Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Akatlar Kombi Servisi

Akatlar Kombi Bakım Servisi

Günümüzde oldukça sık kullanılan Kombi cihazlarının arıza yapmaları yada çalışma esnasında bazı aksaklıklar ile karşılaşılması muhtemeldir zira kombiler diğer kullanmış olduğumu elektrikli yada elektronik ürünlerden farkları bulunmamaktadır. Nasıl ki diğer cihazlarınıza önem gösteriyor bakımlarını veya kullanım talimatlarına önem gösteriyorsak Isıtma Sistemleri genel adı ile Kombi cihazlarınıza’da bu öenmi göstermeniz gerekmektedir.

Neden Kombi ? Bu sorunun cevabı aslında çok basit hayatımızdaki konfor alanını genişletmek ve kısa zamanda çok yüksek performans elde etmemizi sağlayan bu cihazlar hem kullanışı kolay hemde sökmek yada montajı kolay buda bu cihazların çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Önceleri bir zenginlik ve lüx’ün göstergesi sayılan bu cihazlar şimdilerde hemen hemen her eve ve işyerine rahatlıkla girmeye başlamıştır bu çoğalma birden fazla firmanın üretmiş olduğu rekabetten kaynaklanmaktadır.

Kombi özel teknik servisi olarak firmamız bu hizmetlerdeki açığı doldurmak için açılmış ve sadece garantisi tükenmiş, bitmiş kombi cihazlarına servis hizmeti vermekteyiz, hizmetlerimiz esnasında değişim yapılan parçalar orjinal parça olmakta ve sıfır parçalar ile işçiliğimize 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Firmamızın Vermiş Olduğu Servis Hizmetleri

Akatlar Kombi Arıza Servisi

markasının üretmiş olduğu kaliteli ve bir o kadar’da tasarruflu kombi cihazlarının arızalarında yada tüm sorunlarında firmamızı arayarak hem arızanız hemde yaşamış olduğunuz sorun ile alakalı yardım talep edebilirsiniz. Günün 24 saati hem gezici araçlarımız hemde online çağrı merkezlerimiz sayesinde size en kısa zamanda ulaşılarak arızaların giderilmesini sağlamaktayız.

Akatlar Kombi Teknik Servisi

Teknik servis olarak yaptığı hizmetin bilincinde olan firmamızın Teknik Servis çalışanlarının sürekli güncel teknoloji ve bilgi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yapılandırmaktadır. Gün boyu sizlerin hizmetinde olan arkadaşlarımız haftanın belirli günlerinde uzman yöneticilerimiz tarafından gelişen Isıtma Sistemleri teknolojileri hakkında bilgiler vererek donanımlarının artması sağlanmaktadır.

Akatlar Kombi Tamir Servisi

Arızalanan kombi cihazlarınızda tamir edilebilecek hemen hemen her parçanın tamirini yapmaktayız bu yapmış olduğumuz parça arıza tamirlerinde birçok firma arkasında dahi duramazken biz 6 ay firma garantisi vererek yaptığımız işin arkasında durarak size güven vermekteyizz

Akatlar Kombi Petek Temizleme Servisi

Kombi petekleri uzun zaman kullanımından dolayı içinde tortular ve balçık oluşmaktadır bu balçık genelde radyatörlerin alt kısımlarını kaplayarak sıcak suyun geçişini dolayısıyla sirkülasyonun tam olarak yapılmasına engel olmaktadır bundan dolayıda peteklerinizin alt kısımları soğuk üst kısımlarıda sıcak olmaktadır. Isıyı tam veremediğinden dolayı siz kombinizin ısıtmasını maksimuma yükseltseniz bile tam olarak randıman alamayacaksınız ve yüksek faturalar ile karşılaşmanıza neden olacaktır. Bu gibi ve buna benzer sorunlarınızı firmamız özel olarak üretilmiş cihaz ve petek temizleme kimyasalı ile yapmakta ve sorunlarınızı kökten çözmektedir.

Akatlar Kombi Onarım Servisi

Kombi cihazlarının onarımlarında uzmanlaşan firmamız gün içinde almış olduğunuz servis hizmetimizde ilk önce cihazın arızası tespit edilir ve tamiri için size belirli bir ücret bilgisi verir bu sayede sonradan onarımı yapılmış parça yada kombiler için süpriz onarım ücretleri ile karşılaşmazsınız.

Akatlar Kombi Servis Numarası

Kombi servis numaramıza hemen bu sayfanın altında bulabilir dilerseniz servis kayıt işlemi içinde bu numaraları kullanabilirsiniz.

Akatlar Kombi Servis Telefonu

İletişim Numaralarımız Olan 0212 254 04 44 – 0546 238 72 25 den watsapp hattımız olarakta lullanmaktayız. Her bir müşterimize özenle sunduğumuz teknik servis hizmetlerimiz size özel eğitimli teknik çalışanlarımızla her zaman en iyisini en güzelini sunmaktayız..
Telefon numaralarımızı kayıt açtırmak için kullanabilir veya teknik destek ile alakalı soruları sormak için kullanabilirsiniz.

Akatlar Kombi Bölge Servisi

Akatlar Servis

Kombi servisimiz uzun yılladır teknik servis konusunda elinden gelenin en iyisini ve en güvenilir hizmetini sunabilmek adına her zaman işin ehli teknisyenlerle çalışan firmamız Bilge Teknik siz değer verdiğimiz müşterilerimize en tecrübeli ve en kaliteli ustalarımızla bir yıl garantili servisi sunmaktayız..
Servisimiz özünde Servisi olarak özel teknik servisi çalışmasında bulunmaktadır. Eğer cihazınız arızalı ise sizlerin Yetkili Servis’ine başvurmanız gerekmektedir

AKATLAR KOMBİ SERVİS Numarası
0212 254 04 44
0212 235 51 18
0212 238 72 22
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın