Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Ortaköy Vaillant Kombi Servisi

Ortaköy Vaillant Kombi Servis

Kombilerde oluşan arızalar genelde bakımı yapılmadığında veya yüksek bir voltaj düşmeleri ve yükselmelerinde kombimizi koruyan regilatör cihazları olmayan kombilerde arıza yapma anakart (beyin)Yanmaları gibi durumlarda masraflar daha fazla olmuştur. Bu gibi durumlarda kışın soğuk gecelerinde ortada kalmadan yıllık kombi bakım ve tedbirlerimizi almalıyız. Bizler vaillant kombi servisi olarak Ortaköy ve tüm istanbulda kurup ve geliştirdiğimiz servis ağımızla sektörün öncü ve en güvenilir bir kombi teknik ve arıza servisi olmayaı başarmışızdır. Ortaköy vaillant kombi servisiniz olarak bizi her zaman arayabilir kombi teknik konularda yardım alabilirsiniz. Çözüm üretemediğiniz durumlarda servis danışmanımıza arıza kayıt açtırmanız yeterli olacaktır.

Hızlı ve güvenil servis için bizi arayın kaliteli hizmet almanın keyfini çıkarın, Uzman kadromuzla ve tecrübeli kombi teknisyenlerimizle biz firma olarak bu işin altından rahatlıkla kalkan ve sunduğu hizmetlere bir yıl parça ve işçilik olmak üzere garanti sunan bir firma olarak yapmış olduğumuz hizmetlerin arkasındayız. Vaillant kombi bakım ve arızalarınızı gönül rahatlığı ile bize bırakabilirsiniz. Her zaman önceliğimiz olan müşteri memnuniyetidir. Vaillant marka kombiniz türkiyemizde kendini kanıtlamış bir marka olarak tüm istanbul genelinde kullanıcı sayısını ikiye katlayan ve sunmuş olduğu tasırım ve esnetiğile her zaman göz doldurmuştur.

Ortaköy Vaillant Kombi Petek Temizleme Servisi

Kombinizin petekleri takıldığı yıl 4 yıllı geçmiş ise petek temizleme işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Bakımı yapılmayan kombi peteklerinizde oluşan katranlardan dolayı ısı kaybına maruz kalacaksınız ve bu durum faturanıza %25 zarar olarak eklenecektir. Bize ulaşarak hızlı ve kaliteli petek temizleme departmanımızdan petek temiliği için servis kayıt açtırmanız yeteri olacaktır. Bakımsız tesisatınızda ısı kayıpları genellikle petek alt kısımlarında yaşanmaktadır bu gibi durumlarda servis çağırmanız petek temizliğini yaptırmanız gerekmektedir.

Ortaköy Vaillant Kombi Teknik Servisi

Ortaköy Vaillant Kombi Arıza Servisi

Ortaköy Vaillant Kombi Bakım Servisi

Ortaköy Vaillant Kombi Söküm Servisi

Ortaköy Vaillant Kombi Tamir Servisi

Ortaköy Vaillant Kombi Servis Telefonu

Ortaköy Vaillant Kombi Bölge Servisi

Ortaköy Vaillant Servisi

ORTAKÖY VAİLLANT KOMBİ SERVİS İLETİŞİM NUMARALARI
0212 254 0 444
0212 235 5 118
0212 253 8 444
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın