Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Mecidiyeköy Altus Servisi Kampanyası

Mecidiyeköy Altus Teknik Servisi

İstanbul geneline gezici servis hizmetleri sunan firmamız web tabanlı olarak istanbul geneline Mecidiyeköy merkezli servis ağı kurarak siz değerli müşterierimize en kaliteli güvenilir altus teknik servis hizmetlerini bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Uzman ekiplerimiz ve teknik konuda tam donanımlı ve güncel araçlarımızla her zaman en hızlı servisi sunabilmek için ekip ağını geniş tutan bilge teknik beyaz eşya klima & kombi arıza teknik servisi olarak tüm çalışanlarımızı özel seçerek ve özel bir teknik servis eğitimi sunarak sahada görev almalarını sağlamaktayız. Bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir.

Firmamız bir çok rakiplerini güvenilir ve dürst bir teknik servisi olduğundan fark attığı tüm teknik servislerede örnek olmanın gururunu yaşamaktadır. Mecidiyeköy altus servisi kampanyamızdan faydalanmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İletişim için web sitemiz üzerindeki servis kayıt veya watsahpp yoluyla arızalı ürününüzün resmini video sunu gönderebilirsiniz. Teknik destek ekiplerimiz sizden gelecek olan video resim vs gibi isteklerinize anında cevap vererek hızlı bir şekilde çözüm üretmekteyiz. altus klima servisi, altus kombi servisi, altus beyaz eşya servisi, altus teknik servisi, altus arıza servisi olarak tüm ürünlerinize en güvenilir hızlı ve gün içerisinde işlemlerinizi tamamlayarak siz değer verdiğimiz müşterilerimizide mutluluk listemizde görmektir amacımız. Size verdiğimiz değer sizden kazanacagımızdan daha değerlidir..

Mecidiyeköy Altus Arıza Servisi

Altus ürünlerinizde olası arızalarda bize 0212 253 84 44 – 0546 238 72 25 telefon numaralarımızdan bişe ulaşarak hızlı bir arıza kayıt açtırmakdan geçer servis ağımızda bulunan size en yakın teknik ekibimizi yönlendirerek arızalarınızı gidermekteyiz. Sizlere verdiğimiz değer sizden kazanacağımızdan daha önce gelmektedir tüm altus marka ürünlerinizde olası arızalarınızda bize gönül rahatlılığıyla ulaşabilirsiniz..

Mecidiyeköy Altus Beyaz Eşya Servisi

Mecidiyeköy Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Mecidiyeköy Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Mecidiyeköy Altus Kurutma Makinesi Servisi

Mecidiyeköy Altus Buzdolabı Servisi

Mecidiyeköy Altus Servisi Telefonu

Mecidiyeköy Altus Klima Servisi

Mecidiyeköy Altus Kombi Servisi

Bir Cevap Yazın