Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Kurtuluş Kombi Servisi

Kurtuluş Kombi Arıza Servisi

İstanbul Kurtuluş Kombi Servis hizmetlerimiz kurtuluş merkezli çalışan Firmamız Bilge Kombi Teknik ve arıza servisimiz sizlere istanbul Kurtuluş Kombi servis olarak firmamız Kurtuluş bölgesindeki tüm kombi markalarının servis hizmeti vermektedir. Kombi ürünleri son yüz yılda icat edilmiş eniyi ısıtma sistemlerinden biridir yüzyıllar öncesinden birçok sıcak bölgede iklimlendirme yapmak için farklı yöntemler kullanılmıştır bölge insanları yiyeceklerini sıcaktan saklama ve taze kalmasını sağlamak için bacalı sistem bina yapmış ve bu binların içinden geçen hava sayesinde yiyeceklerin daha taze kalması sağlanmıştır. Kurtuluş kombi servisiniz olarak sizleri mutlu ve güler yüzlü görmek bizi mutlu etmektedir bu yüzdendirki kombinizde olası razılarda hiç bir şekilde canınız sıkılmadan firmamızı aramanız ve güvenilir kaliteli bir kombi teknik destek alarak mutlu müşterilerimiz arasında sizleride görmek bizi mutlu edecektir.

Tüm İstanbul’da Kombi servis hizmetlerimizi web tabanlı ve gezici servis araçlarımızla en üst kalitede hizmet sunmaktayız uzman kombi servis teknisyenlerimizle her zaman sizlerin servis talepleri doğrultusunda en güvenilir ve kaliteli kombi servis hizmeti sunmaktayız. teknisyenlerimiz kombi arıza ve kombi teknik konusunda donanımlı ve işinin ehli birer servis çalışanları olarak hizmet sunmaktadırlar. Kombiler iki kısma ayrılmaktadır Yoğuşmalı kombi & On-Off Cihazlar olarak tüm dünyada işlem görmektedir. Bizlerden alacağınız kombi teknik servis hizmetlerinizi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz sizlerin mutlu olması bizlerin mutluluğu olacaktır.

Kurtuluş kombi servisi olarak kombi ürünlerde aşağıdaki işlemleri yapmaktayız.

  • Kombilerin genel ve yıllık peridyodik bakımlarını yapımı
  • Kombi cihazlarındaki arızaların yerinde tespit & giderimi
  • Kombi cihazlarındaki parça değişimi işçilik ve temini
  • Kombi peteklerinin temizliği değişimi ve bakımı

Kurtuluş Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi cihazlarınız sürekli olarak çalıştığı için bu cihazların biraz daha özenle kullanılması en azından bakım zamanlarının geciktirilememesi gereklidir bu açıdan kombi ürünlerinde senede 1 kez kombi peteklerinde ise 2-3 senede 1 kez bakım yapılmalıdır.

Kombi bakımında genel bakım tamamen iç ve dış olarak yapılır filtrelerine kadar temizliği yapılır.

Petek temizliğinde ise peteklerin iç kısımlarında oluşan pislikler nedeni ile oluşan tortular sıcak suyun kalorifer peteklerinin içinden geçişini engellemektedirler bu yüzdende ısınma sorunlarının başında petekler gelmektedir. Performansınızın artırılması ve ısınma sorunlarınızdan kurtulmak için muhakkak 2-3 yılda 1 kez petek temizliğinizi yaptırınız.

Kurtuluş Kombi Bakım ve Arıza Kombi Petek Temizliği Servis Kaydı

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki telefon numarasından yada İLETİŞİM kısmındaki numaralardan ulaşabilirsiniz

Hizmet Numaramız : 0212 254 0 444 Merkez

Whatsapp Numaramız : 0546 238 7 225 Ve Müşteri Hattımız olan 0212 254 04 44 numaralı telefondan Yardım ve Bilgi Alabilirsiniz

Bir Cevap Yazın