere güven sağlamaktır. Bizler Bilge Teknik Servis olarak her zaman en üst kalitede klima tamir servis hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız.

Kağıthane Klima Montaj Servisi

Montaj ekibimiz tecrübeli ve kaliteli ustalarımızdan oluşan ekiplerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Kağıthane klima montaj servisi olarak her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız bir (1) Garantili servis hizmeti sunmaktayız. Klima montaj işlemi tecrübe isteyen bir işlemdir uzman ekiplerimiz klima montaj işlemlerini sahada tecrübe edinerek yapmaktadır. Her bir montaj ustamız özel bir eğitimden geçerek sektörün sıkıntılarını bilerek yetişmektedirler iç ünite montajı dış ünite montajı ve içi dış klima de montaj işlerinizi titizlikle yapmaktayız.

Kağıthane Klima Bakım Servisi

Kağıthane de Klima Servisi ile düzenli olarak bakım yapılan klima ünitelerinin kullanım ömrü daha fazla olacağına şüphe yoktur. “Bakımlı klima ekipmanları en yüksek performansta çalışmaya devam ediyor ve enerji faturalarını düşük tutuyor!”

Kağıthane Klima Teknik Servisi

Klima servis hizmetlerinde uzun yıllar kazandığımız tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Kağıthane Klima Teknik servisi ne  aynı gün içerisinde hizmetinize kavuşun. Kağıthane bölgesinde sizler için en uygun fiyatla hizmet sunan klima sistemlerinin teknik servisliğini 15 yıllık tecrübesi ile icra etmekteyiz. Gaz dolum da hizmetlerimizden bir parçadır, Beyaz eşya Teknik Servisi olarak ek hizmetler de sunmaktayız.

Kağıthane Klima Söküm Servisi

Demontaj işleminde de Profesyonel ekip ile hizmet sunan Kağıthane Klima Servisi tüm ürünlerde demontaj (söküm) işlemini gerçekleştirmektedir. Bunun için size bir telefon kadar uzak olan çağrı merkezimiz 0212 235 51 18/0546 238 72 25 i arayabilir buradan destek alarak servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

 

Kağıthane İkinci El Klima Satış

Güven denildimi akla ilk gelen Bilge Teknik Servisi 12 Yıldır sizlerin sayesinde ayakta durmaktadır. Keşfi yapıldıktan sonra yaz aylarında en çok tercih edilen 2 El Klima Satışlarımız Show rumumuzdan gelinip görüldükten sonra montajını gerçekleştirmekteyiz. 

 

Kağıthane Klima Servis Numarası

Firmamız aynı gün hizmet sunmaktadır. Gezici servisimiz ve uzman kadromuzla Kağıthane de  Servisi hizmeti vermekte. Sizlere bir telefon kadar yakın olan servisimiz evinizdeki klimanızın tamir bakım onarım montaj işlerini itinayla yapmaktadır. Bilge Teknik Kağıthane Servisi olarak verdiğimiz hizmetlerimiz servisimiz tarafından 1 Yıl Garanti kapsamındadır. Servisimizin başlıca faaliyetlerinden biridir klima onarım. Servis numaralarımız 0212 253 84 44/0546 238 72 25 dir.

Kağıthane Salon Tipi Klima Servisi

Servis deyince akla ilk gelen kaliteli ve güvenilir hizmet demektir. Kağıthane Servisi olarak sizlere hizmet verecek olan servisimiz kaliteli hizmet herkesin hakkıdır anlayışından yola çıkarak sizlere güven ve kaliteyle buluşturmaktadır. Salon tipi klimalarınızın Söküm,Montaj,Bakım,Arıza,Gaz Şarjı gibi hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. 

KAĞITHANE KLİMA SERVİSİ İLETİŞİM
0212 235 5 118
0212 254 0 444
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın