Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Ulus Bosch Servisi

Ulus Bosch Teknik Servisi

Ulus Bosch Servisi Olarak tüm arıza ve bakım hizmetlerinizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Uzman kadro tecrübeli teknik çalışanlarımızla her aman en süt kalite ve güven içerisinde bosch beyaz eşya servisi, Bosch klima servisi, Bosch kombi servisi, Bosch çamaşır makinesi servisi, Bosch bulaşık makinesi servisi, Bosch buzdolabı servisi ve diğer tüm bosch marka ürünlerinizin arıza, bakım, montaj, söküm ve diğer tüm hizmetlerimizi güvenli bir şekilde sunmaktayız. Siz değer verdiğimiz müşterilerimize hizmetin en iyisiniz sunmaktayız. Firmamız 2010 yılında hizmet sektöründe hizmet sunmaya başyanan bir firma olarak sektörün aranan teknik servisi olarak Ulus Bosch Servisi Olarak tüm istanbul ve bölgelerinde Hizmet Beyoğlu merkezli olarak hizmete başlamış bir teknik servis firmasıdır. Uzun yılların sunduğu iş tecrübemizle en iyi ve en kaliteli teknik destek sunabilmek için her bir ustamızı en iyi şekilde yetiştirdiğimizden siz sayğı duyduğumuz ustalarımıza her zaman en üst kalitede hizmet sunmaktayız. İstanbul genelinde gezici servis ağı kurarak sizlere en hızlı bir şekilde teknik destek sunabilmek adına tüm araçlarımız her semt ve ilçelerde sokaklarda gezmaktadirler.

Ulus Bosch Arıza Servisi

Arızalarınızı servisimizi arayarak en kaliteli ve güvenli bir şekilde teknik destek ekibimizden alabiliğrsiniz. Uzman kadromuzla her zaman hizmet aşkıyla dolu olan firmamız siz değerli müşterilerimize en güvenilir hizmetleri sunmaktayız. Bosch marka beyaz eşya klima ve kombi arıza sorunlarınız en hızlı şekilde sonuçlandıran teknisyenlerimiz hizmetleri karşılığında sizlere güvenimizin bir parçası olan ve yapılan işlemlerin yazılı olduğu ve alınan ücretlerin bir kanıtı olarak servis forumunu bırakmak bir zorunluluktur bizim için güvenli olmayan piyasada siz değerli müşterilerimize yalan yanlış servis ve arıza servis hizmeti sunan diğer sahtekar servislerden uzak durmanızı ve yapılan işlem karşılığında servis forum firma logasu vs gibi işlemlerinizi sormanız ve firma hakkında bilgi almanızı önermekteyiz.

Ulus Bosch Klima Servisi

Klima montaj ve arıza servisimiz bosch marka klimalarınızın servis hizmetlerini bir yıl garantili bir şekilde sürdürmekteyiz. Uzman teknik çalışanlarımız bosch klima bakım servisi, bosch klima arıza servisi, bosch klima tamir servisi ve söküm montaj servisi olarak her zaman en güvenli ve kaliteli klima servis işlemlerinizi en kaliteli bir şekilde sorunsuz yapmaktayız.

Ulus Bosch Kombi Servisi

Ulus Bosch Beyaz Eşya Servisi

Ulus Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Ulus Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Ulus Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Ulus Bosch Televizyon Servisi

Ulus Bosch Servis Numarası

ULUS BOSCH SERVİSİ İLETİŞİMİ
0212 254 0 444
0212 235 5 118
0212 253 84 44
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın