Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Mecidiyeköy Klima Servisi

Mecidiyeköy Klima Bakım Servisi

Klima teknik ve arıza servisimiz tüm İstanbul bölgelerine sunduğu hizmetlerini Mecidiyeköy ilçesinde taşımıştır Mecidiyeköy klima servisi olarak uzman kadro ve tecrübeli teknik ekiplerimizle her zaman en üst kalitede klima arıza bakım servis hizmeti sunmaktayız bize olan güveniniz ve samimiyetiniz her zaman bize huzur ve çalışma aşkı vermiştir bizler web tabanlı çalışan İstanbul ilimizde özel klima arıza ve teknik servisi olarak hizmet sunmaktayız her geçen günde klima sektörü tüm Türkiyede yaygın olarak hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Mecidiyeköy Klima Servis Firmamızdan eğer klima alım veya arıza bakım yaptıracaksanız bize ulaşarak servis kayıt açtırmanız yeterli olacaktır.Yaz aylarında serinlemek ve kış aylarında ısınmak istiyorsanız klima tam size göre üretilmiş bir cihazdır klimalar çok sıcak yaz aylarında 40/45 derece sıcakların yükselmesi durumda pek bir işlem görememektedirler bir çok marka bu gibi sıkıntıları halen aşamadığı için İstanbul şartlarında nadir bu sıcaklık derecesini bulduğu için klimalarımızı kullanabilmekteyiz.

Yaz sıcaklarında klimanız soğutmuyormu, klimanız hiç mi çalışmıyor, klimanız sumu akıtıyor veya klimanızın yerinimi değiştireceksiniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Kış aylarında klimalar eksi (-) 15-20 Derece soğuk havalarda bir işe yaramamaktadır bir çok marka bu sorunu aşamadığından belli başlı markalar bu konuda tecrübelidirler ama maliyet olarak biraz fazla olsada yazın ve kışın sizi yarı yolda bırakmamaktdır. Kışın kullandığınız klima ısıtmıyormu gazı eksik olabilir veya dış üniteniz donmuş veya hiç çalışmayabilir bu gibi durumlarda 0212 235 51 18 Numaralı ve 0546 238 72 25 numaralı telefonumuza çağrı bıraka bilir veya arayıp servis kayıt açtırabilirsiniz.

Mecidiyeköy Klima Montaj Servisi

Klimalarınızı usta ellerde montaj yaptırmak istemezmisiniz bize ulaşın size güvenilir bir klima montaj hizmeti sunalım montaj işlemlerinde uzman kadromuzla her zaman en üst kalitede montaj yapan personellerimiz usta bir şekilde montaj yaparak siz değerli müşterilerimize kendilerini kanıtlayarak tüm İstanbul da yapmış olduğumuz klima montajlarımı cadde sokak ve şantiyelerde sanat eserlerimizi ve firmamızın ismi ve markası olan Bilge Teknik Klima Servis loğosunu ve reklamlarını her yerde rastlamanız mümkün olacaktır.

Mecidiyeköy Klima Arıza Servisi

Klima arıza servis hizmetlerimiz uzman ellerle yapılmaktadır bizler işinin ehli ve yapmış olduğu klima arıza hizmetlerini en üst kalitede sunmaktayız klima arıza işlemlerimiz bir yıl garantili olarak yapılmaktadır. Garantisi bitmiş klimalarınızın arızalarını talibiz firma olarak firmamızı arayarak servis kayıt açtırmanız sizin için iyi gelecektir.

Mecidiyeköy Klima De Montaj Servisi

Klima Söküm Montaj İşlerinizi Aynı gün sorunsuz şekilde gerçekleştirip siz değerli müşterilerimize güven vererek hizmet vermekteyiz.

 

Mecidiyeköy Klima Teknik Servisi

Mecidiyeköy de Klimaların her tür arızasının tamir ve onarımını,bakım ve temizlik ihtiyacını, kurulum ve söküm ve de gaz dolumu gibi temel servis işlemlerini yerine getiren bir servisiz. Mecidiyeköy Klima Servisi dendiğinde alabileceğiniz en kaliteli servis hizmetini sunan birkaç firmadan biriyiz. Servis elemanlarımızı ve teknisyenlerimizi müşterilerimizin klimaları ile ilgili yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak ve klima cihazlarının sağladığı konforun sürekliliğini sağlamak için Mecidiyeöy ve çevresinde her zaman tetikte tutuyoruz. Güvenilir bir servis ihtiyacı duyduğunuzda bizi aramaktan çekinmeyin, biz bunun için buradayız.

Mecidiyeköy Klima Tamir Servisi

Klimalarınızın arızalarını giderip verim alabilmeniz için bilge Teknik ekibi dilediğinizde hizmetinizde.  Bakımı yapılan klimanız daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı çalışmaktadır. Bilge Teknik Servis olarak sizlere uzun yıllardır hizmet sunmaktayız. Müşteri portföyümüz her geçen gün her geçen yıl kat kat artmaktadır. Hizmet sunduğumuz müşterilerimizin çevresine tavsiye etmesiyle beraber daha çok büyümekteyiz. Haftanın her günü ve her saati sizlere hizmet vermekteyiz. Yapılan işlemler 1 yıl garantilidir.

Mecidiyeköy Klima İkinci El Satış Servisi

 20 yıldır müşterilerimizin memnuniyetini ve takdirini kazanmış olan Servisimiz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır. Klima Satış Servisi adı altında hizmet veren Servisimiz satış sonrası montaj,nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Servisimizin en kesin ve müşterilerimizi memnun edecek sonuçlara ulaşmak esas amacıdır. Gezici servisimiz sayesinde size aynı gün içinde en kısa sürede yanıt vermekteyiz. 

Mecidiyeköy Klima Servis Numarası

Merkez :0212 254 0 444
Şube 1:0212 238 72 22
Şube 2:0212 253 84 44
Şube 3:0212 235 51 18
Şube Mecidiyeköy:0212 23 30

 

MECİDİYEKÖY KLİMA SERVİS HİZMETLERİ ALMAK İÇİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

Merkez :0212 254 0 444
Şube 1:0212 238 72 22
Şube 2:0212 253 84 44
Şube 3:0212 235 51 18
Şube Mecidiyeköy:0212 23 30
Gsm Wathsapp No:0546 238 72 25 Nolu Telefonumuza Video & Resim Atabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın