Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Okmeydanı Televizyon Servisi

Okmeydanı Plazma Televizyon Servisi

Okmeydanı Televizyon servisi ve hastanesi olarak faliyet gözteren firmamız tüm istanbul genelinde her marka televizyonlerınızın ve her model televizyonlarınızın bakım, arıza, tamir, onarım işlerinizi itinalı ve garantili olarak yapmaktayız. Bizler işinde tecrübeli teknisyenlerimizle siz sevgili müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet sunmaktayız. uzman kadro ve tecrübeli personellerimizle her daim hizmetinizdeyiz. İstanbul genelinde gezici servis araçlarımızla hızlı ve yerinde servis hizmetide sunmaktayız.

Bize ulaşacağınız telefonlarımız olan 0212 254 04 44 – 0546 238 72 25 – 0541 825 05 52 nolu telefonları aramanız ve servis kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Bizler en hızlı şekilde sizlere en yakın ekiplerimizi en hızlı şekilde adresinize yönlendirerek hızlı bir şekilde evinizde, ofisinizde, işyerinizde, villanızda, yazlığınızda bulunan televizyonlarınıza yerinde müdehalae etmek ve gerekli durumda atölyemize getirerek arıza tespitini yapıp siz değerli müşterilerimize arıza bilgisini servis danışmanlarımız tarafından bilgilendirerek onay vermeniz doğrultusunda en hızlı bir şekilde arıza ve teknik servisimizin uygun gördüğü parça ve işçilik doğrultusunda hizmetimizi tamamlamak ve bir yıl garanti sunarak servis form ve sistemimize kayıt etmekdir sizleri.

Okmeydanı Lcd Televizyon Servisi

Lcd tv tamir, bakım, onarım hizmetlerimizi uzman eller tarafından ve orjinal parça takarak bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Teknisyenlerimizi özenle seçip en hızlı bir şekilde sislerin canını sıkan sorunlardan bir an önce kurtarmaktır hedefimiz. Lcd tvlerde olası arızalar olarak bilinen pixsel hatası veya ekran kırılması veya sistemsel anakart arızaları genellikle çogunlukta olan bir arızalardır.

Okmeydanı Led Televizyon Servisi

Led Tv lerinizin ekran kırılmaları ve çatlamaları durumunda servisimizden hizmet alabilirsiniz. Firmamız her marka led tv ekran servis hizmetlerini bir yıl garantili olarak sunmaktadır. Uzman kadromuzla evinizde ve ofisinizde bulunan led televizyonlarınızın ekran değişimlerini uzman ellerle yapmaktayız.

Okmeydanı Tüplü Televizyon Servisi

Okmeydanı Televizyon Servisi Numarası

Okmeydanı Televizyon Servisi Telefonu

Okmeydanı Televizyon Tamir Servisi

Okmeydanı Televizyon Onarım Servisi

Okmeydanı Televizyon Teknik Servisi

Okmeydanı Televizyon Arıza Servisi

OKMEYDANI TELEVİZYON SERVİSİ İLETİŞİM
0212 235 5 118
0212 253 84 44
0212 254 0 444
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın