Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Ortaköy Klima Servisi

Ortaköy Klima Arıza Servisi

Ortaköy Klima Teknik ve arıza servisimiz tüm İstanbul bölgelerine sunduğu hizmetlerini Ortaköy ilçesinde taşımıştır Ortaköy klima servisi olarak uzman kadro ve tecrübeli teknik ekiplerimizle her zaman en üst kalitede klima arıza bakım servis hizmeti sunmaktayız bize olan güveniniz ve samimiyetiniz her zaman bize huzur ve çalışma aşkı vermiştir bizler web tabanlı çalışan İstanbul ilimizde özel klima arıza ve teknik servisi olarak hizmet sunmaktayız her geçen günde klima sektörü tüm Türkiye de yaygın olarak hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Ortaköy Klima Servis Firmamızdan eğer klima alım veya arıza bakım yaptıracaksanız bize ulaşarak servis kayıt açtırmanız yeterli olacaktır yaz aylarında serinlemek ve kış aylarında ısınmak istiyorsanız klima tam size göre üretilmiş bir cihazdır klimalar çok sıcak yaz aylarında 40/45 derece sıcakların yükselmesi durumda pek bir işlem görememektedirler bir çok marka bu gibi sıkıntıları halen aşamadığı için İstanbul şartlarında nadir bu sıcaklık derecesini bulduğu için klimalarımızı kullanabilmekteyiz. Yaz sıcaklarında klimanız soğutmuyormu, Klimanız hiç mi çalışmıyor, Klimanız sumu akıtıyor veya klimanızın yerinimi değiştireceksiniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır 0212 254 04 44 Kış aylarında klimalar eksi (-) 15-20 Derece soğuk havalarda bir işe yaramamaktadır bir çok marka bu sorunu aşamadığından belli başlı markalar bu konuda tecrübelidirler ama maliyet olarak biraz fazla olsada yazın ve kışın sizi yarı yolda bırakmamaktadır. Kışın kullandığınız klima ısıtmıyormu gazı eksik olabilir veya dış üniteniz donmuş veya hiç çalışmayabilir bu gibi durumlarda 0212 235 51 18 Numaralı ve 0546 238 72 25 numaralı telefonumuza çağrı bıraka bilir veya arayıp servis kayıt açtırabilirsiniz.

Ortaköy Klima Montaj Servisi

Klimalarınızı usta ellerde montaj yaptırmak istemez bize ulaşın size güvenilir bir klima montaj hizmeti sunalım montaj işlemlerinde uzman kadromuzla her zaman en üst kalitede montaj yapan personellerimiz usta bir şekilde montaj yaparak siz değerli müşterilerimize kendilerini kanıtlayarak tüm İstanbul da yapmış olduğumuz klima montajlarını cadde sokak ve şantiyelerde sanat eserlerimizi ve firmamızın ismi ve markası olan Bilge Teknik Klima Servis logosunu ve reklamlarını her yerde rastlamanız mümkün olacaktır.

Ortaköy Klima Bakım Servisi

Ortaköy Klima Servisi olarak her tip ve model klimaların arıza, bakım ve onarım hizmetlerini yetkili servis kalitesinde ve aynı gün içinde konusunda uzman teknik kadromuz ile aynı gün içinde sunmaktayız…

Ortaköy Klima Onarım Servisi

Klima servisi olarak Ortaköy ve tüm bölgelerinde klima onarım ve bakım Teknik Servis hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak teknik çalışanlarımızla hizmet sunmaktayız. Onarımı yapılan klimanıza bir yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz.

Ortaköy Klima Teknik Servisi

Ortaköy Teknik Klima Servisimiz uzman kadromuz ve tecrübeli müşteri temsilcilerimizle 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İletişim numaralarımızdan her daim arayıp bilgi alabilirsiniz. 0212 235 51 18/0546 238 72 25 numaralarımızla dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Çağımızın En önemli cihazlarından biri haline gelen klimalarınızın onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Ortaköy Klima Tamir Servisi

Servis denince ilk akla güven ve kalite gelmektedir. Yaz aylarında en çok tercih edilen lakin artık kışın bile kullanılan klimalarınızın tamir ve bakım onarımını gerçekleştiren firmamız 12 Yıldır sizlerin sayesinde ayakta durmaktadır. Gezici servisimiz sayesinde size aynı gün içinde en kısa sürede yanıt vermekteyiz. Yaptığımız işlemlere 1 yıl işçilik ve parça garantisi verilmektedir.

Ortaköy Klima İkinci El Satış Servisi

Firmamız ikinci el klima alım VE satım işlemleride yapmaktadır. Firmamız beyaz eşya,klima,kombi alım satımlarını yapmaktadır. Toplu alım işlemlerimiz ve toplu satım işlemlerimiz bulunmaktadır.

Ortaköy Klima Servis Numarası

Servis olarak siz değerli müşterilerimize 15 yıldır en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sunmaktayız. Servis Telefonlarımız 0212 235 51 18/0546 238 72 25 dir. Daha sağlam ve randımanlı sonuçlar alabilmek adına biz Bilge Teknik Servis olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Ortaköy Vrf – Vrs Klima Servisi

Ortaköy Klima Söküm Servisi

Klima sökümlerinizi itinalı bir şekilde sökmekteyiz önemli olan durum sökülecek klimalarınızın bulunduğu ortamda elektrik bulunması gerekmektedir elektrik olmayan söküm alanında klima gaz toplama işlemi yapılamadığından klimalarınızın montaj yapıldığı durumda siz değerli müşterilerimize gaz maliyeti çıkacaktır.

Ortaköy Klima Bakım Sözleşmesi Servisi

Ortaköy bölgesinde hizmet veren Teknik Servis firmamız Klima Bakım Onarımını gerçekleştirmektedir. Uzman kadromuz ve tecrübeli ekiplerimizle sizlerin sayesinde ayakta durmaktayız. Aşağıdaki İletişim Numaralarından Bizleri 7/24 dilediğinizde arayarak destek alabilirsiniz. 

ORTAKÖY KLİMA SERVİS HİZMETLERİ ALMAK İÇİN İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

Merkez :0212 254 0 444
Şube 1:0212 238 72 22
Şube 2:0212 253 84 44
Şube 3:0212 235 51 18
Şube Ortaköy:0212 23 30
Gsm Wathsapp No:0546 238 72 25 Nolu Telefonumuza Video & Resim Atabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın