Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Ortaköy İkinci El Spot Alım Satım

ortaköy ikinci el spot eşya

Ortaköy İkinci El Spot Mağazası

Ortaköy spot mağzamız tüm beyaz eşya, mobilya, televizyon, Lcd, Plazma, Led tv, Klima, Kombi Ve diğer tüm spot ürünlerinizi bizden tedarik edebilirsiniz. Toplu alım ve satış işlemleri yapan firmamız www.bilgespot.com firmamız her zaman en temiz ürünlerin alımını ve satış işlemlerini yapmaktadır. İstanbul geneline hizmet sunan firmamız sattığı ürünleri gerektiği durumlarda teslimatı ve anlaşmasına göre garanti kapsamında ürünler alıp satmaktadır. Bizler spot ürünleri satış ve alış olarak 2010 yılında kurulan Bilge Spot olarak müşterilerimize en temiz ürünleri satabilmel adına tüm personellerimizi özenle ve ürün tedarik konusunda titizlikle yetiştirmekteyiz. Her bir ürünün analizini fiyat araştırmasını ve ürünün kalitesinin en iyi şekilde olup satmış olduğumuz müşterilerimize memnuniyetimizi kanıtlamaktayız. İkinci el eşyalarınız için bize ulaşmanız ve fiyat almanız için (0533)564 32 73 Numaralı telefonumuza watsapp yoluyla satıcağınız her türlü ürünün resmini atabilir en makul fiyatları alabilirsiniz bir telefon kadar yakın olan danışmanımız size en kısa sürede fiyat verecektir.

Ortaköy Spot Mağazası

Spot eşya ürünlerini Ortaköy ve tüm bölgelerinde en iyi ve en kaliteli şekilde güvenilir bir firma adı altında 10.yılını kutlayarak siz değerli müşterilerimize en iyi ikinci el temiz ürünleri ulaştırmaktayız. web sitelerimizden bize ulaşarak telefonlarımızı aramanız ve bilgi almanız yeterli olacaktır. Ortaköy spot olarak en kaliteli ürünleri en makul fiyatlarla satmaktayız. Eğer sizde bir ürününüzü satacak iseniz bize danışmadan kimseden fiyat almamanızı öneririz.

Ortaköy 2.El Alım Satım Spot Mağazası

İkinci el ürünleri satan Ortaköy spot mağzamızda her marka beyaz eşya, klima, kombi ve tüm mobilya ürünlerini en makul şekilde sunmaktayız. Ve sattığımız ürünlerimizide firma garantili olarak sattığımızdan ve fazlası olarak www.teknikservisbilge.com sitemizden ulaşmanız durumunda servis hizmetlerimiz %25 indirimli olarak sunulmaktadır. Tüm istanbul bölgelerine servis hizmeti sunan firmamız Bilge Teknik Servis olarak 10. yılımızı kutlamaktayız.

Ortaköy İkinci El Beyaz Eşya Spot Mağazası

Ortaköy spot olarak Her marka beyaz eşya Alım & Satım işlemleri yapmaktayız. Arçelik, Beko, ariston, vestel, profilo, siemens, altus, baymak, buderus, mitsubishi, daikin gibi her marka beyaz eşya, klima, kombi gibi ürünlerinizi değerinde alıyor ve satıyoruz.

Ortaköy İkinci El Klima Spot Mağazası

İkinci el klima alım ve satım işlemlerimizi uzun yıllardır sürdürmekteyiz. Tüm istanbul genelinde en kaliteli ürünlerin alımını ve satımını yapan bir firma olarak Ortaköy bölgesine bağlı tüm semtlerde bize ulaşmanız durumunda hemen en hızlı bir şekilde fiyat almanız için 0533 564 32 73 numaralı telefonumuzdan sorularnızı sorabilir ve watsapp yoluyla satıcağınız ürünlerinizin resimlerini ayrıntılı bir şekilde göndermeniz durumunda en hızlı şekilde satış danışmanımız size en makul fiyatlar karşılığında ürünlerinizin alımını ve satım işlemlerini yapmaktadır.

Ortaköy İkinci El Kombi Spot Mağazası

İkinci el kombi satışlarımız sadece satış hizmeti olarak sunulmaktadır. Satılan kombilerin testini yaparak müşteri kendi imkanları doğrultusunda kombi montajlarını yaptırması gerekmektedir. Bizler kombi montajı hariç diğer ürünlerde bakım montaj arıza gizbi işlemlerinizide bir yıl garantili olarak sunulmaktadır. Bizden aldığınız ürünleriniz en az 3 ay en fazla anlaşma doğrultusunda 2 yıla kadar garantili olarak satılmaktadır.

Ortaköy İkinci El Mobilya Spot Mağazası

Mobilya ürünlerimiz çogu zaman bütün halde alınıp veya dağıtılıp tekrar toplanması gereken bir işlem olduğundan uzun süreçli ve ustalık gerektirdiği için ve nakliyat kısımlarındada sorun yaşattığı için bizler tüm ekiplerimizi bu işlemler için özenle seçmekteyiz mobilya markaları içinde bulunan bellona ve istikbal ürünlerinin en temizlerini bizde bulabilirsiniz.

Ortaköy İkinci El Spot Telefonları

İletişim Numaralarımız olan 0533 564 32 73 & 0546 238 72 25 Numaralarımızı arayarak fiyat alabilir ürün satabilir ürün alabilirsiniz tüm ürünlkerimiz kaliteli ve uygun fiyatlarladır. Her zaman size ne iyi fiyat verme garantisini sunmaktayız. Bizler en hızlı ve en uygun fiyat veren firma olarak hizmetinizdeyiz. Bize watsapptan ulaşarak satıcağınız ürünlerin resimlerini videolarını atarak daha detaylı görmemizi ve yanılma payımızı minimuma indirebilirsiniz.

Ortaköy Spot Mağazası

İstanbul un tüm ilçelerinde anadolu yakasında avrupa yakasında ikinci el eşya alım ve satım işlemleri yapan bir firma olarak uzun yıllardır tecrübemiz ve kalitemizle her zaman öncü bir spot mağzası olmayı başarmışızdır.

Ortaköy Spot

Spot eşya denince Ortaköy spot gelir tüm müşterilerimizin aklına her zaman en üst kalitede ürün alıp ürün satmnaktayız. bize ulaşın aradığınız ürünün en temizini bizde bulabilirsiniz.

ORTAKÖY 2. EL EŞYA SPOT NUMARASI
0212 254 04 44
0533 564 32 73
0546 238 72 25

 

Bir Cevap Yazın