Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Seyrantepe Kombi Servisi

Seyrantepe Kombi Arıza Servisi

Hizmetlerimiz uzman eller tarafından bir yıl garantili olarak yapılmaktadır. Teknisyenlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı işlem yaparak tüm istanbul genelinde üst kalitede kombi bakım, kombi arıza, kombi teknik ve arıza hizmetleri sunmaktadır. Her bir teknisyenimiz her zaman en üst kalitede hizmet sunabilmek adına elinden geleni yaparak vizyonumuzu ve misyonumuz ön planda tutarak bir yıl garantili kombi servis hizmetini tüm seyrantepe bölgesinde sunmaktadır. Firmamız istanbul genelinde web tabanlı olarak her bir bölgeye gezici servis araçları çıkarmaktadır. Üstün hizmet kaliteli işçilik almak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Seyrantepe kombi servisi olarak her alanda olduğu gibi beyaz eşya, klima ve kombi teknik servis hizmetleri sunmaktayız. İletişime geçdiğiniz andan itibaren siz değerli müşterileimize en güvenilir ve en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde sunmaktayız.

Seyrantepe Kombi Bakım Servisi

Kombi bakımı önem arz eden bir işlemdir işinin ehli ustalar tarafından yapulması gerekmektedir, Düzgün bir hizmet sunulmayan kombilerde hayati tehlikeler ön plana çıkabilmektedir. İşinin ehli teknisyenlerimiz kombinizin yıllık bakımlarını yapmaları durumunda yakıt ve elektirik sarfiyatınız en az %25 oranında düşüş gösterecektir.

Seyrantepe Kombi Teknik Servisi

Teknik konuda uzman ve alanlarında tecrübeli kombi teknik servis ustalarımız her zaman güven ve kaliteli kombi teknik servis hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini 1. planda tıtmaktır tek amacımız. Biz firma olarak istanbul avrupa ve anadolu yakasında gezici servis araçlarımızla ay gün içerisinde kombi teknik servisi sunmaktayız sunmuş olduğumuz teknik servis hizmetlerimiz orjinal yedek parça ve bir yıl garantili işçilik olarak sunulmaktadır…

Seyrantepe Kombi Söküm Servisi

Kombi söküm işlemlerimizi en hızlı şekilde gün içerisinde yarım saat olarak hızlı ve güvenli bir şekilde söküp siz değerli müşterilerimize işimizi teslim etmek ve müşteri memnuniyetini kazanmaktır amacımız biz Bilge teknik olarak her daim müşterilerimize en iyi kombi söküm ve arıza işlemlerimizi tecrübeli bir şekilde en güvenli olarak sunmaktayız…

Seyrantepe Kombi Servis Telefonu

Servis Telefonlarımı 0212 254 04 44 | 0212 235 23 30 | 0212 235 51 18 & Watsapp Numaramız Olan 0546 238 72 25 Telefonlarımızdan bize ulaşmanız ve servis kayıt açtırmanız yeterli olacaktır Müşteri danışmanımızdan teknik bilgi ve watsapp numaramızdan bize ulaşarak Resim ve teknik arızası olan ürününüzün video sunu atmanız yeterli olacaktır..

Seyrantepe Kombi Servis Numarası

Kombi teknik ve arıza servis numaralarımız olan 0546 238 72 25 | 0212 254 0 444 | 0212 235 5 118 den bize ulaşabilirsiniz teknik destek ve servis kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır..

Seyrantepe Petek Temizleme Servisi

Kombi petek ve tesisat temizleme işlemlerimizi bir yıl garantili ve petek temizleme ilaçlarımızla en itinalı bir şekilde 45 dakika içerisinde yapmaktayız. Kombi petek temizliğinin önemi kış aylarında petek ısı derecesinde büyük ısı farkı yaratmaktadır uzman teknisyenlerimiz tarafından peteklerinizin bakımlşarını ve kombi bakımlarınıda yapılması tasarruf olarak siz değerli müşterilerimize geri dönüş olarak yansıyacaktır..

Seyrantepe Kombi Servis İletişimi

İletişim numaralarımıdan bize ulaşarak kombi teknik arıza kayıt açtırmanız yeterli olacaktır. Biz Bilge teknik olarak tüm kombi markalarına teknik destek hizmetlerimizi bir yıl garanti kapsamlı yapılmaktadır bize ulaşın mutlu müşterileri listemize sizide alalım..

Seyrantepe Kombi Petek Temizleme Servisi

Petek Temizleme işlemlerimiz tüm istanbul bölgelerinde her marka kombiler için sunulmaktadır kombi petek temizleme servisiniz olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en üst kalitede arıza ve petek temizleme işlemlerimizi en usta ellerle sunmaktayız. Her marka kombi ve her marka peteklerinizi petek temizleme ilaçlarımızla temizleyerek sizlere sıcak bir kış geçirmenizi sağlamaktırm aileniz ve çalışanlarınızla tek macımız ileçla yapılmayan kombi petek temizleme işlemleri sağlıklı olmadığınadan bizlere ulaşmanız sizin için iyi olacaktır..
Çağrı Servis Telefonlarımız

Merkez Tel:0212 254 0 444

İstanbul Geneli: 0212 235 5 118

                          0212 235 23 30

Acil Servis Hattımız:(0546) 238 72 25

Bir Cevap Yazın