Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Satılık İkinci El 9 Kg Beko Çamaşır Makinesi

Beko İkinci el olarak Satışını yaptığımız ürün özellikleri ve tasarrufuyla göz dolduran bir marka olarak Beko kalitesinin ön plana çıkan bir ürün olarak Firmamız tarafından Satılan Beko 9 Kg İnox Çamaşır makinesi tarafımızdan Adrese teslim edilmektedir istanbul içerisinde Fiyat olarak 950 Tl Satışa sunduğumuz ürünümüzü firmamız tarafından bir (1) yıl garantili olarak satmaktayız.. Inox yüzeyi ile oldukça şık bir tasarıma sahip olan Beko BK 9101 EYS A+++ 9 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi, tasarruf ve işlevselliğe önem veren tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. 16 ayrı program ve yan fonksiyonlar içeren model en narin kıyafetlerinizden dayanıklı pamuklu tipindeki çamaşırlarınıza kadar farklı türdeki eşyalarınızı ideal koşullarda yıkıyor. En yeni teknolojilerin kullanıldığı model oldukça güçlü ve sessiz çalışması bakımından yaşamınıza konfor katıyor. Minimum enerji tüketimi ile üst düzey işlevselliği buluşturan sessiz bir çamaşır makinesine ihtiyacınız varsa ürün gereksinim duyduğunuz performansı size fazlasıyla sunuyor.

Ürün Özellikleri

Geniş İç Hacim ve Maksimum Verimlilik

  • Yıkama Kapasitesi: 9 kg
  • Enerji Sınıfı: A+++
  • Devir Hızı (d/dk): 1000 Devir
  • Ürün Boyutları (Y x G x D): 84 x 60 x 60 cm
  • Yıllık Enerji Tüketimi: 173 kWh
  • Yıllık Su Tüketimi (lt/yıl): 10780 lt
  • Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi (dB): 54 / 74

Dayanıklılık ile Şıklık Bir Arada

Darbe, sarsıntı gibi mekanik etkilere dayanıklılık gösteren özel tambur sahip olduğu güçlü materyal yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. “S” şeklindeki özel yan duvar tasarımı titreşimi en düşük seviyeye indirerek etkili bir yalıtım sağlıyor. Modelin sahip olduğu Inox yüzey leke ya da parmak izi bırakmaması bakımından temiz ve parlak bir görünüm sunuyor. Modern dış ve iç dizaynı ile göz dolduran ürün evinizin dekorasyonuna uyum gösteriyor.

Ürün taşıma koşullarına uygun olarak paketlenerek ihtiyacınız olan tüm teknik detayları içeren kullanım kılavuzu ile birlikte adresinize ulaştırılıyor.

Bir Dünya Markası Olma Yolunda

Koç Holding bünyesinde etkinlik gösteren Beko 1954 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana kullanıcılarının yaşam kalitesini artıran ev teknolojileri üretiyor. Geniş ürün gamı büyük beğeni toplayan firma bugün 100’den fazla ülkeye pazarlama, satış ve dağıtım hizmeti veriyor. Bir dünya markası olma yolunda her geçen gün pazardaki payını büyüterek ilerleyen başarılı beyaz eşya üreticisi sizleri en yeni teknolojilerle buluşturmaya devam ediyor.

Kullanıcı Dostu Teknolojik Donanım

%20 daha fazla verimlilik sağlayan teknolojik donanımı ile bütçenize katkıda bulunan Beko BK 9101 EYS A+++ 9 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi 16 ayrı yıkama programı ile gereksinim duyduğunuz çok yönlü kullanım imkanını sağlıyor. Geniş iç hacme sahip ürünün su taşma emniyet sistemi çamaşır makinenizin aldığı su miktarını ölçüp kontrol ederek fazla su alınması halinde meydana gelebilecek su taşmalarını önlüyor. Çocuk kilidi makineniz çalışırken program akışını etkileyebilecek müdahalelere karşı koruma sağlıyor. Makinenizi uzun yıllar problemsiz şekilde kullanmanız için kireç önleyici kullanmanız ve rutin temizliğe dikkat etmeniz yeterli oluyor.

Yenilikçi teknolojik bileşenleri ile yaşam kalitenizi artıracak, tasarruflu ve dayanıklı bir çamaşır makinesi arayışındaysanız kullanıcı dostu olan ürün performans beklentinizi tümüyle karşılayacaktır.

Bir Cevap Yazın