Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Maslak Vestel Servisi

Maslak Vestel Teknik Servisi

Firamamız vestel marka ürünlerinizin teknik konuda servis hizmetlerini sunmaktadır. Bilgi ve becerisi olan teknisyenlerimiz ürünlerinizde olası teknik arızalarda en hızlı sonucu alarak sizlerin canını sıkan bu teknik sorunlardan bir an önce kurtarmak için en hızlı ve en güvenilir şekilde en makul maliyetlerle hizmet sunmaktadırlar. Bilge Teknik Vestel teknik servisimiz tüm istanbul genelinde en hızlı ve kaliteli güvenilir vestel servis hizmetlerini bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Tüm teknik personellerimiz kendi alanlarında tecrübeli ve kaliteli ustalar olarak sektörün aranan birer teknisyenleri olmayı başarmışlardır. Bizler Bilge teknik ailesi olarak her zaman önceliğimizi müşteri memnuniyetinden kullanma taraftarıyız. Firmamız müşteri her zaman haklıdır politikadan yola çıkarak sizlerin memnuniyetini kazanmaktır amacımız. Servisimiz vestel beyaz eşya, vestel klima, vestel komb, vestel çamaşır, bulaşık, buzdolabı gibi ürünlerinizin tamir, bakım, onarım hizmetleriniz sunmaktadır.

Maslak Vestel Arıza Servisi

Vestel ürünlerinizin arıza hizmetlerini sunan firmamız istanbul genelinde hizmetlerini gezici servis araçlarıyla en hızlı bir şekilde sunmaktadır. Vestel arıza servisi olarak her daim güven ve kaliteli bir teknik servis hizmeti sunmaktır amacımız. Vestel klima ve kombi beyaz eşyalarınız bize teslim edildiği andan itibaren en hızlı ve kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Bizler bilge teknik ailesi olarak her zaman müşteri odaklı çalışmaktayız.

Maslak Vestel Klima Servisi

Vestel klima servisi olarak Maslak bölgesinde gezici servis araçlarımız günün her saatinde en hızlı vestel klima servis hizmetini sunabilmek için tüm çalışanlarımız sizden gelecek olan vestel klima arıza ve bakım hizmetlerini hızlı bir şekilde çözümlemek ve en hızlı şekilde sonuca varmaktır amacımız. Bizler sizlerin mutluluğu için tüm tecrübe ve birikimlerimizi sizin için harcamaktayız. Uzman ekip tecrübeli kadro bilge teknik servisden alınır.

Maslak Vestel Kombi Servisi

Vestel marka kombiler pek piyasada olmasada belli bir sayıda bulunmaktadır. Vestel markası milli bir markamız olarak tüm türkiyede aktif bir şekilde satışı olan ve belli bir kesime ulaşan vestel kombiler servisimiz tarafından arızalarına bakılmaktadır. Bizler en hızlı bir şekilde hizmet sunmak ve en güvenilir servis hizmetimizi en makul şekilde tamamlamaktır hedefimiz.

Maslak Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi servisi olarak vestel markasının özel servis hizmetlerini sunan firmamız garantisi bitmiş olan çamaşır makinenizin arıza, bakım, montaj ve teknik konuda en etkili ve en hızlı servis hizmetini sunmaktayız. Bizler her zaman en iyi ve en kalitelisini sunmak için tüm teknisyenlerimizi ve kalfalarımızı özenle seçerek müşteri odaklı ve özel bir eğitimle eğitmenlerimiz tarafından yetişmektedirler, Tüm istanbul bölgelerinde vestel marka ve model çamaşır makinelerinizin tamir arıza ve teknik hizmetlerini bir yıl garantili olarak sunmaktayız.

Maslak Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel marka bulaşık makinenizmi arıza yaptı bize ulaşmanız ve servis müşteri danışmanlarımız tarafından yardım alabilir servis çağıra bilirsiniz. Teknik çalışanlarımız vestel marka bulaşık makinenize anında gün içerisinde servis hizmeti sunmak için adresinize en hızlı şekilde gelip bulaşık makinenizde oluşan arızayı hızlı bir şekilde tespit ederek siz değerli müşterilerimize en güvenilir hizmeti sunmaktadırlar.

Maslak Vestel Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makinenizin uzman eller tarafından tamiratının yapılmasını istemezmisiniz.Bizler tüm istanbul bölgelerine gezici servis araçları çıkarabilen ve ve tüm istanbula hakim araç ve personellerimizle sizlere daha iyi ve hızlı servisi sunmaktayız. Bilge vestel servisiniz olarak bize ulaşmanız ve arızalı vestel kurutma makineniz için en hızlı çözümleri alabilirsiniz.

Maslak Vestel Televizyon Servisi

Televizyon servis bölümümüz işinin ehli ve tecrübeli birer teknisyenler tarafından televizyon hastanesi olarak 10 yılı aşkın bir şekilde Lcd, Plazma, Led Tvler olarak sunulmaktadır. Vestel Marka televizyonunuda olası sorunlar olarak bilinen ses gitti, görüntü gitti, siyah ekran geliyor, Tv ekranım kırıldı, Televizyonumun içine su girdi gibi sorunlarınızda bize ulaşmanız ve servis kayıt işlemi yaptırmanız yeterli olacaktır.

Maslak Vestel Buzdolabı Servisi

Genellikle yaz aylarında buzdolaplarımız arıza yapmakta ve tüm ürünlerimizi israf etmektedir buzdolabı arızaları. Vestel marka buzdolablarınızın arıza ve teknik servis hizmetlerini Maslak vestel servisi olarak çözümlemekteyiz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı bir şekilde yaz aylarında hizmet sunmak ve buzdolabınızın yaz sıcaklarınıdaki öneminide ön planda bulundurarak buzdolabı teknisyenlerimiz en hızlı şekilde hizmet için adresinize göndermekteyiz.

Maslak Vestel Fırın, Ocak, Sebil, Elektirikli Süpürge Servisi

Maslak vestel servisi olarak tüm vestel marka fırın, ocak, setüstü ocak, elektirikli süpürge ve diğer vestel marka ürünlerinize hizmetlerimiz bir yıl garantili olarak sunulmaktadır. Uzman kadromuzla her zaman en etkili teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

MASLAK VESTEL SERVİSİ NUMARASI
0212 254 0 444
0212 235 23 30
0212 235 51 18
0546 238 72 25

 

Bir Cevap Yazın