Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Vestel Teknik Servisi İletişim

Vestel Arıza Servisi

Tüm avrupa ve anadolu yakasında vestel teknik servisi olarak kaliteyi ve güveni sunan bir firma olarak her zaman sizlerin takdirini toplmak için hazır bir şekilde hizmet sunmaktayız. En kaliteli beyaz eşya klima kombi servis hizmetini almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlerden gelecek olan servis talep doğrultusunda hızlı ve ivedik bir şekilde teknik destek sunmaktayız. Firmamız siz değerli müşterilerine bir yıl işçilik ve parça garantili servis hizmeti sunmaktadır. Profesyonel işçilik ve istanbul geneline gezici servis ağımızla tüm rakiplerimizin her zaman önünde olarak bu sıkıntılı teknik servis sektöründe düzgün bir firma olmanın ne denli zor olduğu şu ortamda bizler her zaman müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamaktır amacımız.

vestel teknik servisi olarak tüm ürünlerinizin arıza, bakım, tamir, montaj ve bakımlarını yaptığımız servis hizmetleri sorunsuz bir şekilde yaparak sizlerin takdirini toplamak ve mutlu bir firma mutlu bir müşteri potansiyelini yakalamaktır amacımız. Vestel buzdolabı servisi, vestel klima servisi, vestel kombi servisi, vestel çamaşır makinesi servisi, vestel bulaşık makinesi servisi ve diğer elektronik ürünleriniz olan vestel televizyon, vestel uydu, vestel elektirik süpürgesi ve tüm ürünleriniz için bize ulaşmanız ve arıza kayıt açtırmanız yeterli olacaktır.

Vestel Klima teknik Servisi

Klima bakım, klima arıza, klima teknik ve montaj hizmetlerimiz her zaman en üst kalitede sürmektedir. Tüm kadromuzla siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteyi ve güveni yaşatmak için elimizden gelenin en iyisini yaparak sizlerden gelecek olan servis talepler doğrultusunda her zaman en hızlı hizmeti almanız için elimizden geleni bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Vestel klimalarınızda olası arızalar olarak biline gaz olmaması, gaz kaçırması, bakır boru kırılması ve bakımsızlıktan klimanızın veriminiz düşmesi nedeninden sorunlarınızın büyümesidir sıkıntı.

Vestel Kombi Teknik Servisi

Vestel Beyaz Eşya Teknik Servisi

Vestel Teknik Servis Numarası

Vestel Teknik Servis Telefonu

Vestel Teknik Çağrı Servisi

Vestel Çağrı Merkez Servisi

Vestel İstanbul Servisi

Vestel Servisi

VESTEL TEKNİK SERVİS MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZE ULAŞIM

(0212)254 04 44
(0212)235 51 18
(0212)238 72 22
(0212)235 23 30
(0546)238 72 25 Acil Servis İhtiyaçlarınız İçin..

Bir Cevap Yazın