Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Şişli Arçelik Teknik Servisi

Şişli arçelik servisi

İstanbul Avrupa bölgelerinde arçelik servis hizmetimiz haftanın 7 günü hizmet sunmaktadır. Firma olarak sizlere arıza ve teknik konuda destek sunarak her zaman en üst kalite ve güven sunmak için tüm çalışanlarımızı özenle seçerek her zaman kaliteden yana bir hizmet mantığını sürdürmekteyiz. Alanlarında uzman olarak çalışan teknisyenlerimiz tüm arçelik marka ürünlerinizin arıza ve montaj bakım işlemlerinde bir yıl garanti sunan firma olarak her zaman güven ve kalitesinden ayrılmadan hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Her bir çalışanımızı özenle seçim özel bir teknik servis eğitiminden geçirmekteyiz. Şişli Arçelik Servisi olarak Sektörün aranan servisler arasında yerini alan bilge teknik servis olarak tecrübe ve başarısıyla arçelik beyaz eşya ve klima kombi arıza bakım montaj işlerinizi itinalı bir şekilde yapmaktayız. Uzman kadromuzla tüm istanbul bölgelerine servis hizmeti sunabilmek için mobil iletişim hizmetlerimizde mevcuttur. Şişli arçelik servisimiz her zaman güven ve kaliteden yana arçelik teknik servis hizmeti sunmaktadır. Zamanın Getirdiği ekonomik sıkıntılar tüm beyaz eşya, klima, kombi markalarında yüksek fiyatlarla satışa geçmesinden dolayı teknik detsek konusunda da yüksek yedek parça ve işçilik maliyetleride yükselmiştir ama bizle daha önce servis hizmeti sunduğumuz müşterilerimize en makul olan fiyatlarla işlem yapmak için elimizden geleni yapmaktayız teknik servis fiyatlarımız tüm kayıtlı müşterilerimize % 25 Daha ucuz olarak sunulmaktadır..

Şişli arçelik arıza servisi

Arçelik arızalı ürünlerini bir araya toplayan ve dönüşüm sağlayan bir firma olarak tüm arçelik marka ve model ürünleriniğz arıza yapması durumunda bize ulaşmanız ve arıza kayıt açtırmanız yeterli olacaktır, Arçelik klimamı arıza yaptı, arçelik kombimi arıza yaptı, arçelik buzdolabım arıza yaptı, arçelik çamaşır makinesimi arızalı, arçelik bulaşık makinenizmi arıza yaptı bunlar ve benzeri ürünlerininiz arızalarını bir yıl garantili olarak yapan firma olarak hizmetinizdeyiz. Her zaman önceliğimiz olan müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur..

Şişli arçelik klima servisi

Klima teknik ve arıza servisiniz olarak tüm personellerimizle arçelik marka klimalarınızın bakım, arıza, montaj ve söküm işlemlerini bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Uzman kadromuzla her zaman siz değerli müşterilerimize en garantili ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bizler arçelik klima özel servisi olarak istanbul bölgesinde hizmet sunan 10. yılını kutlayan ve her bir çalışanınyla arçelik klima servis hizmetlerini gezici servis araçlarımızla tüm istanbuldayız.

Şişli arçelik kombi servisi

Kombi teknik servis çalışanlarımı özenle ve özel eğitimle seçilmiş bir personellerden oluşan teknik servisimiz siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir arçelik kombi arıza, bakım, montaj ve söküm hizmetleri olarak bir yıl garantili servis hizmetini sunmaktayız. Arçelik kombinizde olası su akıtmalarında, olası sesli çalışmalarda, olası petek ve sıcak su sorunlarınızda bize ulaşarak servis arıza kayıt açtırmanız yeterli olacaktır.

Şişli arçelik beyaz eşya servisi

Beyaz eşya teknik ve arıza bakım servisiniz olarak her zaman en üst kalitede arıza hizmeti sunan firmamız bir yıl garantili teknik servisi olarak istanbul şişli bölgesinde arçelik arıza ve onarım olarak tüm beyaz eşya servisiniz olan bilge teknik servisi her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındadır…

Şişli arçelik çamaşır makinesi servisi

Arçelik çamaşır makineleri tasarım ve sağlamlıklarıyla tüm türkiye de en çok satış rekorları kıran bir marka olarak arçelik çamaşır makinesi servisi olarak siz değerli müşterilerimize arçelik ürünlerinin teknik arıza ve bakım hizmetlerinizi bir yıl garantili olarak yapmaktayız..

Şişli arçelik bulaşık makinesi servisi

Bulaşık makinesi servisi olarak her model Arçelik bulaşık makinelerinizin bakım arıza ve montaj işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Arçelik bulaşık makineleri tüm evinizdeki ihtiyaçlarınızı gideren ve hayatınıza büyük kolaylıklar sağlayan ürünler olarak bazen teknik ve arıza sorunları çıkarabilmektedirler işte bu gibi durumlarda servisiniz olarak her zaman sizin yanınızdayız.

Şişli arçelik buzdolabı servisi

Bilge teknik servis olarak şişli bölgesinde gezici servis araçlarımızla arçelik buzdolabı servis hizmetlerimiz her zaman gün içinde en hızlı bir şekilde hizmet sunan firmamız siz değerli müşterilerimize ülkemizin ve tüm dünyanın sıkıntısı olan korana covir 19 virüsünü yenebilme mücadelesi vermekteyiz firmamız tüm tedbirleri alarak hizmet sektörü olan teknik servis hizmetlerini en hızlı ve en güvenilir bir şekilde sürdürmekteyiz..

Şişli arçelik servis numaraları

Teknik servis numaralarımız olan 0212 254 04 44 | 0212 235 23 30 | 0212 235 51 18 | 0546 238 72 25 olarak bize ulaşabilir servis kayıt açtırabilirsiniz bizler en hızlı şekilde adresinize gelerek siz değerli müşterilerimize en hızlı bir şekilde tamamlamaktayız..

Şişli arçelik servis telefonları

(0212)235 23 30 (0212)254 0 444 (0212)235 51 18 (0546)238 72 25 Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir Watsapp dan Fotoğraf ve sorunlu ürününüzün Videosunu çekip servis danışmanızmızdan yardım ve destek alabilirsiniz…
SERVİS TALEP NUMARALARIMIZ

MERKEZ 

Beyoğlu :0212 254 04 44

ŞUBELERİMİZ

Beşiktaş :0212 235 51 18

Kağıthane :0212 235 23 30

Sarıyer :0212 238 72 22

Fatih :0546 238 72 25

Watsapp Acil Servis Hattımız:0546 238 72 25  Resim Ve Video Atabilirsiniz…

3 Yanıt

  1. Ahmet sucu

    Teşekkürler Ederiz Teknik Servis Bilgeye Çok memnun kaldık sundukları Teknik servis hiz metlerinden Yetkili Servis Gibi Özel servisçilik Yapan Bir Firma Olan Bilge Teknik Servisenden Çook Memnunuz…

  2. Herkese tavsiye ederim. Bizim bütün beyaz eşya, klima ve kombi bakım ve onarımlarını yapıyorlar, dürüst, kaliteli ve hızlı hizmet almak isteyen herkese Teknik Servis Bilge’yi tavsiye ederim

Bir Cevap Yazın