Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Şişli Vestel Servisi

Şişli Vestel Teknik Servisi

Vestel arıza ve teknik servisi olarak 0212 235 51 18 & whatsapp numaramız olan servis kayıt ve arıza sorunlarınızı görsel ve videolarını 0546 238 72 25 den gönderebilirsiniz Şişli bölgesinde en etkili ve en hızlı vestel servis hizmeti sunmaktayız. Vestel marka beyaz eşya ve klima kombilerin izde arıza olması durumunda firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan servisimiz her zaman kalitesi ve güveniyle alanlarında uzmanlaşmış servis personelimizle hızlı ve kaliteli bir servis sunabilmek adına her bir çalışanını özenle seçerek teknik konuda tecrübesini test ederek kadromuza katmaktayız bizim için güven ve kalite öncelik olduğu gibi sunmuş olduğu vestel teknik servis hizmetlerini bir yıl garantili sunmak ve yaptığı işin arkasında durmaktır. Şişli vestel servisi olarak uzun yıllardır bu sektörde kendini kanıtlayan ve rakiplerine açık ara fark atarak güven ve kalitesini göstermiş firmadır.

Bilge Teknik Servis ismiyle her bir müşterisine aynı hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Vestel marka beyaz eşya, vestel klima & kombi ürünlerinizin bakım, arıza, montaj ve teknik arızalarda bize ulaşarak servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Uzman kadro profesyonel teknik ekip ve uzman personellerimiz sizler için her zaman Şişli bölgesinde gezici servis araçlarında sizlerden gelecek sorunları gidermek için hazırdırlar Bir telefon etmeniz yeterli olacaktır servisimiz siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakındadır. Vestel servisi Şişli olarak 7/24 hizmetlerimizden faydalanılabilmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bize bıraktığınız servis kayıt doğrultusunda teknisyenlerimiz müşteri temsilcimizden aldığı servis bilgisiyle en hızlı şekilde size ulaşarak tekrarında bir yanlış tespit olmaması için adres teyit yapmaktadırlar.

Şişli Vestel Klima Servisi

Şişli vestel klima arıza bakım & montaj servis hizmeti sunmaktayız bize ulaşmanız yeterli olacaktır vestel marka klimanızın sökümü montajı ve arızasını bir yıl garantili olarak sunan firmamız klimanızda oluşan tüm arıza ve parça değişimlerini bir yıl garantili olarak yapmaktadır. Klimanız yaz ayında soğutmuyorsa, Vestel klimanız kış ayında ısıtmıyorsa ve dış ünitesinden ve iç ünitesinden su akıtıyorsa ve klima kumandanız hiç bir şekilde klimanıza hükmetmiyorsa bize ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Şişli Vestel Beyaz Eşya Servisi

Tüm vestel marka ürünlerinizin tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini işinin ehli teknisyenlerimizle yapmaktayız uzman kadromuzla her zaman en iyi teknik servis hizmetini sunabilmek adına alanlarında uzman teknisyenlerimizle çalışmaktayız bizler tüm istanbul genelinde beyaz eşya, klima, kombi servis hizmetlerimizi bir yıl garantili ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Bizi tüm istanbuldan sorabilirsiniz uzman kadro tecrübeli teknisyenlerimizle her zaman hizmet sektöründe öncü bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz..

Şişli Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Şişli Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Şişli Vestel Kurutma Makinesi Servisi

Şişli Vestel Servis Telefonları

Şişli Vestel Servis Numaraları

Şişli Vestel Özel Servisi

Şişli Vestel Servis

VESTEL ŞİŞLİ İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

Merkez Şişli:0212 235 51 18
Şube Sarıyer:0212 254 04 44
Şube Şişli:0212 235 23 30
Şube Şişli:0212 238 72 22
Acil Servis Taleb & Watsapp İletişim:(0546)238 72 22

Bir Cevap Yazın