Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Beyoğlu Bilgisayar Tamir Servisi

Beyoğlu Bilgisayar Servisi

Tüm İstanbul geneli ve ilçelerinden olan Beyoğlu bölgesinde Bilgisyar tamir, bakım, onarım işlerinizi itinalı bir şekilde yapan teknik servisimiz siz değer verdiğimiz müşterilerimize her marka masaüstü bilgisayar, Laptop bilgisayar, Dizüstü bilgisayar servisi ve tüm model ve çeşitli bilgisayarlarınızda oluşan teknik ve arıza konusunda alanında uzman teknisyenlerimiz en hızlı şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Uzman kadromuzla elimizden gelenin en iyisini yapabilmek adına tüm personellerimiz özveriyle çalışarak sizlerin bu canını sıkan arızalar konusunda hızlı bir şekilde sonuca varmak ve en güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmetlerimizi tamamlamaktır amacımız. Bizler tüm istanbul genelinde Bilgisyar teknik servislerimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Beyoğlu bilgisayar tamir servisi olarak tüm arızalı parçalarınızın tamiri, bakımı ve onarımı yanında sıfır ürün satışımız vardır. Sistemsel sorunlarınızda bilgisyar formatı, bilgisayar işletim sistemi kurulum ve tüm teknik destek konusunda hizmetinizdeyiz.

Beyoğlu Bilgisayar Anakart Tamir Servisi

Sorunlu anakartlarınız itinalı bir şekilde tamiratı ve gerekli durumlarda değişimini yapan firmamız Bilge Elektronik servisimiz bilgisyar anakartlarınıza su kaçması durumunda, yüksek voltaj gelmesi ve düşük voltaj gelmesi gibi arızalar ve bunlar gibi bir çok sebepten dolayı arıza yapan anakartlarınız uzman eller tarafından arızası giderilmektedir.

Beyoğlu Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisyar teknik servis hizmetlerimiz uzman eller tarafından garantili olarak yapılmaktadır. uzman kadromuzla arızalı her marka ve modellerin tamir, bakım, onarım işleriniz profesyonel olarak yapılmaktadır. Bilgisyar teknik servisi beyoğlu olarak her zaman güven ve kaliteli hizmet sunabilmek adına teknisyenlerimiz özenle seçip siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Beyoğlu Bilgisayar Arıza Servisi

Beyoğlu Bilgisayar Onarım Servisi

Beyoğlu Laptop Bilgisayar Servisi

Beyoğlu Masaüstü Bilgisayar Tamir Servisi

Beyoğlu Bilgisayar Bakım Servisi

Beyoğlu Bilgisayar Servis Numarası

Beyoğlu Dizüstü Bilgisayar Tamir Servisi

BEYOĞLU BİLGİSYAR SERVİSİ İLETİŞİM
0212 235 5 118
0212 253 84 44
0212 254 0 444
0546 238 72 25

 

Bir Cevap Yazın