Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Maslak Baymak Servisi

Maslak Baymak Servisi Hizmetlerimiz

Sarıyer’e bağlı olan Maslak’ın Baymak Kombi servisi olarak sizlere daima en güvenilir ve hızlı servis hizmetinde bulunmaktayız. Firmamız Baymak kombi ve klima ürünlerinizin en kısa zamanda arızalarının giderilmesini ve sorunsuz bir şekilde çalışıtırmanız için size özel olarak servis hizmetinde bulunmaktadır. Kombi ve klimalarınız diğer elektrikli ve elektronik ürünlerinizden farksızdır ve muhakkak periyodik bakımlarının yapılması gereklidir bu açıdan senede 1 kez bakımlarınızı yaptırmanız gereklidir.

Kombi Hizmetlerimiz

Kombilerin (Yoğuşmalı ve Hermetik) tüm modellerinin arıza servis hizmetini vermekteyiz ve arızalar cihaz sökülmeden Aynı Gün içinde servis şeklinde hizmetde bulunulmaktadır. Cihazınızdaki arıza tespit edildikten sonra size yazılı ve sözlü olarak bilgilendirmesi yapılmaktadır sizin onayınızdan sonra kombinizdeki arıza giderilmektedir. Kombinin arıza giderimi için size verilen fiyat haricinde extra bir ücret talep edilmeden o gün içerisinde tamiri yapılmaktadı fakat kombinizin kartı ile alakalı bir arızaya rastlanır ve kombi kartının tamir edilmesini isterseniz bu 3 iş günü içinde tamiratı yapılmakta ve takımı yapılmaktadır.

Kombi ürünlerinizin senede 1 kez  bakımını yaptırmanız gereklidir aslında yaz ve kış dönemi diye bakımlar ikiye ayrılmaktadır fakat muhakkak kış bakımını atlatmamanız gerekmektedir.

Kombilerinizde vermiş olduğumuz hizmet başlıkları hemen aşağıda bulunmaktadır.

 • Maslak Baymak Kombi Servisi
 • Maslak Baymak Kombi Tamiri
 • Maslak Baymak Kombi Arıza Servisi
 • Maslak Baymak Kombi Petek Temizleme
 • Maslak Baymak Kombi Kart Tamiri

Klima Hizmetlerimiz

Klimalarınızda kombi ürünleriniz gibi yaz kış kullanılan cihazlardır ve bu cihazlarında muhakkak yıllık bakımlarının yapılması gereklidir fakat kombilerden hariç klimalarınıda sizinde yanai kullanıcılarında yapması gereken bazı işlemler vardır örnek vermek gerekirse klimanın filtrelerinin temizliği sizin kontrolünüz dahilinde temizliğini yaptırmanız gereklidir. Klimalarda yapılması gereken bu bakım hem ortamın daha temiz hava ile donatılmasına hemde cihazların arızalanma riskinin daha azalmasını sağlamaktadır.

Klima cihazlarında vermiş olduğumuz hizmetler hemen aşağıda bulunmaktadır.

 • Maslak Baymak Klima Bakımı
 • Maslak Baymak Klima Arıza Servisi
 • Maslak Baymak Klima Tamir Servisi
 • Maslak Baymak Klima Montaj Servisi
 • Maslak Baymak Klima Söküm Servisi
 • Maslak Baymak Klima Alım ve Satımı

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Maslak Baymak Servis Numarası
0212 253 8 444
0546 238 72 25 Whatsapp yardım hattı

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Bir Cevap Yazın