Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Tarabya Kombi Servisi Numarası

Tarabya Kombi Servisi Telefonu

Kombi servisimiz istanbul bölgelerinde en etkili kombi servis hizmetlerini uzman kadrosuyla sunarak sektörün öncü bir firması olmayı başarmıştır. Tüm istanbul bölgelerine gezci servis çıkarabilen ve en hızlı kombi arıza teknik ve bakım hizmetlerini profesyonel teknisyenleriyle sorunsuz bir şekilde yapan ve müşterisini memnun eden ekibiyle güven veren bir firma olarak Tarabya kombi servisi olarak sizlerin takdirini toplayan bir servis olmanın gururunu yaşamaktayız. Firmamıza iletişim numaralarımız olan 0212 254 0 444 – 0212 253 84 44 – 0212 235 51 18 ve Acil servis ihtihaçlarınızda ulaşabileceğiniz numaramız 0545 238 72 25 Olarak aramanız ve servis kayır yaptırmanız yeterli olacaktır. Kombilerde olası arızalar yıllık bakımlarınızı yaptırmadığınız takdirde çıkmaktadır.

Tarabya kombi servisi olarak kombinizin Yıllık bakımlarda yapılması gereken Genleşme tank basın ölçümü, Pislik tutucu filitrenin temizlenmesi, Cehennem odası dediğimiz yanma odasındaki çakmakların temizlenmesi oksit temizliği, Yanıcı gazı yani pis gazı dışarı atılmasına vesile olan fan motorunuzun sökülüp temizlenmesi, Pis gazı dışarı altılmasında etken olan kombi bacası ve borusunun kaçak kontrollerinin yapılması, Kombi gaz valfinizin gaz kaçağı olup olmamasının kontrolü, Ve genel temizlik dediğimiz kombi ieçerisine bacadan veya dolaylı yollardan giren toz ve pisliklerden temizlenmesi ve son olarakta kombi petek temizliğinin itinalı bir şekilde ilaçlanarak yapılmasıdır.

Firmamız kombi teknik ve bakım arıza konusunda uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi bir firma olarak ustalık belegesi ve özel eğitim belgeli olarak bir yıl garantili kombi servis hizmet sunmaktadır. Her zaman en kaliteli ve en güvenilir kombi servis hizmeti sunmak için sektörün içindeyiz. Uzun yıllarımızı bu meslek dalında hizmet vermek için adamış ve bu sektörün öncü ve profesyonel bir kombi servis hizmetleri sunan ve işinin ehli işinin ustası her bir çalışanıyla tüm istanbul un aranan servisler seviyesine gelenedek durmadan ve yorulmadan hizmetimizi sürdereceğiz..

Tarabya Kombi Servisi Numarası

Tarabya Kombi Bakım Servisi

Tarabya Kombi Teknik Servisi

Tarabya Kombi Arıza Servisi

Tarabya Kombi Tamir Servisi

Tarabya Kombi Petek Temizlik Servisi

Tarabya Kombi Söküm Servis

Tarabya Kombi Servis

Kombi Servisi Tarabya

KOMBİLER NEDEN ARIZALANIR

1.Kombinin Yıllık Bakımlarını Yaptırmadığınız Zamanlarda

2.Kombinize (Regılatör) Elektirk Ayarlıyıcı Cihaz Takmadığınız Zamanlarda

3.Kombinizin Peteklerinin Bakımlarını Yaptırmadığınız Zamanlarda

4.Kombi Kartlarınızın Yani(Beyin Anakartınıza)Yüksek Voltaj Geldiği Zamanlarda

5.Ve İç Aksam Parçalarınızın Fazla Aşınmasında Olası Arızalar Çıkabilmektedir.

Bir Cevap Yazın