Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Tarabya Kombi Servisi

Tarabya Kombi Servisi Telefonu

Uzman kadromuzla en etkili Kombi servisimiz istanbul bölgelerinde en etkili kombi servis hizmetlerini uzman kadrosuyla sunarak sektörün öncü bir firması olmayı başarmıştır. Tüm istanbul bölgelerine gezci servis çıkarabilen ve en hızlı kombi arıza teknik ve bakım hizmetlerini profesyonel teknisyenleriyle sorunsuz bir şekilde yapan ve müşterisini memnun eden ekibiyle güven veren bir firma olarak Tarabya kombi servisi olarak sizlerin takdirini toplayan bir servis olmanın gururunu yaşamaktayız. Firmamıza iletişim numaralarımız olan 0212 254 0 444 – 0212 253 84 44 – 0212 235 51 18 ve Acil servis ihtihaçlarınızda ulaşabileceğiniz numaramız 0545 238 72 25 Olarak aramanız ve servis kayır yaptırmanız yeterli olacaktır. Kombilerde olası arızalar yıllık bakımlarınızı yaptırmadığınız takdirde çıkmaktadır.

Tarabya kombi servisi olarak kombinizin Yıllık bakımlarda yapılması gereken Genleşme tank basın ölçümü, Pislik tutucu filitrenin temizlenmesi, Cehennem odası dediğimiz yanma odasındaki çakmakların temizlenmesi oksit temizliği, Yanıcı gazı yani pis gazı dışarı atılmasına vesile olan fan motorunuzun sökülüp temizlenmesi, Pis gazı dışarı altılmasında etken olan kombi bacası ve borusunun kaçak kontrollerinin yapılması, Kombi gaz valfinizin gaz kaçağı olup olmamasının kontrolü, Ve genel temizlik dediğimiz kombi ieçerisine bacadan veya dolaylı yollardan giren toz ve pisliklerden temizlenmesi ve son olarakta kombi petek temizliğinin itinalı bir şekilde ilaçlanarak yapılmasıdır.

Firmamız kombi teknik ve bakım arıza konusunda uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi bir firma olarak ustalık belegesi ve özel eğitim belgeli olarak bir yıl garantili kombi servis hizmet sunmaktadır. Her zaman en kaliteli ve en güvenilir kombi servis hizmeti sunmak için sektörün içindeyiz. Uzun yıllarımızı bu meslek dalında hizmet vermek için adamış ve bu sektörün öncü ve profesyonel bir kombi servis hizmetleri sunan ve işinin ehli işinin ustası her bir çalışanıyla tüm istanbul un aranan servisler seviyesine gelenedek durmadan ve yorulmadan hizmetimizi sürdereceğiz..

Tarabya Kombi Servisi Numarası

Servis numaraları olarak kullandığımız:(0212 254 04 44) ve Whatsapp hattımızda olarak kullandığımız(0546) 238 72 25) acil hattımıza ulaşmanız ve kombi onarım kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.

Tarabya Kombi Bakım Servisi

Tarabya kombi bakım servisi olarak kombi bakımının her yıl yapılması gerekmektedir bakımlarda yapılan işlemler ile sizlere güzel bir yaşam kalitesi sunuyoruz yaptığımız bakımlarda sizlerin ve ev halkının sıcak rahat güzel bir ortamda oturması için kombinizin bakımını yaptrımalısnız.

Tarabya Kombi Teknik Servisi

Tarabya kombi teknik servisi olarak kombinizin markası türü ve modeline bakılarak yapılan işlemlerimiz sizin için ideal ve güzel bir hayat sunmamıza yardımcı oluyor kombi teknik servisi olarak onarım,tamir veya arıza gibi işlemlerinizi yapabiliriz.

Tarabya Kombi Arıza Servisi

Olarak yolladığımız ekiplerimizin sizlerin kombilerinizde tespit ettikleri arızaların nedenleri ve sebeplerini bularak sizin kombinizin arızasını hallediyor bu kış aylarında sizleri ve ailenizi sıcak tutmak için kullandığınız kombilerinizin arıza tespitlerini yapmaları için profesyonel ve güveniliir ekipler çağırmanız gerekmektedir bu yüzden biz tarabya kombi sevrisi olarak size sunduğumuz hizmetlerimizde güvenilirlik sözü veriyoruz.

Tarabya Kombi Tamir Servisi

Kombinizin sorunlarını tamir etmek ve sizlerin bu soğuk havalarda evlerinizde rahat bir şekilde oturup çayınızı içmeniz için sizlerin kombilerinizin tamirlerini yapmak için bizi seçebilirsiniz. Kombi tamir servisi olarak kombinizi tamir eden ekiplerimizin doğruluğu ile sizlere güven vereceklerdir.

Tarabya Kombi Petek Temizlik Servisi

Olarak soğuk havaların gelmesi ile sizi soğuktan koruyan petek kombilerinizin yıllık bakımlarını yaptırmanız gerektiğini söylemek isterim. Temizliğini yaptırdığınız petekleriniz ve kombilerinizin size olan verimi artıcak buna ek olarak sizlere tassaruf etmenizede yardımcı olacaktır. Kombi temizliklerinde sizleri rahatsız etmeden temiz ve sağlıklı bir işlem yaparız. Peteklerinizin temizliğini de aynı şekilde sorunusz temiz ve sağlıklı bir şekilde temizleriz.

Tarabya Kombi Söküm Servis

Tarabya kombi söküm servisi olaraktan sizlere sunduğumuz kombilerinizin söküm arıza,bakım,tamir işlemlerini yaptığımız gibi bu sorunda da size yardımcı oluyoruz kombi sökümü’nün yanında montajını da yapmaktayız sizler daha iyi hizmet sunmak için istediğiniz zaman ve istediğniz yer montaj yapıyoruz.

Tarabya Kombi Servis

Tarabya kombi servisi olarak sunduğumuz hizmetlerimizin kaliteli olduğunu sekreter ve ustalarımızın size olan duyarlılığı hatsafada’dır. Kombi sorunlarınızda arızalarında tamirinde bakımında size sunduğumuz profesyonel hizmetlerimizde Güvenli bir şekilde işlemlerimizi yapıyoruz kombinizin başka sorunları var ise size bunlarıda bildirerek ilerde çıkıcak sorunları erkenden engellemiş oluruz.

Kombi Servisi Tarabya

Kombi servisi olarak 10 yıldır profesyonel ekiplerimizle sizlerin de sevgileriyle bugünlere gelmiş bir servis olarak profesyonel kadromuzun işinin ehli olduklarını ve sizlerin kombilerinizin arıza vb. sorunlarında yardımcı olacaktırlar.Kombi servisi olarak kadromuzda ki ustalarımızın size sunacağı hizmetleri ve size nasıl yardımcı olacaklarını görmek için servisimizi arayabilir ve onlara güvenebilirsiniz.
KOMBİLER NEDEN ARIZALANIR

1.Kombinin Yıllık Bakımlarını Yaptırmadığınız Zamanlarda

2.Kombinize (Regılatör) Elektirk Ayarlıyıcı Cihaz Takmadığınız Zamanlarda

3.Kombinizin Peteklerinin Bakımlarını Yaptırmadığınız Zamanlarda

4.Kombi Kartlarınızın Yani(Beyin Anakartınıza)Yüksek Voltaj Geldiği Zamanlarda

5.Ve İç Aksam Parçalarınızın Fazla Aşınmasında Olası Arızalar Çıkabilmektedir.

Bir Cevap Yazın