Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Kombi Bakım Ücreti 2019 – 2020

Kombi Bakım Ücretleri 2019 ve 2020 Yılı

Öncelikle kombi bakımı hangi hallerde yapılır ? Neden kombi bakımı yaptırmalyız sorularının cevaplarını verelim. Kombi ürünleri malum Elektrik – Gaz ve Su ile çalışmaktadır bu kadar dikkat verilmesi enerji türleri ile çalışan her cihazın hem emniyet hemde cihazların daha uzun ömürlü olması için her sene muhakkak bakım yaptırılması gereklidir.

Kombi bakımı uzun süreli kullanımlarda performans düşüklüğü yaşadğınız durumlarda yada cihazlarınızın tozlanması durumlarda yapılması gereklidir bunun haricinde gaz kaçağı elektrik sorunlarının oluşup oluşmadığının kontrolüde her sene yapılması gereklidir. Temelde kombi içindeki tüm mekanik aksağamlar ve elektrik – elektronik parçalar kontrol edilmekte ve kombi içerisinde toz ve paslar arındırılma işlemi yapılmaktadır.

Kullanıcıların bir diğer karıştırdığı husus konusunda’da bilgi verelim Kombi bakımı Kombilerin arızalarının giderilmesi anlamına gelmemektedir bakımdan önce muhakkak arızanın giderilmesi gereklidir arıza gideriminden sonra bakım yapılmaktadır. Ayrıca kombi bakımı ile petek temizleme işlemi farklı iki işlemdir ve fiyatları ayrıdır.

 Kombi Bakımında Yapılması Gerekenler

Kombi ürünlerinizde bakım yapılırken aşağıdaki işlemler yapılması gereklidir firmamız bu işlemleri yapmakta ve bu işlemlerden sonra size yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme yapılmaktadır.

  • Öncelikle cihaz çalıştırılır ve çalışma sıkıntısı varmı yokmu yada performans kontrolü yapılır. 
  • Filteler temizlenir (Tesisat Filtresi)
  • Eğer kombiniz bacalı ise baca termostat ve baca önü kontrolü yapılır
  • Yanma odasındaki brolör temizliği yapılır.
  • Elektrik ve elektronik bağlantılar kontrol edilir
  • Ventil su sızdırmazlığı Kombi su doldurma boşaltma musluğu kontrol edilir. Eğer herhangi bir sorun ile karşılaşılırsa değiştirilmesi önerilir.
  • Fan kontrolü yapılır
  • Genleşme tankı havası kontrol edilir
  • Bar basıncı kontrol edilir
  • Çakmak ayarları kontrol edilir 

Bu işlemlerden sonra kombiniz çalıştırılarak kombi bakımı tamamlanır.

2018 – 2019  Yılı Kombi Bakım Ücretlerimiz 

Firmamız 2018 ve 2019 yıllarında Kombi Bakım Ücretlerimiz fix haline getirmiştir ayrıca Kombi Petek Temizliği ile birlikte yaptırdığınız takdirde %30 indirimimizden faydalanabileceğinizi belirtmek isteriz.

2019 Yılı Kombi Bakım Ücreti 90 TL
2019 Yılı Kombi Bakım Ücreti 100 TL

Hizmetlerimiz tüm İstanbul Avrupa bölgesi için geçerli olmaktadır.

Kombi bakım hizmetlerimizden yararlanmak ve kayıt oluşturmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

2018-2019 Kombi Bakım Ücreti
0212 254 0 444
0212 235 23 30
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgelerin haritası.

 

 

Bir Cevap Yazın