Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Şişli Klima Servisi

Şişli Klima Servisi

Şişli Klima Bakım Servisi

Şişli Klima Servisi olan firmamız her daim güven ve kaliteden yana servis hizmeti sunabilmek adına her bir çalışanını titizlikle seçip İstanbul Klima Teknik Arıza Bakım ve Montaj Servis hizmetlerinin en iyisini yapan bir özel servis olabilme yolunda ilerlemektedir. Müşterilerimize sunduğumuz güven ve kalite bizim sektörde farkımızı ortaya koymaktadır. Destek hatlarımızı arayarak klima arıza bakım soğutmuyor, ısıtmıyor veya klima yer değişimleriniz için bize bıraktığınız servis talepleriniz hızlı bir şekilde işleme alınarak size en yakın teknik ekibimizi yönlendirmekteyiz. Her zaman kalite ve güvenden yana hizmet anlayışımızla her marka klimalarınızın teknik sorunlarını bir yıl parça ve işçilik hizmeti dahil firmamız tarafından garanti altına almaktayız. Bizlere 0212 254 0 444 & Acil Gsm No 0546 238 72 25 den ulaşabilirsiniz. Tüm klima markalarına hizmetimiz tüm hızıyla İstanbul şişlide sürmektedir bizler klima servisi olarak hizmet vermeye her daim hazırız..

Şişli Klima Arıza Servisi

Klima arızaları özellikle yaz aylarında çok can sıkıcı bir durumdur bizler klima servisiniz olarak bu can sıkıcı durumdan sizleri en hızlı bir şekilde kurtarmaktayız. Alanlarında uzmanlaşmış klima teknisyenlerimiz her zaman en kaliteli ve en güvenilir klima arıza yapmaktadır. Klima arıza işlemleri tecrübe ve beceri isteyen bir iştir. Firmamız her zaman güven ve kaliteli hizmetin sunulması adına tüm çalışanlarını özenle seçmek ve siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli klima teknik, klima arıza, klima tamir ve onarım işlemlerini en hızlı ve en tecrübeli şekilde yapmaktır tek amacımız..

Şişli Klima Montaj Servisi

Klima montajı ciddi bir işlemdir güvenilir ve bildiğiniz servislerden yardım almanız gerekmektedir. Montajı düzgün yapılmayan klima montajları tehlike saçmaktadır. Düzgün yapılmayan klima montajları hayati önem taşımaktadır. Bunun için firmamız işinin ehli ve tecrübeli klima montaj ustalarıyla çalışmaktadır uzman kadro tecrübeli klima ustalarımızla her zaman hizmet için hazırız.

Şişli Klima Teknik Servisi

Klima teknik olarak tüm sektörde tanınmış firmamız teknik destek sunduğu müşterilerini her zaman en üst kalitede sunmaktadır. Teknik destek sunan firmamız Şişli merkezli çalışarak tüm İstanbul bölgelerine web tabanlı hizmet sunabilmektedir. Sizde bizden teknik destek alabilirsiniz 0212 235 5 118 Aramanız yeterli olacaktır.

Şişli Klima Söküm Servisi

Klima sökümlerinizi itinalı bir şekilde sökmekteyiz önemli olan durum sökülecek klimalarınızın bulunduğu ortamda elektrik bulunması gerekmektedir elektrik olmadan söküm alanında klima gaz toplama işlemi yapılamadığından klimalarınızın montaj yapıldığı durumda siz değerli müşterilerimize gaz maliyeti çıkacaktır.

Şişli Klima De Montaj Servisi

Montaj de montaj olarakta bilinen işlem bir klimanın bir yerden sökülüm bire aynı zamanda takılmasıdır. hem söküm hem montaj aynı gün içerisinde yapılmasıdır bizler firma olarak toplu klima sökümü & ve toplu klima montajı yapan bir firma olarak hizmet sunmaktayız.

Şişli Klima İkinci El Satış

Firmamız ikinci el klima alım & satım işlemleride yapmaktayız firmamız beyaz eşya, klima, kombi alım satımlarını yapmaktadır. Tolu alım işlemlerimiz ve toplu satım işlemlerimiz bulunmaktadır. Firmamızda klima yedek parçası olan klima kumanda satışı, klima fan motoru, klima kapasitör değişim ve satış, klima R22, 410, R32 gaz satışı ve diğer klima yedek parçaları olarak temin edebilirsiniz.

Şişli Klima Servis Numaraları

0212 254 04 44 – 0212 235 51 18 – 0212 235 23 30 – 0212 253 84 44 – Watsapp ve Acil Servis İçin : 0546 238 72 25

Şişli Klima Gaz Dolum Servisi

Gaz dolum ücretlerimiz için firmamızı arayım klimanızın ve tesisatınızın durumuna göre fiyat verebiliriz.

ŞİŞLİ KLİMA TEKNİK ARIZA SERVİS NUMARALARI
0546 238 72 25
0212 238 72 22
0212 254 04 44

Bir Cevap Yazın