Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Ortaköy Arçelik Servisi

Ortaköy Arçelik Klima Servisi

Ortaköy servisi olarak uzman kadromuzla sizlere en üst kalitede arçelik teknik ve arıza konusunda işinde profesyonel olarak çalışan servis teknisyenlerimizi yönlendirmekteyiz. Uzman bir teknik destek almak istiyorsanız bize 0212 254 04 44 & 0546 238 72 25 Numaralı iletişim hatlarımızdan bize ulaşmanız ve servis kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Ortaköy arçelik servisimiz sizlere tam 10 yıldır teknik konuda hizmet sunmaktayız her bir çalışanızmı alanlarında birer uzman olarak yetişmiş ve güler yüzlü dürst bir kişiliklere sahip teknisyenler olarak Bilge Teknik Beyaz Eşya Klima & Kombi Servisimizde özenle seçilmiz birer teknisyenler olarak sizlerin hizmetindeyiz. Arçelik servisi Ortaköy olarak sizlerin taktirini toplamak ve istanbul geneli olan Avrupa & Anadolu yakasında hizmetlerimiz bir yıl parça ve sunulan işçilik olmak üzere bir yıl garantili olarak sunulmaktadır.

Ortaköy ve tüm bölgelerinde hizmet sunan firma olarak tüm istanbul ve bölgelerindeyiz uzman ekip tecrübeli teknik çalışanlarımızla her daim sizlerin mutluluğu ve huzuru için elimizden geleni yapmaktayız arçelik klima servisi, arçelik kombi servisi, arçelik beyaz eşya servisi arçelik fırın ocak servisi olarak tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız Servisimize watsapp numaramız olan 0546 238 72 25 den Arızalı arçelik beyaz eşyanızın ve klima kombinizin model ve genel resmini ve arızalı ürününüzün arıza videosunuz atabilirsiniz.

Ortaköy Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi arızalarınızda bize ulaşabilirsiniz kombi ustalarımız işlerinde tecrübesiyle söz ettiren birer ustalar olarak sizlerin arıza ve teknik destek taleplerinizi karşılamaktayız. Bize ulaşmanız size mutluluk verecektir.

Ortaköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Ortaköy Arçelik Teknik Servisi

Ortaköy Arçelik Arıza Servisi

Ortaköy Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Ortaköy Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Ortaköy Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Ortaköy Arçelik Buzdolabı Servisi

Ortaköy Arçelik Fırın Ocak Servisi

SERVİS ÇAĞRI TELEFONLARIMIZ

MERKEZ TEL:(0212) 235 23 30 | (0212) 254 04 44

Ortaköy ŞUBE TEL:(0212) 235 51 18 (0212) 253 84 44

ARÇELİK SERVİS ÜRÜN HİZMETLERİMİZ

ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

KURUTMA MAKİNESİ SERVİSİ

BUZDOLABI SERVİSİ

OCAK FIRIN SERVİSİ

TELEVİZYON LCD PLAZMA SERVİSİ

ANKASTRE OCAK SERVİSİ

 

Bir Cevap Yazın