Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Okmeydanı Klima Servisi

Okmeydanı Klima Bakım Servisi

Okmeydanı Klima servis firmamız her daim güven ve kaliteden yana servis hizmeti sunabilmek adına her bir çalışanını titizlikle seçip İstanbul klima teknik arıza bakım ve montaj servis hizmetlerinin en iyisini yapan bir özel servis olabilme yolunda ilerlemektedir. Müşterilerimize sunduğumuz güven ve kalite bizim sektörde farkımızı ortaya koymaktadır. Destek hatlarımızı arayarak klima arıza bakım soğutmuyor, ısıtmıyor veya klima yer değişimleriniz için bize bıraktığınız servis talepleriniz hızlı bir şekilde işleme alınarak size en yakın teknik ekibimizi yönlendirmekteyiz. Her zaman kalite ve güvenden yana hizmet anlayışımızla her marka klimalarınızın teknik sorunlarını bir yıl parça ve işçilik hizmeti dahil firmamız tarafından garanti altına almaktayız. Bizlere 0212 254 0 444 & Acil Gsm No:0546 238 72 25 den ulaşabilirsiniz..

Okmeydanı Klima Arıza Servisi

Klima arızaları özellikle yaz aylarında çok can sıkıcı bir durumdur bizler klima servisiniz olarak bu can sıkıcı durumdan sizleri en hızlı bir şekilde kurtarmaktayız. Alanlarında uzmanlaşmış klima teknisyenlerimiz her zaman en kaliteli ve en güvenilir klima arıza yapmaktadır. Klima arıza işlemleri tecrübe ve beceri isteyen bir iştir..

Okmeydanı Klima Montaj Servisi

Klima montajı ciddi bir işlemdir güvenilir ve bildiğiniz servislerden yardım almanız gerekmektedir. Montajı düzgün yapılmayan klima montajları tehlike saçmaktadır. Düzgün yapılmayan klima montajları hayati önem taşımaktadır. Bunun için firmamız işinin ehli ve tecrübeli klima montaj ustalarıyla çalışmaktadır uzman kadro tecrübeli klima ustalarımızla her zaman hizmet için hazırız.

Okmeydanı Klima Teknik Servisi

Klima teknik olarak tüm sektörde tanınmış firmamız teknik destek sunduğu müşterilerini her zaman en üst kalitede sunmaktadır. Teknik destek sunan firmamız Beyoğlu merkezli çalışarak tüm İstanbul bölgelerine web tabanlı hizmet sunabilmektedir. Sizde bizden teknik destek alabilirsiniz 0212 235 5 118 Aramanız yeterli olacaktır.

Okmeydanı Klima Söküm Servisi

Klima sökümlerinizi itinalı bir şekilde sökmekteyiz önemli olan durum sökülecek klimalarınızın bulunduğu ortamda elektirik bulunması gerekmektedir elektrik olmadan söküm alanında klima gaz toplama işlemi yapılamadığından klimalarınızın montaj yapıldığı durumda siz değerli müşterilerimize gaz maliyeti çıkacaktır.

Okmeydanı Klima De Montaj Servisi

Montaj de montaj olarak ta bilinen işlem bir klimanın bir yerden sökülüp bire aynı zamanda takılmasıdır. hem söküm hem montaj aynı gün içerisinde yapılmasıdır bizler firma olarak toplu klima sökümü & ve toplu klima montajı yapan bir firma olarak hizmet sunmaktayız.

Okmeydanı Klima İkinci El Satış

Firmamız ikinci el klima alım & satım işlemleride yapmaktayız firmamız beyaz eşya, klima, kombi alım satımlarını yapmaktadır. Toplu alım işlemlerimiz ve toplu satım işlemlerimiz bulunmaktadır.

Okmeydanı Klima Servis Numaraları

0212 254 04 44 – 0212 235 51 18 – 0212 235 23 30 – 0212 253 84 44 – WhatsApp ve Acil Servis İçin : 0546 238 72 25

Okmeydanı Klima Gaz Dolum Servisi

Gaz dolum ücretlerimiz için firmamızı arayım klimanızın ve tesisatınızın durumuna göre fiyat verebiliriz.

Bir Cevap Yazın